Опитування: яким медіа найбільше довіряють маркетологи

11 ноября 2020 г.
Опитування: яким медіа найбільше довіряють маркетологи
В PointeR Agency провели опитування серед представників маркетингового співтовариства, щоб визначити, яким ЗМІ вони довіряють та через які канали отримують інформацію. Опитування було проведено по Україні з серпня по жовтень 2020 року та охопило представників індустрії маркетингу, PR та інших дотичних спеціалізацій в агенціях і на стороні компаній. Всього було опитано 154 респонденти.
 
Згідно з результатами опитування, перше місце серед ЗМІ по рівню довіри посіло видання ЛІГА з результатом 53,9%, на другому – «Новое Время» (52,6%), на третьому – BBC Ukraine (40,3%). Далі йдуть «Українська правда» та УНІАН, які отримали 36,4% та 26% відповідно.«Як показують це та інші опитування PointeR Agency, серед ЗМІ сформувались стабільні лідери, які користуються найбільшою довірою читачів. Особливістю є лише певні «рокіровки», які залежать від цільової аудиторії опитування», – зазначає управляючий партнер PR-агенції Олеся Стойко.
 
Більшість працівників маркетингової галузі (89,1%) цікавляться актуальними новинами та переглядають їх мінімум один раз на день (24,8%) чи навіть частіше (64,3%). Їм важливо бути в курсі останніх подій та слідкувати за інформаційними трендами. Таких, що зовсім не цікавляться новинами, досить мало – всього 3,2%.

Основним джерелом новинної інформації для маркетологів є Facebook. Його відзначили 84,4% респондентів. На другому місці опинилися новинні сайти (75,3%), на третьому – Telegram-канали (71,4%).
 
Традиційні медіа – телебачення (8,4%), радіо (7,1%) та друковані ЗМІ (7,1%) – відіграють помітно меншу роль. Здебільшого це пояснюється тим, що маркетологам важливо отримувати інформацію оперативно та у зручний для них момент, чого не можуть забезпечити інші канали комунікації, окрім онлайн-видань та соцмереж.
 


Щодо галузевих медіа, то опитування показало, що лідером серед них є MMR. Це видання читає 82,5% респондентів. На другому та третьому місцях розташувались MC.today – 62,3% та Sostav – 44,8%. Далі йдуть Vector – 31,8% і Bazilik.media – 29,9%. Окремо слід зазначити, що найбільшу кількість голосів «без підказки» отримало видання «Детектор медіа».


Схожа ситуація і з підписками на групи в соцмережах. Перша трійка незмінна: MMR – 55,2%, MC.today – 43,5%, Sostav – 29,2%. Bazilik Media має 23,4%, а Vector – 18,8%. 21,4% не підписані на жодну з груп маркетингового спрямування в Facebook чи Instagram.

Серед українських YouTube-каналів маркетологи визначили лідером канал Fedoriv Vlog. Його переглядають 57,1% опитаних. Канал MMR дивляться 16,9%, на третьому місці – Postmen WakeUp із 15,6%.
Цікавими є результати підписок на маркетингові Telegram-канали. У цій категорії лідером став авторський канал про digital-маркетинг та комунікації в Україні Digital-masons з результатом 30,5%, за ним йдуть MC.today (22,7%), ВРЖЕЩ (16,2%), Andrey Fedoriv (14,3%) та Vector (13,6%). 33,1% – не підписані на жоден із галузевих каналів.
А от формат подкастів не є настільки популярним каналом серед маркетологів в Україні, як інші – 77,9% із опитаних не слухають їх взагалі.
 
Рейтинг найпопулярніших очолює Digitaliziren – щотижневий український подкаст про діджитал, маркетинг та майбутнє технологій з показником 6,5%. Друге і третє місце поділили «Медіапрактики» та Wishdo, отримавши по 3,9%.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Саморегулювання вітчизняних електронних медіа як альтернатива державного регулювання в українському сегменті Інтернет Саморегулювання вітчизняних електронних медіа як альтернатива державного регулювання в українському сегменті Інтернет
  Саморегулювання на сьогодні представляє собою одну із найбільш прогресивних загальносвітових тенденцій. Розвинуті демократичні країни в усьому світі давно оцінили переваги саморегулювання, яке передбачає встановлення чітких правила гри для всіх учасників ринку, включаючи санкції за порушення цих правил, та механізми розв’язання конфліктів між учасниками ринку.
 • Холдинг «Еволюшен Медіа» захистив свої права у суді Холдинг «Еволюшен Медіа» захистив свої права у суді
  Київ, 20 травня 2011 року. 17 травня 2011 року було оголошено рішення у справі за позовом російської фотохудожниці К. Рождественської до видавничого холдингу «Еволюшен Медіа», яким у задоволенні позовних вимог позивачки відмовлено в повному обсязі.
 • В холдингу «Еволюшен Медіа» навчають продавати рекламу в Інтернеті В холдингу «Еволюшен Медіа» навчають продавати рекламу в Інтернеті
  Київ, 20 січня 2011 року. Холдинг «Еволюшен Медіа» спільно з агентством інтернет-реклами NetWalker розпочинає серію семінарів, присвячених питанням реклами у всесвітній мережі Інтернет.
 • Інтернет-рекламу люди ігнорують найбільше, газетну рекламу - найменше Інтернет-рекламу люди ігнорують найбільше, газетну рекламу - найменше
  Банерна та пошукова інтернет-реклама показують найменшу ефективність у приверненні уваги американських споживачів, повідомляє Warc.com із посиланням на друковану версію Adweek та дослідження компанії Harris Interactive.
 • AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі
  Законопроекти про обмеження та заборону реклами пива спричинять значні збитки для медіа галузі України, вважає Оксана Стехіна, Директор медіа агенції повного циклу AMM/Vizeum. Йдеться про законопроекти №1014-2П та №6645 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (про обмеження реклами пива та інших слабоалкогольних напоїв, а також щодо заборони використовувати спортивну тематику в рекламі тютюнових виробів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв відповідно).
 • Перелік банків, з яких населення зуміло забрати найбільше грошей Перелік банків, з яких населення зуміло забрати найбільше грошей
  "Економічна правда" (http://www.epravda.com.ua/) сформувала перелік банків за відтоком депозитів. Показник відтоку депозитів з одного боку свідчить про ступінь недовіри вкладників до банківської системи, з іншого – говорить про спроможність банків повертати депозити за вимогою вкладників.
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Результати опитування «Індекс довіри-2007» Результати опитування «Індекс довіри-2007»
  Міжнародне опитування GfK, мета якого - визначити, наскільки люди довіряють представникам низки професій. У Європі та в США лікарі й учителі користуються найбільшою довірою населення. Найменше громадськість схильна довіряти політикам і топ-менеджерам великих компаній, що справедливо зокрема й для Німеччини. Такими були результати опитування «Індекс довіри-2007», проведеного GfK у 18 країнах весною 2007 року.
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.

Твои Объявления