Оксана Гошва виступила спікером освітньої програми “PR-Ukraine. Growth in PR”

13 марта 2008 г.

Брак якісної профільної PR-освіти в Україні - актуальна проблема для молодого вітчизняного ринку. Втім, активна та допитлива молодь сама знаходить шляхи її вирішення. Так спробою налагодження діалогу між професіоналами галузі зв’язків із громадськістю та юними піарниками став проект “PR-Ukraine. Growth in PR” від міжнародної молодіжної організації AIESEC, в рамках якого втілена унікальна освітня програма з public relations.


Серед провідних вітчизняних PR-практиків провести майстер-клас для 80 учасників програми була запрошена й Оксана Гошва, директор PR-агенції „Hoshva PR”. Їй було запропоновано висвітлити тему особливостей роботи піарника.

Обговорення торкнулося службових обов’язків та компетенцій спеціаліста зі зв’язків із громадськістю, шляхів оволодіння необхідними навиками, особливостей роботи у середовищі PR-агенції та PR-підрозділу компанії. Майстер-клас мав динамічний інтерактивний характер. Спікер не лише відповіла на питання аудиторії, але й поділилася зі студентами ситуаціями з власного професійного досвіду.

Нагадаємо, що це не перший досвід Оксани участі в заходах організованих AIESEC. У липні 2007 року вона виступила доповідачем тренінгу-семінару з розвитку лідерських якостей, а у вересні - дискусійного клубу з PR. Окрім того Hoshva PR є освітнім партнером проекту AIESEC “PR-Ukraine.Growth in PR” і співробітники агенції вже провели ряд тренінгів для команди проекту.


PR-Ukraine. Growth in PR – проект направлений на стратегічне поліпшення PR в Україні шляхом залучення інноваційного іноземного досвіду і формування нового покоління PR-професіоналів. Має 2 напрями: стажування молодих PR-фахівців з-за кордону в українських компаніях та організація унікальної освітньої програми зі зв'язків із громадськістю (докладніше – на myway.in.ua). Організатор проекту – міжнародна молодіжна організація AIESEC (www.aiesec.org/ukraine/kyiv).

Агенція HOSHVA PR на українському ринку професійних PR- послуг з осені 2005 року. Серед клієнтів агенції: Apple, Whirlpool, Philips, Edipresse Ukraine, Nissan Motor Ukraine, SUN Inbev Ukraine та ін. За умовами підписаного у липні 2007 р. договору, агенція є представником московської агенції Maslov PR (ексклюзивний афілійований член глобальної мережі Ketchum www.ketchum.com) на території України. HOSHVA PR є колективним членом Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю та асоційованим членом Всеукраїнської рекламної коаліції. Згідно результатів рейтингу «Золоте Зерно-2007» агенція увійшла в трійку «Найвідоміших PR-агенцій», а директора HOSHVA PR Оксану Гошву визнано одним із найавторитетніших PR-професіоналів.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Художница Оксана Мась создала новогодние открытки для пассажиров Международного аэропорта Одесса Художница Оксана Мась создала новогодние открытки для пассажиров Международного аэропорта Одесса

  Известная украинская художница, одесситка Оксана Мась, по инициативе Международного аэропорта Одесса создала открытки для новогодней почты, которая откроется в аэропорту 19 декабря 2014 года.

 • Підтримка партнерської програми філії ebm-papst в Україні Підтримка партнерської програми філії ebm-papst в Україні
  У 2009 році компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating реалізувала партнерську програму  для філії німецької компанії ebm-papst в Україні.  Програма була направлена на зміцнення стосунків із партнерами компанії, пошук нових клієнтів та партнерів, а також допомога вже існуючим у веденні бізнесу.
 • Стартовал образовательный проект “Growth in PR.PR Ukraine” Стартовал образовательный проект “Growth in PR.PR Ukraine”
  Во вторник 2 марта, в коференц-центре GreenWell состоялось официальное открытие проекта  «Growth in PR 2010». Первый мастер-класс для участников провела Ярына Ключковская, директор по корпоративной репутации Microsoft Украина.
 • Оксана Матвейчук назначена на должность генерального директора интернет - агентства «AdPRO» Оксана Матвейчук назначена на должность генерального директора интернет - агентства «AdPRO»
  30 ноября Оксана Матвейчук назначена на должность генерального директора digital-агентства «AdPRO»- одного из крупнейших игроков украинского рекламного рынка в области цифровых медиа.
 • «Оболонь» виступила партнером Кубку Стелли Захарової «Оболонь» виступила партнером Кубку Стелли Захарової
  7-8 березня у столиці відбувся VIII Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики на Кубок Стелли Захарової. З 2002 року турнір – одна із найбільш помітних та масштабних  щорічних подій у спортивному житті України. Змагання на «Кубок Олімпійської чемпіонки Стелли Захарової» мають велику популярність і серед іноземних спортсменів – цього року вони зібрали учасників з 8 країн світу.
 • «Growth in PR. PR Ukraine» - прием анкет заканчивается через семь дней. «Growth in PR. PR Ukraine» - прием анкет заканчивается через семь дней.
  До окончания подачи аппликационных форм в проект «Growth in PR. PR Ukraine» осталась неделя. Конечный срок подачи  22 февраля 2009, анкеты отправленные после 23:59 22 февраля 2009 рассматриваться не будут. Желающие принять участие в образовательной программе могут заполнить аппликационные формы на www.growthinpr.org
 • «Growth in PR. PR Ukraine» начинает выращивать PR-Перцев «Growth in PR. PR Ukraine» начинает выращивать PR-Перцев
  29 января стартовал отбор участников образовательного проекта «Growth in PR. PR Ukraine 2009», который продлится до 20 февраля. На сайте  www.growthinpr.org, посвященному проекту,  размещена аппликационная форма, которую могут заполнить все желающие принять участие в образовательной программе.
 • “PR-Ukraine. Growth in PR”. Воспитание PR-перцев “PR-Ukraine. Growth in PR”. Воспитание PR-перцев
  В понедельник, 3 марта стартовала образовательная программа «PR-Ukraine. Growth in PR» от молодежной международной организации AIESEC. 80 будущих пиарщиков, прошедших отбор для участия в проекте, прослушали первый мастер-класс – «Основы PR» от главы правления UAPR, генерального директора Nords PR Ukraine Ярыны Ключковской.
 • “PR-Ukraine. Growth in PR”. Неделя до окончания отбора “PR-Ukraine. Growth in PR”. Неделя до окончания отбора
  23 февраля истекает срок приема аппликационных форм от желающих принять участие в образовательной программе “PR-Ukraine. Growth in PR” от международной молодежной организации AIESEC.
 • “PR-Ukraine. Growth in PR” продолжает отбор участников “PR-Ukraine. Growth in PR” продолжает отбор участников
  Меньше месяца осталось до запуска проекта «PR-Ukraine. Growth in PR» от международной молодежной организации AIESEC, призванного по-новому взглянуть на сферу связей с общественностью в Украине и образование в ней.