Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки.

12 июня 2019 г.
Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки.
Rating Creativity&Craft marketing agencies – одна з найочікуваніших подій року у маркетинговій галузі. Яскраві проекти привертають увагу та спонукають більше споживачів долучитися до участі, отже, крутий креатив підвищує ефективність  у декілька раз. Крім того, зростає лояльність до бренду, найбільш вдалі ідеї стають мемами завдяки вірусному розповсюдженню, а це пролонгована промо-кампанія без участі коштів рекламодавця. Тобто, талановитий проект приносить користь усім без винятку: споживачам, рекламодавцю, команді, що його створила.
Результати рейтингу креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів нараховуються згідно методики, яка запроваджена МАМІ разом з ВРК. Підсумки включають бали за нагороди, отримані агентством на конкурсах протягом фестивального сезону.
Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів фестивального сезону 2018/2019
  Agency Ukrainian Design: The Very Best Of (k=1) ADC*UA (k=1,5) WOW Done Awards (k=1,5) KIAF (k=2) Total
Points
1 Digital Choo   21 9 40 70
2 TWIGA Ukraine  (TWIGA GO!)   6 15 4 25
3 MEX a member of Havas 4   9   13
4 All Motion     3   3
5 RAM 360 2       2
 
Пропонуємо ознайомитися з кейсами переможців:
 
 1. Digital Choo, кейс «Fired up to win» для Parimatch : WOW Done Awards (бронза и шорт-лист), ADC*UA (золото, бронза, шорт-лист), KIAF (Best of Contest, бронза, шорт-лист).
 
 1. TWIGA Ukraine (TWIGA GO!), кейс «Let’s PUMB, PUMB, PUMB!» :  WOW Done Awards (золото, шорт-лист), ADC*UA (бронза), KIAF (шорт-лист).
 
 1. MEX a member of Havas:
 
 1. All Motion, кейс «L'OREAL HAIR FASHION NIGHT»  https://youtu.be/TWiWM83VHrU : WOW Done Awards (1 шорт-лист).
 
 1. RAM 360, кейс «Nyamberry. Logo and package design»: Ukrainian Design: The Very Best Of 2019 (1 шорт-лист).
 
На церемонії нагородження WOW Done Awards агентство Digital Choo, як лідер рейтингу,  отримав від МАМІ креативну нагороду – керамічну піраміду, виготовлену майстром Лізою Портновою, що є символом балансу, натяком на обґрунтованість та досягнення вершин креативу в маркетингових комунікаціях. 
Сподіваємось, що яскраві кейси переможців надихнуть колег нашої галузі, і в наступному фестивальному сезоні ми зустрінемо нові шалені ідеї.
***
Міжнародна Асоціація Маркетингових Ініціатив (МАМІ) www.mami.org.ua — офіційна галузева організація ринку маркетингових сервісів, об’єднує біля 50 агентств. Створена 19 травня 2006 року.
Мета Асоціації — сприяти високому розвитку рекламного бізнесу, стимулювати конкуренцію і поліпшити професійний рівень компаній, які використовують маркетингові послуги.
МАМІ здійснює ряд проектів: публікує прогнози розвитку ринку, проводить дослідження, складає рейтинги агентств маркетингових сервісів по креативності та доходам, організовує освітні заходи для початківців і досвідчених фахівців галузі та багато іншого.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Innomarketing Day: сучасні технології у маркетингових сервісах Innomarketing Day: сучасні технології у маркетингових сервісах
  25 червня у ЦеХаб відбудеться зустріч Startups&Innovations, на якій будуть презентовані сучасні технології для маркетингових сервісів. Експерти компаній поділяться інформацією про свої продукти та досвідом, як технічні інструменти створюють або посилюють ефективність маркетингових сервісів. AR, VR, Data Science, штучний інтелект, розумні чат-боти, обробка великих даних, автоматизація бізнесу – це не майбутнє, а сьогодення, яке вже працює у проектах Trade Marketing, Програми Лояльності, Event та Consumer promo. Це реальність, яка допомагає компаніям вигравати тендери та посідати перші позиції в рейтингах.
 • REMAR Group вошла в рейтинг лучших digital-агентств REMAR Group вошла в рейтинг лучших digital-агентств
  REMAR Group вошла в рейтинг digital-агентств по опросу заказчиков услуг 2018 от AdIndex. Информационное отраслевое издание AdIndex выпустило рейтинг digital-агентств по опросу заказчиков услуг за 2018 год. Рекламная группа REMAR Group заняла несколько строчек в пяти разделах списка.
 • REMAR Group вошла в рейтинг лучших агентств по продвижению девелоперских услуг REMAR Group вошла в рейтинг лучших агентств по продвижению девелоперских услуг
  REMAR Group вошла в ТОП-100 рейтинга лучших агентств по продвижению недвижимости и девелоперских услуг.
 • REMAR Group вошла в рейтинг ведущих агентств маркетинговых услуг России REMAR Group вошла в рейтинг ведущих агентств маркетинговых услуг России
  Рекламная группа REMAR Group вошла в рейтинг ведущих агентств маркетинговых услуг России в 2018 году, заняв второе место в номинации «Гранат BTL»
 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів! АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів!
  Мабуть, всі пам’ятають Перший Автомобільний Аукціон, котрий організувала та успішно провела компанія «Автомобільні Аукціони». Нещодавно компанія підвела підсумки за результатами роботи – за цей час з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів різної цінової категорії, пробігу та комплектації.
 • Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008» Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008»
  Завершено дослідження в рамках рейтингу «Золоте Зерно-2008». Мета рейтингу – виявити загальні тенденції взаємостосунків PR-фахівців та журналістів, а також вивчити проблемне поле на перетині PR та ЗМІ.
 • Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та.. Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та..
  Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та розрахунку собівартості послуг на базі Microsoft Dynamics AX.  Завдяки рішенню, наразі впровадженому в 7 агенціях групи, керівництво АДВ отримало змогу точно обліковувати робочий час співробітників, витрачений на обслуговування зовнішніх клієнтів, розраховувати собівартість послуг та прибутковість проектів, оперативно приймати обґрунтовані управлінські рішення та моделювати майбутню фінансову ситуацію.
 • Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.
 • Підбито підсумки конкурсу “Кращий бренд Кур’єрської доставки” Підбито підсумки конкурсу “Кращий бренд Кур’єрської доставки”
  В УДППЗ "Укрпошта" завершено конкурс "Кращий бренд Кур'єрської доставки", який проводився генеральною дирекцією підприємства серед працівників поштового зв'язку та студентів профільних вищих навчальних закладів з 5 липня до 5 серпня 2007 року.

Твои Объявления