ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ

9 декабря 2018 г.
ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
 • ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
 • ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
 • ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
 • ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
 • ПРЯМИЙ ПРОДАЖ ЗМІНЮЄТЬСЯ ПІД ВПЛИВОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СПОЖИВЧИХ НАСТРОЇВ
Компанії прямого продажу вибудовують нові стратегії, реагуючи на виклики, які приносить технологічна революція та зміна поведінки споживачів. Діджиталізація і прискорення всіх операцій. Бурхливий розвиток онлайн торгівлі. Накопичення й аналіз даних для вироблення персональної пропозиції клієнту. Поява нових платформ для додаткового заробітку у вільний час. Соціальні мережі як місце для покупок. Усе це реалії сьогодення, які підштовхують індивідуальних продавців шукати нові підходи до споживачів та окреслювати свої конкурентні переваги у порівнянні з іншими каналами продажу.
Цим темам і була присвячена міжнародна конференція «Підприємницька діяльність і права споживачів», яка відбулася в Києві 30 листопада під егідою Світової федерації асоціацій прямого продажу.
Прямим продажем називають реалізацію товарів та послуг кінцевому споживачу за межами традиційних місць роздрібної торгівлі шляхом індивідуальної презентації товарів чи послуг.
Індустрія прямого продажу в світі – це 117 мільйонів індивідуальних підприємців і самозайнятих осіб. В Україні в галузі працює близько 50 тисяч зареєстрованих підприємців-фізичних осіб і ще близько 1 мільйона українських громадян уклали договірні відносини з компаніями прямого продажу і мають можливості для додаткового заробітку.
Голова Ради директорів Української асоціації прямого продажу Томаш Мурас розповів, що торік індустрія прямого продажу в Україні зросла на 9%. При обороті близько 9 млрд грн індустрія сплатила податки на рівні 1 млрд грн. Виробництво окремих видів продукції для компаній прямого продажу відбувається на місцевих виробничих потужностях. Експорт продукції компаній складає більш ніж 200 мільйонів гривень.
Незважаючи на позитивну динаміку розвитку, індустрія прямого продажу стикається і з перешкодами. Зокрема, багаторічне вимірювання індексу підприємницьких настроїв в Україні засвідчило, що в останній рік серед українців знизилося бажання, готовність і спроможність засновувати стабільний індивідуальний бізнес у будь-якій сфері. Як пояснюють соціологи, на прагнення відкривати власну справу впливають еміграційні процеси – найбільш активне населення України виїжджає. Але при цьому експерти не схильні до апокаліптичних сценаріїв. «Підприємницький дух в Україні живий, але потрібна серйозна робота для покращення підприємницького середовища», – зазначив Томаш Мурас.
Відповіддю на це став виступ народного депутата України Тетяни Острікової, яка підтримала законодавчу ініціативу індустрії прямого продажу та малого бізнесу загалом щодо скасування обов’язкової сплати єдиного соціального внеску для фізичних осіб-підприємців, які тимчасово не ведуть діяльності. Обов’язкова щомісячна сплата ЄСВ (22% мінімальної зарплати – 819 грн в 2018 році) для «сплячих ФОП» була запроваджена в 2017 році, що призвело до втрати сотень тисяч легальних підприємців, які працювали нерегулярно. Більшість таких підприємців закрилися, меншість – перейшли в тінь. Також малий бізнес добивається скасування ЄСВ для тих підприємців, які поєднують підприємницьку діяльність з постійною роботою в штаті підприємства і сплачують ЄСВ зі своєї зарплати. Більш гнучка та стимулююча податкова політика щодо невеликих доходів зробить старт у малому бізнесі доступнішим, а також стимулюватиме значну кількість українців отримувати легальний додатковий дохід.
Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна також поділяє думку про необхідність розвивати підприємницький клімат для малого бізнесу в Україні. Вона звернула увагу на недосконалість законодавства щодо штрафних санкцій за порушення законів про працю. Більшість із таких штрафів, які сягають 100-400 тисяч гривень, означають для підприємців-порушників тільки перспективу закриття бізнесу, хоча мали б підштовхувати до виправлення помилок. Ксенія Ляпіна також закликала підприємців до активності в обстоюванні своїх прав та фіксації зловживань з боку перевіряльників.
Приклади того, як створення сприятливих умов і відповідної «підприємницької атмосфери» веде до успіху всієї громади, навів гість конференції – міський голова Львова Андрій Садовий. Він зазначив, що пріоритетом для країни має стати максимальне сприяння малому та середньому бізнесу і мінімізація податків, щоби було вигідно займатися підприємницькою справою.
Глобальну перспективу індустрії прямого продажу означила Виконавчий директор Світової федерації асоціацій прямого продажу Тамуна Габілаіа. За останні три роки сукупний темп зростання цієї галузі в світі складає 3,7% і збільшення продажів спостерігається в усіх регіонах. Тамуна Габілаіа переконана, що новітні технології стануть інструментами у подальшому просуванні прямого продажу. Водночас вона навела приклади, коли захоплення технологіями та роботизацією призвело до падіння компаній, що відмовилися від людського ресурсу. Запит на «людський підхід» залишається актуальним для споживача. За дослідженнями, особистому контакту з покупцем віддають перевагу 69% клієнтів, молодших 35 років, 76% – у віці 35-49 років і 80% тих, хто старший 50-ти.
Голова комітету з юридичних та регуляторних питань Європейської асоціації прямого продажу, старший GR-менеджер компанії Amway в Європі Імельда Віталь поділилася результатами соціально-економічного дослідження прямого продажу в 11 країнах ЄС. Як і раніше, в індустрії прямого продажу 88% складають жінки, переважна вікова категорія – 35-44 років. 78% від загальної кількості підприємців в індустрії прямого продажу задоволені своєю активністю, 9 з 10 хочуть продовжувати співпрацювати зі своєю компанію.
Цифровий світ зміщує фокус уваги на сфері захисту прав споживачів, зазначив Голова Міжнародної конфедерації товариств споживачів Дмитро Янін. Споживач стає більш поінформованим та більш мотивованим обстоювати свої права. Водночас з розвитком технологій виникає дедалі більше викликів, пов’язаних з порушенням споживчих прав. Зокрема, глобальне дослідження IPSOS показує, що 72% споживачів не знають, яку саме інформацію збирають про них компанії. Клієнти стурбовані неможливістю контролювати ці процеси, а договори, які пропонують їм укласти компанії, надто складні для розуміння.
Андрій Длігач, футуролог, доктор економічних наук, генеральний директор групи компаній Advanter Group, поділився цікавими інсайтами на цінності майбутнього, що з 2020 року бізнес буде будуватися на тотальній комунікації та персоніфікованому маркетингу. Тож, для  молодих підприємців –  це потужний сигнал до дій.
Відтак, експерти радять не боятися робити перший крок та пробувати себе в підприємництві. Тим паче, що індустрія прямих продажів не потребує стартового капіталу, спеціальної освіти та не має вікових обмежень. Тому почати можуть усі. А нові технології зроблять ведення бізнесу в рази простішим.
За додатковою інформацією прохання звертатися: (044) 229 14 00, (095) 275 25 88


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Тестирование рынка на объем продаж Тестирование рынка на объем продаж
  Бизнес – это движение. Чтобы быть востребованным и иметь высокий уровень конкурентоспособности необходимо постоянно проводить тестирование рынка и предлагать покупателям новые товары и услуги. Но делать это надо с умом.
 • Способы увеличения продаж в интернет магазине Способы увеличения продаж в интернет магазине
  Современные люди любят делать покупки в интернете. Это обусловлено тем, что человеку не нужно покидать пределов собственного уютного дома, добираться в иную часть города и простаивать в очередях.
 • Идеальная реклама для больших продаж Идеальная реклама для больших продаж
  Хочешь узнать, что такое идеальная реклама на самом деле? Читай до конца! Идеальная реклама – это второй этап работы с потребителями и она невозможна без разработки стратегии рекламы. Начинать же работу с потребителями всегда нужно с PR, потому что именно эта деятельность направлена на внедрение в людей идей и превращение их в потребителей. Реклама – это деятельность по активизации идей, внедренных в человека.
 • Контекстная реклама как самый эффективный инструмент продаж Контекстная реклама как самый эффективный инструмент продаж
  Ни для кого не является секретом, что каждый владелец бизнеса всегда стремится увеличить продажи, прибыль и повысить узнаваемость бренда. Получение прибыли и популяризация бренда являются главными задачами бизнеса. Достичь первостепенных целей в любом бизнесе можно при помощи маркетинговых инструментов, а именно – рекламы.
 • Увеличение продаж при помощи SEO и SMM Увеличение продаж при помощи SEO и SMM
  Постоянное развитие сети интернет сегодня открывает широкие возможности для ведения и расширения бизнеса. Разработка и создание сайтов в компании outsourcing.team – это первое важное решение развития любого бизнеса в целом. Появляются все новые способы привлечения целевых потребителей, увеличения продаж и популяризации бренда.
 • Создание и продвижение сайта как способ увеличения продаж Создание и продвижение сайта как способ увеличения продаж
  Если у Вас есть свой бизнес и Вы намерены продвигать его в сети при помощи сайта, то Вам необходимо прежде понять некоторые особенности создания и продвижения сайтов в интернете. Прежде всего для сайта необходимо продумать красивое запоминающееся название, в котором будет легко угадываться или прослеживаться название самой компании или род деятельности.
 • 3 способа увеличить объем продаж на 20% и больше 3 способа увеличить объем продаж на 20% и больше
  Увеличить объем продаж – главная мечта всех бизнесменов, ибо чем выше продажи, тем больше заработки и соответственно красивее жизнь. Некоторым удается реализовать данную мечту легко, быстро и просто. Но для большинства мечта остается мечтой долгие годы. Успешные бизнесмены выделяются тем, что знают способы наращивания продаж, активно и главное постоянно пользуются ими.
 • Хит продаж от Huawei Хит продаж от Huawei
  Если вы выбираете подарок себе или своим близким, то стоит обратить внимание на новый смартфон от Huawei. Еще пару лет назад этот тогда малоизвестный производитель уверенно вошел и закрепился на рынке смартфонов во всем мире.
 • Політики виходять у прямий Інтернет-ефір на сторінках «Української правди» Політики виходять у прямий Інтернет-ефір на сторінках «Української правди»
  На інтернет-виданні «Українська правда» (pravda.com.ua) стартує розділ «Конференції» (conf.pravda.com.ua), у якому запрошені політики, митці та експерти зможуть відповідати на запитання зареєстрованих на сайті читачів.
 • Реклама під наглядом Реклама під наглядом
  3 травня у конференц-залі Всеукраїнської рекламної коаліції відбувся круглий стіл, присвячений проблемам недобросовісної реклами та інформації, яка вводить в оману.

Доска объявлений Ктова.ру