УНІАН: Три чверті киян не вважають сучасне телебачення мистецтвом

26 июля 2007 г.

74,7% киян не вважають сучасне телебачення мистецтвом. Такі дані опитування, проведеного соціологічною службою УНІАН. При цьому лише 0,7% опитаних вважають телебачення мистецтвом. Твердження про те, що більшість програм можна назвати мистецтвом, підтримують 2,4% киян, а приблизно половину програм можуть назвати мистецтвом 3,3% респондентів. Думку про те, що лише невелику частину програм можуть вважати мистецтвом, підтримують 17,1% опитаних.

На запитання «Чи вважаєте ви сучасне телебачення достатньо толерантним до суспільної моралі?» переважна більшість (56,0%) киян відповіла «швидше ні». «Точно ні» сказали 24,0% респондентів, при тому, що 2,9% вважає, що телебачення є швидше толерантним, і 0,2% вважає телебачення цілком толерантним. 16,9% киян під час опитування зазначили, що їхнє бачення толерантності телепрограм залежить від каналу, програми і часу виходу в ефір. Опитування проведено соціологічною службою УНІАН. Опитано 1500 киян. Похибка вибірки становить 1,5%.Источник: УНІАНКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Романтичний подарунок від Raffaello для киян та гостей столиці! Романтичний подарунок від Raffaello для киян та гостей столиці!
  20 серпня відбулося відкриття унікальної квіткової інсталяції у формі праліни від ТМ Raffaello, яку було створено з квітів та бутонів білосніжних хризантем. Квіткову праліну було презентовано під час щорічної виставки квітів у ландшафтному парку «Співоче поле». Цьогоріч, 56-та виставка присвячена 20-й річниці Незалежності України і відбувається під гаслом «Процвітання тобі, Україно, моя рідна, моя єдина!». З 20 серпня по 4 вересня усі охочі зможуть відвідати цю надзвичайно яскраву та барвисту подію.
 • УКРАЇНЦІ НЕ ЗМОЖУТЬ НАЗВАТИ БІЛЬШЕ 5 ІМЕН СУЧАСНИХ ХУДОЖНИКІВ, - вважають українські мистецтвознавці УКРАЇНЦІ НЕ ЗМОЖУТЬ НАЗВАТИ БІЛЬШЕ 5 ІМЕН СУЧАСНИХ ХУДОЖНИКІВ, - вважають українські мистецтвознавці
  1 серпня в галереї «Мистець» відбулося відкриття виставки «Мистці+мистецтвознавці», де провідні вітчизняні мистецтвознавці представляли картини своїх улюблених авторів. За ініціативи Арт-Центру «Меценат» поміж учасників події було проведено бліц-опитування щодо стану сучасного українського мистецтва. На запитання анкети відповіли 33 респонденти.
 • Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення
  4 червня 2009 року у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція з питань впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення в Україні за участю довгострокового експерта Ради Європи Ад ван Луна, керівника проекту „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ольги Сєдової, першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка, члена Національної ради Тетяни Лебедєвої, відповідального секретаря Національної ради,  спостерігача від України у Постійному комітеті Ради Європи з питань транскордонного телебачення Владислава Лясовського, представників телерадіомовних компаній, медійних громадських організацій, засобів масової інформації, операторів кабельного телебачення. Про це повідосляє прес-служба Нацради
 • УНІАН створить телеканал і FM-станцію УНІАН створить телеканал і FM-станцію
  Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН) планує створити власний канал та радіостанцію. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН з нагоди 15-річчя агентства повідомив головний редактор Олександр Харченко.
 • СІТІ закликає киян прибрати навколо Бабиного озера СІТІ закликає киян прибрати навколо Бабиного озера
  Телеканал СІТІ скликає киян на Зелену толоку. У суботу, 10 травня, об 11-ій годині відбудеться прибирання берегу навколо Бабиного озера, що на Трухановому острові.
 • Антимонопольний комітет дозволив «Главред-медіа» придбати УНІАН Антимонопольний комітет дозволив «Главред-медіа» придбати УНІАН
  Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Главред-Медіа» на придбання частки у статутному фонді ТОВ «Українське незалежне інформаційне агентство новин». Про це сказано в офіційному повідомленні АМКУ.
 • Холдинг «Главред-медіа» злився з інформагентством УНІАН та «Газетой по-киевски» Холдинг «Главред-медіа» злився з інформагентством УНІАН та «Газетой по-киевски»
  3 серпня було підписано угоду про злиття холдингу «Главред-медіа», «Газеты по-киевски» та УНІАН в єдиний холдинг. Про це повідомили на прес-конференції, що пройшла 6 серпня в інформаційному агентстві УНІАН: президент УНІАН Ірина Геращенко, президент холдингу «Главред-медіа» Віктор Шлінчак, генеральний директор УНІАН Олег Наливайко та заступник голови правління «Газеты по-киевски» Сергій Сай-Боднар.
 • Видавці в м. Рівно вважають за необхідне посилити обережність у роботі з інформацією Видавці в м. Рівно вважають за необхідне посилити обережність у роботі з інформацією
  На цих виборах регіональні ЗМІ будуть особливо активно атакуватися працівниками передвиборчих штабів, відповідальними за комунікацію. Адже саме регіональні ЗМІ мають виконати роль "першоджерел" для інформації певного ґатунку – щоб саме на них могли робити посилання як штаби, так і всеукраїнські ЗМІ.
 • «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою «Київреклама» не знає, чи є кампанія «Мер усіх киян!» соціальною рекламою
  13 липня 2007 року «Київреклама» вперше провела «День відкритих дверей» для журналістів. На прес-конференції керівництво цього столичного комунального підприємства фактично звітувалося за перше півріччя своєї діяльності. За останній рік у сфері регулювання зовнішньої реклами столиці відбулися зміни. Було створено Головне управління з питань реклами, реорганізовано з госпрозрахункової організації в комунальне підприємство «Київрекламу». Незабаром вступить в силу новий Порядок розміщення зовнішньої реклами в Києві, який передбачає нову процедуру узгодження дозвільної документації для встановлення рекламних конструкцій.
 • Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою Не всі вважають телевізійний ролик за участю Ющенка соціальною рекламою
  «Секретаріатом Президента України підготовлено інформаційний ролик, в якому Глава держави дав оцінку останнім подіям у країні», – так заступник Глави Секретаріату Віктор Бондар прокоментував появу сюжету, який з 21 червня 2007 року демонструється в ефірі кількох загальнонаціональних телеканалів. За його словами, ролик виготовлено на правах соціальної реклами і він відповідає всім вимогам законодавства щодо подібної інформаційної продукції.