«5 канал» вимкнули з ефіру Одеси

22 сентября 2006 г.
«5 канал» отримав лист від ТзОВ «Телерадіокомпанія Одеської національної юридичної академії «Академія» про одностороннє розірвання договірних відносин з «5 каналом» з 1 жовтня цього року, що означає зникнення «5 каналу» з ефіру м. Одеси. Лист підписаний директором компанії Станіславом Кісєльовим.
Як нам стало відомо на цей момент, програми «5 каналу» в Одеському регіоні уже не транслюються.
Принагідно нагадаємо, що ректором «Одеської юридичної академії», принаймні, до обрання народним депутатом був член фракції Партії регіонів Сергій Ківалов.
Хто стоїть за цим фактом, «5 канал» має намір з’ясувати найближчим часом.
Стежте за нашими повідомленнями.
Прес-служба «5 каналу»


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • YouTube-канал для бизнеса: зачем нужен и с чего начать? YouTube-канал для бизнеса: зачем нужен и с чего начать?
  На сегодня YouTube стал не только ведущей площадкой для просмотра видео, но и мощной поисковой и социальной сетью. В эпоху активного развития видеомаркетинга бизнес рано или поздно принимает решение о создании собственного видеоканала. На начальном этапе необходимо изучить ряд вопросов, которые во многом могут определить стартовые позиции нового YouTube-канала.
 • Оплата за действие: почему банки все чаще выбирают СРА-канал для продвижения своих продуктов в Интернете Оплата за действие: почему банки все чаще выбирают СРА-канал для продвижения своих продуктов в Интернете
  За последние два года количество банков, которые подключились к СРА, выросло почти в два раза. Все больше банков используют digital в качестве канала привлечения новых клиентов. Это привело к значительному увеличению доли СРА в онлайн-продажах банковских продуктов.
 • "Быть или не быть": в новом проекте ТВ-3 зрители сами решат, какие сериалы будет снимать канал "Быть или не быть": в новом проекте ТВ-3 зрители сами решат, какие сериалы будет снимать канал
  2 апреля телеканал ТВ-3 в партнерстве с крупнейшим российским сервисом о кино «КиноПоиск» запускает уникальную программу «Быть или не быть».
 • "Первый канал" обвинил "большую тройку" в пиратстве "Первый канал" обвинил "большую тройку" в пиратстве
  «Первый канал» обвинил МТС, «МегаФон» и «ВымпелКом» в нелегальном распространении своего контента в интернете, что лишает канал части рекламных доходов.
 • MEGOGO запустил канал с 100% сурдопереводом MEGOGO запустил канал с 100% сурдопереводом
  Онлайн-кинотеатр MEGOGO в рамках социального проекта “Смотри как слышно” запустил одноименный интерактивный канал для людей с нарушениями слуха.
 • "Первый канал" карает блокировщиков рекламы "Первый канал" карает блокировщиков рекламы
  Он принудительно снижает качество трансляции таким пользователям.
 • Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника Comedy Club Ukraine залишився без ефіру і керівника
  Українська версія гумористичного проекту Comedy Club (СС) із січня не виходить на Новому каналі. Як вдалося дізнатися «Телекритиці» з власних джерел, причиною припинення співпраці стали переговори менеджменту російського СС з телеканалом «1+1» щодо придбання пакету програм виробництва СС.
 • М1 зняв з ефіру «Погоду» з оголеною Дашею Астаф'євою М1 зняв з ефіру «Погоду» з оголеною Дашею Астаф'євою
  Програма «Погода» з оголеною ведучою Дашею Астаф’євою зникла з ефіру каналу М1. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор ЗАТ «Телеодин» (канали М1 та М2-Естрада) Валентин Коваль.
 • Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.
 • Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери» Лідерами ефіру у вікенд є «Свобода слова» та фільм «Офіцери»
  У групі каналів-лідерів найвищу сходинку всі три дні вік-енду утримує «Інтер» - «Тетянин день», «Бенефіс вечірнього кварталу», «Подробиці». Впадає в око і різниця у рейтингах «Караоке на майдані» - на «Інтері» рейтинг і частка повторів є вищими, ніж цифри нових випусків програми на «1+1» (3,57/23,35 - 3,21/21,86). Імовірні пояснення феномену: висока резистентність глядача, який звик бачити певну програму в певний час на певному каналі, або ж загальний рейтинг телеканала, а показники «Інтера» є останнім часом вищими за показники «1+1» майже вдвічі.