“Пі Ар Пі Україна” встановлює стандарти на українському ринку PR

11 октября 2006 г.
4 жовтня 2006 р., м. Київ – PR-агенція “Пі Ар Пі Україна” отримала два перші місця та одне друге в двох номінаціях першого національного конкурсу PR-проектів PRAVDA AWARDS.  Призерами першого національного конкурсу PR-проектів PRAVDA AWARDS стали два проекти агенції “Пі Ар Пі Україна”: “Goodyear: безпека на дорогах”, який завоював І місце в номінації за “Найкреативніший PR-проект” та ІІ-е в номінації “Найефективніший PR-проект”, та проект  “Безпека дітей в мережі Інтернет” для компанії Microsoft, який отримав першість у номінації за “Найефективніший PR-проект”. Для участі в першому національному конкурсі PR-проектів PRAVDA AWARDS PR-агенція “Пі Ар Пі Україна” подала три PR-проекти, які, на думку агенції, були найбільш ефективними та креативними, два з них - “Goodyear: безпека на дорогах” (клієнт – представництво Goodyear Dunlop Tires в Україні) та “Безпека дітей в мережі Інтернет” (клієнт - компанія Майкрософт Україна) - виявилися переможцями. Як з’ясувалося, думку агенції поділяло поважне журі конкурсу.
До складу журі входило 9 відомих PR-фахівців під керівництвом Д-ра Денніса Уілкокса, професора Школи журналістики та масових комунікацій при Університеті Сан-Хосе та визнаного експерта в галузі PR. До журі також увійшли: Тоні Бредлі, Президент CIPR (Великобританія); Брендан Мей, Представник Global Corporate Responsibility & Sustainability Practice, Weber Shandwick Worldwide (Великобританія); Павел Трохим'юк, Президент Польської PR Асоціації, президент агенції Partner of Promotion, член CEEPR-net; Тетяна Нікульшина, генеральний директор компанії PLEON Росія; Алла Ліпінська, головний редактор журналу "Новий маркетинг"; Євген Глібовицький, незалежний консультант; Ярина Ключковська, PR-директор компанії UMC, Україна; Марина Стародубська, Віце-Президент UAPR, консультант зі стратегічних комунікацій.
Загалом для участі в конкурсі було подано 22 заявки: 9 – в номінації “За найефективніше рішення” та 13 – в номінації “За найкреативніше рішення”. У конкурсі брали участь проекти провідних компаній України - ADV-DVA, KEY Communications, Mmd Україна, Pleon Talan, SPN Ogilvy Public Relations, Starget, Talan Proximity, “Пі Ар Пі Україна”, “Радник”, а також компанії “АВК” та російської креативної лабораторії “Креон”. До шорт-ліста потрапило 12 робіт.
Арина Сатовська, директор агенції “Пі Ар Пі Україна”, коментує отримання нагород: “Вибір журі - це не лише визнання досягнень нашої агенції, це – орієнтир для розвитку української PR-індустрії в напрямку міжнародних професійних стандартів”.

Информация http://www.propr.com.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи