Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки

1 сентября 2006 г.
За такий, здавалося б, короткий термін, «П’ятому» вдалося досягти чималих успіхів. Найголовніше — канал міцно закріпився на телевізійному ринку України у статусі Першого інформаційного.
Третій рік життя «5 каналу» засвідчив, що такий формат мовлення є затребуваним на українському телевізійному ринку  і цілком відповідає очікуванням суспільства. Обмеживши себе рамками вузького формату, творчий колектив каналу постійно шукає найоптимальніших форм подачі матеріалу, цікавих глядачеві, працює над розробкою нових проектів, удосконалює програмну сітку.
Протягом сезону 2005-2006 «П’ятий» відмовився від суто розважальних проектів і збагатився численними суспільно-політичними та пізнавальними програмами, документальними фільмами. Продовжуючи сталу вже традицію переходу каналу у режим марафонів під час важливих для країни подій, за останній рік відбулося кілька великих тематичних ефірів, присвячених зокрема річницям Помаранчевої революції, Чорнобильської трагедії та ін. Кілька діб у форматі марафону «5 канал» працював і під час виборчої кампанії. Крім того, «П’ятий» — чи не єдиний серед усіх українських телеканалів, запропонував глядачам проект теледебатів між представниками основних політичних сил, що претендували на місця у парламенті п’ятого скликання.
З’явилися в ефірі каналу і два проекти у жанрі ток-шоу, які продовжуватимуться і в новому сезоні. Це «П’ять копійок» Романа Чайки та «Майдан» із Данилом Яневським. Серед нових облич каналу, які вже встигли запам’ятатися телеглядачеві, — Тетяна Даниленко, Віталій Півовар, Кирило Бистряков, Наталія Бєлашева, Степан Бандера.
За третій рік життя «5 канал» поповнив також список своїх нагород. На 10-му ювілейному Міжнародному фестивалі журналістики «Віра, Надія, Любов» канал було визнано «Кращим каналом року». Шеф-редактор «П’ятого» Роман Скрипін отримав почесну нагороду Нацради «Нагрудний хрест», що вручається за особливі заслуги в розбудові радіо та телебачення. «Обличчя» «П’ятого» Наталія Мосейчук стала переможницею Першої Всеукраїнської Премії «Жінка третього тисячоліття». З нагоди відзначення 10-ї річниці прийняття Конституції генерального продюсера каналу Юрія Стеця  названо в числі тих, хто удостоєний звання «Заслуженого журналіста України». Званнями "Заслуженого працівника культури України" та "Заслуженого журналіста України" нагороджено, відповідно,  генерального директора "5 каналу" Івана Дмитровича Адамчука та генерального продюсера ПЦ "Закрита зона" Володимира Ар'єва. Нарешті, цього року «5 канал» отримав ще дві статуетки «Телетріумфу». Ними нагороджено: «Закриту Зону. Ціль: Україна (Частина 1, 2)», як найкращу публіцистичну програму та Сергія Азаренка, як найкращого оператора.
До початку четвертого року існування «5 канал» підходить і зі значно поліпшеними технічними та рейтинговими показниками.  Зокрема, порівняно із серпнем минулого року, ефірне покриття каналу збільшилося з 59,9% до 84,6%. За рейтинговими показниками у моменти «гарячих» суспільно-політичних подій «П’ятому» вдавалося виходити на третю позицію серед усіх телеканалів України, а 2 серпня 2006 року було встановлено рекордний рейтинг сезону 2005-2006 — 0,85%.
Інформація прес-служби «5 каналу»


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice AGAMA Communications: 4 роки лідерства у рейтингу ВРК Advertiser’s Choice
  3 грудня 2018 року Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) опублікувала щорічний рейтинг дослідження Advertiser's Choice (Вибір рекламодавця). За його результатами маркетингові та PR-сервіси комунікаційної групи AGAMA Communications традиційно увійшли в ТОП-3 найбажаніших партнерів для співпраці.
 • Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу Петербуржец продал кусок спины каналу НТВ под рекламу
  У петербуржца Игоря Лисовенко, выставившего на продажу свою спину для нанесения рекламных татуировок, появился первый клиент.Как сообщает газета "Комсомольская правда", им стал телеканал НТВ. Татуировка для НТВ будет представлять собой логотип канала и займет от четырех до девяти рекламных "ячеек".
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу «Стар Медіа» вироблятиме караоке-шоу за форматом NBC для Нового каналу
  У березні на Новому каналі з’явиться нове шоу виробництва компанії «Star Media Entertainment» під робочою назвою «Зірка караоке». Як розповів директор компанії «Star Media Entertainment» Олексій Гончаренко, програма буде зроблена за форматом NBC «The Singing Bee» («Співоча бджола»).
 • Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф» Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф»
  23 серпня у Національному Палаці «Україна» відбудеться церемонія нагородження національною премією у галузі телебачення «Телетріумф». Премія заснована  Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в 2000 році з метою підтримки і відзначення на державному рівні кращих творчих колективів та особистостей, які виробляють якісну телевізійну продукцію, генерують нові ідеї на телевізійному ринку України.
 • Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу» Нацрада видала ліцензію на супутникове мовлення СТБ та «Слов’янському каналу»
  Члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення зібралися на засідання, перервавши відпустку, щоби розглянути актуальні питання та взяти участь у заходах з організації та проведення Національної премії «Телетріумф», урочиста церемонія нагородження якої відбудеться 23 серпня. Одне із голосувань Нацради стосувалося рішення щодо переможця у номінації Національної ради «за особливий внесок у розвиток українського телебачення», прізвище переможця буде названо завтра, під час урочистої церемонії у Палаці «Україна». Наступне засідання регуляторного органу відбудеться 29 серпня, а далі члени Нацради продовжать відпустку, з якої мають остаточно повернутися 12 вересня.
 • Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні
  Працювати над іміджем України, аби привабити якнайбільше іноземних туристів на чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012, іноземні експерти радять уже сьогодні. За кордоном мало знають про Україну, тому кількість відвідувачів футбольного турніру може виявитися менше прогнозованої, повідомляє «Німецька хвиля».
 • Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3 Нацрада відклала вирішення питання щодо надання ліцензії Українському бізнес-каналу та каналу Спорт3
  Нацрада з питань телебачення та радіомовлення відклала рішення щодо видачі ліцензій на супутникове мовлення двом нішевим телеканалам – спортивному «Спорт 3» (ТОВ «Поверхность ТВ») та діловому «Український бізнес-канал» (ТОВ «Телеканал 100»). «Спорт 3» заплановано як спортивний телеканал мовлення. Він буде цілодобовим, 18 годин у сітці мовлення займатимуть вітчизняні програми, 6 годин - зарубіжні.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.