Центр PR-комунікацій FIRST LINE організувало 35-у Гуморину

5 апреля 2008 г.

Новими творчими й організаційними силами 35-ї Гуморини виступив Центр PR- комунікацій FIRST LINE (www.first-luxury.com) під керівництвом Інеси Голубової. Відновлення Гуморини, втілення у життя нових ідей, організація гала-концерту на Куликовому поле стало можливим завдяки генеральним спонсорам ТМ «Сонячна долина» і «Одеса-Банк», чия підтримка й допомога дозволяє зростати й розвиватися улюбленій Юморині.Нові члени оргкомітету й творчої групи втілили в життя нові ідеї, створили оновлений фірмовий стиль Гуморини, сайт, що незабаром стане великим мультимедійним порталом гумору (www.humourina.com), нові події в рамках свята. Програма Гуморини містила: відкриття унікального родовища гумору, яскравий карнавальний хід, найбільший у світі хоровий спів пісні на честь Гуморини, спортивну сенсацію - «Перший гол Євро-2012 забиває Одеса», величезний гала-концерт із найвідомішими гумористами й виконавцями, і ще багато смішних, забавних і милих несподіванок.

Інеса Голубова, художній керівник Гуморини, директор агентства First Line:
Оргкомітет Гуморини зовсім чітко розумів - це свято, по суті, візитна картка міста - від того, на якому рівні пройде першоквітневий фестиваль залежала як медійна привабливість міста на старті туристичного сезону, так і в цілому - ставлення до Одеси, як столиці гумору. Саме тому ми постаралися вже з цього року максимально наситити Гуморину новими заходами, новими подіями, новою якістю гумору. Судячи з відкуків одеситів і гостей фестивалю, і, що важливо, -за відгуками журналістів, нам це вдалося.

Важливо, що організатори в жодному разі не збираються зупинятися - це лише самий початок втілення в життя великої стратегічної програми з виведення Гуморини на якісно новий рівень, що дозволить не тільки об'єднати одеситів, але й залучати гостей з усього світу.
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи