Шипована резина або липучка?

14 мая 2013 г.


Найактуальніше питання для автолюбителя в осінній час року: Яку зимову гуму вибрати? Шипи або липучку? Чому немає явного переможця в цій суперечці? У цій статті підведемо чіткий підсумок після якого вибір буде очевидний!

Читаючи тематичні форуми важко зрозуміти що вибрати: один стверджує одне, інший абсолютно не згоден з першим і висуває свою теорію. Такі дискусії деколи ще сильніше заплутують і зробити правильний вибір стає ще більш проблематичним. Інша справа флеш ігри гонки - тут всі згодні що це файна розвага. Але перейдемо до суті питання.

Перед покупкою одні годинами читають в інтернеті описи зимової гуми, в яких одна краща за іншу і взагалі всі кращі. Інші не забивають голову і купують той комплект гуми, який їм порадить консультант в магазині. Але в більшості випадків продавці смутно уявляють, що вони взагалі продають. Їм просто потрібно продати комплекти шин, яких на складі залишилося більше ..

Чому правильний вибір гуми такий важливий? Тому що в першу чергу зимова гума - це Ваша безпека. Від неї безпосередньо залежить чи встигнете Ви затормозити або зіткнетеся з КАМАЗом. А гальмівний шлях липучок і шипів за певних умов може відрізнятися в 3 рази!

Отже, для того щоб визначитися яку зимову гуму вибрати треба для початку зрозуміти, в чому відмінності між шипами і липучками.

Липучки - зимова гума, яка має спеціальні мікропори, що забезпечують надійне зчеплення зі слизьким покриттям. Унікальний склад гуми, забезпечує її еластичність при низьких і жорсткість при високих температурах.

Шипована гума - зимова гума з певним типом протектора, основна відмінність це шипи.

Всесезонні шини - гума для всіх пір року, яка має більш розгалужений малюнок протектора, елементи малюнка розділені канавками різної ширини.

Важливий момент: властивості будь гуми безпосередньо залежать від температурних показників і типу покриття дороги. Тому сказати однозначно, що краще не можна. В одному випадку буде вигравати липучка, в іншому шипи.

Якщо враховувати клімат регіону то можна користуватися правилом: суворі сніжні зими, проморожені дороги - переважніше нешиповані колеса, а м'які зими, часті відлиги, що змінюються ожеледицею - краще шипи.

Тож робіть правильні висновки самі, який ти гуми вам підходить. Підійдіть до цього питання комплексно і помірковано, це ж Ваша безпека на дорозі! Це не так весело як до прикладу игры гонки для мальчиков онлайн. Вибирайте правильну резину, яка відмінно підходить до Вашого регіону. Тоді будете відчувати себе впевнено за кермом у зімню пору року.
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Силиконовая резина универсальный уплотнитель Силиконовая резина универсальный уплотнитель
  В современном производстве все больше внедряются новейшие технологии, о которых раньше приходилось разве что мечтать. Благодаря данному прогрессу намного упростилась работа практически во всех отраслях промышленности и даже в быту. Современные изделия нашли широкое применение.
 • Додаткова освіта : вчитися або купити диплом ВНЗ? ? Додаткова освіта : вчитися або купити диплом ВНЗ? ?
  Додаткова освіта : дійсно вчитися або придбати свідоцтво ? Сучасні роботодавці бажають бачити висококласних співробітників, які мають дипломи та сертифікати як додаткове підтвердженням своєї кваліфікації. Доволі часто потрібні дипломи про ще одну вищу освіту , про проходження тренінгів та курсів , а також сертифікати та інші документи , що підтверджують знання.
 • «Сніданок з 1+1» закриють або переформатують «Сніданок з 1+1» закриють або переформатують
  Ранкова програма «Сніданок з 1+1» у теперішньому вигляді виходитиме лише до кінця року, а її ведучі – Ілона Довгань та Сергій Швець – перейдуть у «ТСН». Цю інформацію, отриману з власних джерел, підтвердила Ілона Довгань.
 • Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі. Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі.
  Дискусія, що несподівано виникла в медіа-просторі з приводу платних сюжетів на ТБ, здається призвела більшість ЗМІ до шокового стану. Все було так мирно, так добре, і раптом...”Не продаємося ми, не продаємося!”, - хай не хором, і не зовсім в унісон, але доволі гучно прозвучало від журналістської спільноти...