Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

6 апреля
Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%
За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна за 1 квартал 2021 року, нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів, що становить 95% від всієї інтернет-аудиторії України. Показник збільшився на 4% в порівнянні з 4 кварталом 2020 року (91%).

Такі результати стали можливими завдяки MGID – єдиній платформі в Україні, яка займається винятково нативною рекламою – типом платних оголошень, адаптованих під контент, зовнішній вигляд та формат сайту, на якому вони розміщені.

Рекламодавці MGID в Україні мають доступ до аудиторії близько 300 медіа, що працюють з платформою напряму. За даними Gemius, ядро аудиторії MGID складають зрілі платоспроможні люди із вищою освітою з середнім рівнем доходу та вище.За словами CEO MGID Сергія Денисенка, таке охоплення нативної реклами є результатом зміни ставлення ринку до інтересів користувачів та їхнього user-experience:

“Головна мета MGID — не лише задовольнити бізнес-інтереси рекламодавців і медіа, а й запропонувати інтернет-користувачам якісно нові враження від контакту з рекламою, – говорить Сергій Денисенко. —  Наші технологічні рішення дозволяють брендам ефективніше взаємодіяти зі своєю аудиторією за допомогою ненав’язливих форматів та релевантного рекламного контенту, при цьому, не відволікаючи її від основного вмісту сайту. І ми бачимо, що наш підхід знаходить все більше однодумців на ринку.”Також за даними Gemius Україна, до трійки лідерів рекламних платформ за охопленням інтернет-аудиторії України у 2021, окрім MGID, увійшли Admixer, Programmatic media.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «Даталайн» стала дійсним членом Асоціації. Наразі ІнАУ об'єднує 112 компаній ІКТ-ринку: 65 дійсних та 47 асоційованих членів.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.
 • Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд
  18 лютого відбувся XII З’їзд Інтернет Асоціації України. На з'їзді були схвалені результати роботи Правління в 2010 році, визначені основні напрямки роботи ІнАУ на 2011 рік та обраний новий склад Правління на поточний рік. До основних напрямків діяльності Правління ІнАУ на 2011 рік були визначені, зокрема:
 • Інтернет Асоціація України знижує тарифи UA-IX: 10 Гбіт/с за ціною 1 Гбіт/с Інтернет Асоціація України знижує тарифи UA-IX: 10 Гбіт/с за ціною 1 Гбіт/с
  Із  14 лютого суттєво зменшаться тарифи за користування послугами  ДП «Українська мережа обміну трафіком» (UA-IX, www.ua-ix.net.ua). Відповідне рішення прийняло Правління Асоціації 27 січня 2011 р. Завдяки прогресивному рішенню ІнАУ вартість оплати за перший місяць отримання послуг UA-IX не залежатиме від швидкості на інтерфейсі - 10 Гбіт/с чи 1 Гбіт/с (оптичним портом).
 • Київська мерія почала війну з рекламою? Київська мерія почала війну з рекламою?
  На великих рекламних біг-бордах з'явилися наліпки "Власник рекламоносія має заборгованість перед містом". Імовірно, тепер мерія вирішила боротися не лише демонтажем незаконних  рекламних носіїв, а й намаганням нашкодити злісним боржникам, змусивши їх таким чином повернути борг або змусити піти з ринку. 
 • Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України... Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України...
  Користуючись нагодою, дозвольте висловити вам свою повагу та звернутися до вас як до політиків та відповідальних громадян. 25 грудня 2008 року у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3563 Кондратюк-Абдулліна про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи у рекламній галузі та електронних засобах масової інформації).
 • У рекламодавців з’явилася можливість більш цільового досягнення аудиторії У рекламодавців з’явилася можливість більш цільового досягнення аудиторії
  На українському рекламному ринку з’явився новий канал комплексної комунікації з аудиторією. «Агенція Цільових Комунікацій» − перша українська компанія, що пропонує клієнтам комплексні рекламні комунікації на автозаправних станціях по усій території України.
 • У Києві з’являться туалети з рекламою У Києві з’являться туалети з рекламою
  28 вересня депутати Київради на засіданні бюджетної комісії запропонували проводити конкурси інвесторів для спорудження туалетів з рекламою. Ухвалили рішення створити центр обліку бомжів. Запропонували встановити збори з власників собак, а також новий порядок оприлюднення планів забудов. Депутати бюджетної комісії Київради погодили проект рішення про особливий порядок оприлюднення рішень Київської міської ради з питань землекористування. Як зазначається у пояснювальній записці, спричинений він відсутністю детальних планів адміністративних районів, плутаниною із виділенням земельних ділянок та будівництвом об’єктів, порушенням норм земельного та містобудівного законодавства.
 • Проникнення телеканалу ТЕТ досягло 90 відсотків Проникнення телеканалу ТЕТ досягло 90 відсотків
  Станом на 4 січня 2007 року показник проникнення Телеканалу ТЕТ у піплметричну панель компанії GFK-USM досяг 90%. Про це повідомляє прес-служба телекомпанії. Ця цифра показує відсоток домогосподарств у містах з населенням понад 50 тисяч осіб, в яких телевізор налаштований на прийом ТЕТу.

Твои Объявления