Незалежна Медіа-профспілка України розпочала співпрацю з Донецькою профспілкою працівників ЗМІ

6 октября 2006 г.
Незалежна Медіа-профспілка України підписала угоду про співпрацю з Донецькою профспілкою працівників ЗМІ, яка об’єднує близько 900 журналістів та співробітників мас-медіа Донбасу. «Ми давно шукали в цьому регіоні партнера для системної роботи, - каже Сергій Гузь, голова Медіа-профспілки. – Попередній досвід спілкування з Галиною Бєлоглазовою, яка очолює Донецьку профспілку, показав, що ми робимо спільну справу”.
За його словами, ця організація стане базовою для захисту прав журналістів Луганської та Донецької областей. „Для цього Медіа-профспілка забезпечить партнерів з Донецька технічно, покриватиме витрати на проведення заходів, частково оплачуватиме роботу консультантів для донецької профспілки, забезпечуватиме літературою”, - додає Гузь.

„Ми вважаємо, що доцільно організувати обмін між профспілковими організаціями з різних регіонів України, бо Америка і Великобританія – це одна річ, і ми вивчаємо їхню профспілкову діяльність, проте в нас є свої особливості, є чим поділитися, – каже Галина Бєлоглазова, голова Донецької профспілки працівників ЗМІ. – Медіа-профспілка повинна стати ініціатором такого всеукраїнського обміну”.

Протягом півроку Медіа-профспілка організує у Донецьку кілька круглих столів з питань взаємодії влади і журналістів, проведе соціологічне дослідження щодо прозорості роботи місцевих керівників з пресою та можливості доступу журналістів до інформації.

„Закінчитися проект має конференцією-діалогом на регіональному рівні між журналістами та керівництвом області”, - каже Сергій Гузь. У грудні також відбудеться спеціальний семінар з колективних переговорів для первинних осередків Донецької профспілки працівників ЗМІ, на який приїдуть представники Швецької та Хорватської профспілок журналістів.

за інф.Прес-служби Медіа-профспілки


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ
  УАВПП отримала лист Комітету ВР України з питань охорони здоров’я за підписом голови комітету Т.Д. Бахтеєвої (частина 1, частина 2 , частина 3, частина 4). З отриманої нами інформації зрозуміло, що Комітет ВРУ продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ, йдеться, зокрема, про проект закону № 7007 співавтором якого є пані Бахтеєва.
 • Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України... Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України...
  Користуючись нагодою, дозвольте висловити вам свою повагу та звернутися до вас як до політиків та відповідальних громадян. 25 грудня 2008 року у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3563 Кондратюк-Абдулліна про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи у рекламній галузі та електронних засобах масової інформації).
 • Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна» Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна»
  Підписано договір про співпрацю між Інформаційними агенціями «Контекст-медіа» та «Інтерфакс-Україна». Договір передбачає перехресний продаж продуктів та представлення інтересів один одного  перед наявними та потенційними клієнтами
 • «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов «Інтер-Медіа» стала «1+1 Медіа». Її очолили Влад Корчин і Роман Єлістратов
  Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа». Про це «Телекритику» повідомила прес-служба «1+1».
 • 15 січня Нацрада розпочала моніторинг теле- та радіокомпаній України 15 січня Нацрада розпочала моніторинг теле- та радіокомпаній України
  15 січня розпочався комплексний моніторинг усіх теле- та радіоорганізацій України. Про це повідомив 16 січня на брифінгу в Києві перший заступник Голови Нацради Ігор Курус. Відтепер Нацрада має намір вживати санкцій до всіх без виключення порушників законодавства.
 • Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії» Київський Медіа Холдинг – генеральний медіа-партнер фотовиставки «Мода і стиль в фотографії»
  Відсьогодні в «Мистецькому Арсеналі» та галереї «KievFineArt» проходитиме виставка «Мода і стиль»  - частина проекту «Керуй мрією» Московського Міжнародного фестивалю «Мода і стиль в фотографії», що існує з 1999 року та проводиться музеєм «Московський Дім Фотографії» вже вп’яте. В Києві така презентація відбудеться вперше!: Класикі світової та вітчизняної фотографії, зірки сучасної fashion-фотографії, а також проекти глянцевих журналів як невід’ємного феномену модного світу складають традиційну структуру фестивалю.
 • Незалежна експертна рада з питань мас-медіа розпочала роботу Незалежна експертна рада з питань мас-медіа розпочала роботу
  8 серпня було оголошено про початок роботи Незалежної експертної ради з питань мас-медіа, що працюватиме під час виборчої кампанії. З цього приводу у приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулась прес-конференція. Присутній на засіданні  голова відділу з питань демократизації Координатора проектів ОБСЄ в Україні відзначив, що аналогів створеної Незалежної експертної ради він не знає: «З точки зору ОБСЄ цей проект є унікальним. У країнах, де є місцеві організації ОБСЄ, таких органів не створювалось».
 • Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх Створення медіа-холдингу київ. влади може означати приватизацію ком. медіа за безцінь і для своїх
  Створення нового централізованого медіа-холдингу київської влади може означати приватизацію комунальних медіа за безцінь і «для своїх», — так заступник голови Верховної Ради V скликання Микола Томенко прокоментував проект рішення столичної влади, відповідно до якого пропонується реорганізувати шляхом злиття комунальні підприємства «Хрещатик», «Вечірній Київ», «Редакція газети «Українська столиця», «ТРК «Київ», «Радіо «Голос Києва» у закрите акціонерне товариство «Київський Медіа Холдинг» із закріпленням у комунальній власності 51% акцій цього товариства. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.
 • «Телекритика» розпочала програму круглих столів з фахівцями українського медіа-ринку «Телекритика» розпочала програму круглих столів з фахівцями українського медіа-ринку
  Журнал «Телекритика» та реномований київський ресторан «Велюр» оголошують про старт річної програми круглих столів за участю представників українського медіа-ринку. В першу чергу - телевізійного. Протягом 2007 року раз на місяць круглі столи «Телекритики» проходитимуть у VIP залі «Велюру», кожен з них буде присвячений конкретній темі або сегменту медіа-індустрії.