У рекламодавців з’явилася можливість більш цільового досягнення аудиторії

22 ноября 2007 г.

На українському рекламному ринку з’явився новий канал комплексної комунікації з аудиторією. «Агенція Цільових Комунікацій» − перша українська компанія, що пропонує клієнтам комплексні рекламні комунікації на автозаправних станціях по усій території України.


Переваги комплексних комунікацій на АЗС:
• Водії автомобілів – це чітко визначена цільова аудиторія (92% - чоловіки*, дохід - середній+**), яка є цікавою багатьом рекламодавцям.
• Для врахування психологічних особливостей поведінки людини на АЗС використовуються вітчизняні та закордоні дослідження, та будуть проводитися власні. Тому при запуску будь-якої кампанії організовується найбільш комфортна та ефективна система комунікацій з цільовою аудиторією.
• Розроблено карти пересування водіїв на АЗС, визначено місця на заправці, на які людина дивиться частіше, чи навіть просто не може оминути оком.
• При проведенні маркетингових чи рекламних кампаній на АЗС точно підраховується та прогнозується кількість клієнтів по кожній АЗС за період завдяки системі звітності по кількості чеків та можливості проведення додаткового моніторингу чи досліджень.

Завдяки цьому комплексна комунікація на АЗС дозволяє із обґрунтованою ефективністю досягати цільову аудиторію. Більш того, рекламодавцю гарантуються якісні характеристики цільової аудиторії по кожному регіону, а, при потребі, і по кожній окремій АЗС.

Ростик Левицький, директор «Агенції Цільових Комунікацій»: «Існуюча на ринку тенденція пошуку ефективних каналів комунікацій з цільовою аудиторією та наше розуміння поведінки клієнта на АЗС дозволяє нам гарантувати рекламодавцям високу ефективність рекламних бюджетів. Навіть для традиційних outdoor-носіїв, замість обліку потенційних контактів, ми пропонуємо принципову нову систему що заснована на звітності азс про реальну кількість клієнтів (касових чеків)».

«Агенцією» вже заключені партнерські угоди із всеукраїнськими мережами АЗС «Окко» (№5 в Україні за кількістю АЗС) та «Укртатнафта» (№7 в Україні за кількістю АЗС). Також, для посилення присутності у Києві, можуть бути задіяні АЗС мереж «КЛО» та «Золотий гепард». Сукупно, це дає можливість розміщувати елементи зовнішньої реклами та проводити BTL-кампанії більш ніж на 310 АЗС по території України, що дорівнює приблизно 13 млн. контактів на місяць.

Першим клієнтом «Агенції» стала страхова компанія «Універсальна». Кампанія по просуванню послуг авто страхування (автокаско, страхування цивільної відповідальності власників авто, зелена карта) триватиме до березня 2008 року. Для неї використані сітілайти (1,2х1,8) по всій мережі АЗС «Окко» (14 областей України).

*- згідно досліджень ВАТ «Концерн Галнафтогаз»
**- згідно досліджень «GfK-USM» та «Міжнародного центру перспективних досліджень»


Інформаційна довідка про мережу АЗС «ОККО»
Мережа АЗС «ОККО» (www.okko.ua) є однією з найбільших мереж автозаправних станцій України. Мережа належить «Концерну Галнафтогаз». Під брендом «ОККО» сьогодні працює 195 сучасних комплексів з широким спектром сервісів та послуг.
Концепція «ОККО» полягає в створенні сервіс-станцій за найкращими світовими зразками. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить 234 АЗС і 15 нафтобаз. АЗС Компанії розташовані у 17 областях України, а також у Києві.
Інформаційна довідка про мережу АЗС «Укртатнафта»

ООО «УТН-Восток» - офіційний представник Кременчуцького нафтопереробного заводу і власник 100 АЗС під брендом «Укртатнафта».

Компанія спеціалізується на роздрібній торгівлі нафтопродуктами через власну мережу АЗС, безготівковій реалізації палива за допомогою смарт-карт, а також надання широкого спектру авто послуг.

Інформаційна довідка про страхову компанію «Універсальна»

Страхова компанія «Універсальна» входить в десятку лідерів страхового ринку України. Регіональна мережа нараховує 64 філії та відділення по всій Україні, в яких працює близько 2200 спеціалістів. Компанія пропонує послуги у 30 видах страхування.

Основні акціонери компанії: 60% акцій належить компанії Financial & Invesment Energy Holding (F.I.E.H.) Establishment (Князівство Ліхтенштейн), 13% - американському Інвестиційному банку, 10% володіє фонд Genesis, 5,7% акцій належить банку Austria Creditanstalt AG, 11,3% - іншим акціонерам.

За результатами 9 місяців 2007 року страхова компанія «Універсальна» отримала премій в розмірі 176,719 млн. грн., здійснила 55,590 млн. грн. страхових виплат.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи


Твои Объявления