Компанія „Кока-Кола Україна ” – партнер Шостого Фестивалю дитячого читання „Книгоманія”

12 сентября 2007 г.

Компанія „Кока-Кола Україна” вітає переможців Всеукраїнського конкурсу »Найкращий читач України 2007» - учасників Шостого фестивалю дитячого читання „Книгоманія”, який проходить в рамках 14 Форуму видавців у Львові 11-15 вересня 2007 року.
Форум видавців у Львові – унікальна соціальна, культурна та інтелектуальна подія року – впродовж 11 – 16 вересня дарує низку цікавих подій, які надовго запам’ятаються гостям та учасникам.


12 вересня, Клуб „Пікассо”, м. Львів, вул. Зелена, 88. Справжнє свято книги відзначають і маленькі українські шанувальники літератури, які взяли участь у конкурсі дитячого читання, що пройшов по всій Україні та охопив близько 130 000 учасників. Як справжній конкурс, „Книгоманія” має своїх переможців – 84 маленьких, але найкращих читачів улюблених книг, які сьогодні отримують справжні нагороди.
Однак на цьому пригоди не закінчуються – на переможців чекають нові випробування. Так, на 14 вересня призначено справжній літературний квест, який пройде вулицями старого Львова.
Програма Фестивалю дитячого читання насичена різним подіями та обіцяє бути надзвичайно цікавою.
Організувати та зробити ці заходи для юних читачів захоплюючими і цікавими допомогла партнерська підтримка Компанії „Кока-Кола Україна”.

Олександра Коваль: «На жаль, книжка ще не стала таким необхідним атрибутом сучасного життя кожного українця, як хліб, вода, мобільний зв'язок – чи Кока-Кола. Я щиро вдячна компанії «Кока-Кола Україна» за їх допомогу і сподіваюся, що з допомогою улюбленого напою українських дітей ми відкриємо для них захоплюючий книжковий світ»
Компанія Кока-Кола Україна завжди прагне стати частиною яскравих та унікальних подій.
Олеся Жулинська директор по зв`язках із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» зазначає: «Цей рік для нас особливий, адже Компанія „Кока-Кола Україна” святкує 15 ліття. Підбиваючи певні підсумки своєї діяльності, ми з гордістю можемо сказати, що метою усіх цих років було прагнення створити смачний український продукт з відомими усьому світу брендами.
Спеціально до 15 ліття нашої Компанії в Україні ми спільно з видавництвом „Основи” переклали українською мовою та видали книжку Девіда Грейсинга „Я б хотів, щоб світ купував Кока-Колу”, присвячену життю і таланту Роберто Гойсуєти – видатної людини, яка творила світову історію нашої компанії та була унікальним лідером в команді Кока-Кола.
Наша Компанія постійно ініціює та підтримує важливі для громадськості проекти. Фестиваль дитячого читання „Книгоманія” один з таких, і ми всебічно усвідомлюємо його важливість для українського суспільства».
Додаткова інформація:

Coca-Cola – найбільш відомий у всьому світі газований безалкогольний напій. Сьогодні у світі під торговою маркою компанії Coca-Cola випускається більше 300 видів напоїв.
В Україні вперше цей напій скуштували у 1982 році, а виробляти на українському ринку почали у 1992 році. З цього моменту Компанія «Кока-Кола Україна» - лідер вітчизняного ринку безалкогольних напоїв.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Кока-Коля, Кока-Оля... Кока-Коля, Кока-Оля...
  У нас продаются именные полотенца, да одеколон был «Саша» и «Наташа». А у англичан и австралийцев будут именные бутылки «Кока-Колы».
 • «ХіПП Україна» популяризує органічні продукти дитячого харчування «ХіПП Україна» популяризує органічні продукти дитячого харчування
  Жовтень 2009 року, Київ – Компанія HiPР, яка вже понад 50 років виготовляє та постачає до європейських країн органічне (БІО) харчування для дітей молодшого віку, запустила першу масштабну рекламну кампанію, мета якої - популяризація органічного дитячого харчування.  
 • Маркетинговое агентство STEM провело исследование для «Кока-Кола ЭйчБиСи Евразия» Маркетинговое агентство STEM провело исследование для «Кока-Кола ЭйчБиСи Евразия»
  27 октября 2008 года компания «Кока-Кола ЭйчБиСи Евразия» утвердила результаты маркетингового исследования петербургского рынка, проведенного в августе-сентябре этого года. Итогом работ стала четкая картина распределения различных типов точек питания на предприятиях города. Исследование было проведено для систематизации продаж в канале сбыта, связанном с местом работы потребителя. Разработало механику и провело само исследование маркетинговое агентство STEM.
 • Україна програла в конкурсі на проведення дитячого Євробачення 2008 року Україна програла в конкурсі на проведення дитячого Євробачення 2008 року
  В конкурсі на організацію у 2008 році дитячого Євробачення перемогла Національна телекомпанія Кіпру. Відповідне рішення ухвалила Наглядова рада конкурсу. Конкретним місцем проведення конкурсу буде Палац спорту у місті Лімасол, котрий вміщає 6255 глядачів. Всього за право бути господарями дитячого Євробачення змагалося шість країн. Кіпр та Україна були головними конкурентами.
 • "Кока-Кола" и "Пепси" не уступят Россию друг другу "Кока-Кола" и "Пепси" не уступят Россию друг другу
  Соса-Соla и PepsiСo наперегонки заявляют о сотнях миллионов долларов, которые они потратят в России. Оба вечных конкурента хвалятся, что строят самые крупные в Восточной Европе заводы по розливу безалкогольных напитков. Эксперты считают, что победит тот, кто быстрее конверсирует свой бизнес в производство полезных для здоровья напитков.
 • Назначен генеральный директор "Кока-Кола Бевериджиз Украина" Назначен генеральный директор "Кока-Кола Бевериджиз Украина"
  Вчера пресс-служба одного из крупнейших на Украине производителей безалкогольных напитков – "Кока-Кола Бевериджиз Украина" – сообщила, что генеральным директором компании стал Марчел Мартин. С декабря 2000 года по март 2004 года он уже возглавлял компанию, после чего был назначен генеральным директором Coca-Cola в Нигерии. До середины прошлого года "Кока-Кола" на Украине возглавлял Сильвио Попович, который перешел в российское ОАО "Вимм-Билль-Данн. Продукты питания" (см. Ъ от 17 августа 2006 года).
 • Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію
  Олег Скрипка, відомий український співак та популяризатор український традицій, став героєм нової святкової рекламної кампанії «Кока-Кола Україна». Компанія «Кока-Кола» відзначає своє 15-річчя в Україні і протягом усього року даруватиме цілу низку незабутніх і веселих подій, які ще раз демонструють наскільки близькими та важливими є цінності українського споживача та Компанії. Ні для кого вже не секрет, що за 15 років незалежності України «Кока-Кола» стала українським напоєм, що активно підтримує та створює унікальні моменти для українців.
 • Компания "Кока-Кола" начинает в России продажу нового напитка - Nestea Зимний апельсин Компания "Кока-Кола" начинает в России продажу нового напитка - Nestea Зимний апельсин
  Nestea Зимний апельсин - это традиционный черный чай со вкусом апельсина, тонким ароматом зимних специй и витамином С. Его можно разогреть на плите, в микроволновке или в электрическом чайнике. Nestea Зимний апельсин - продукт компании Beverage Partners Worldwide (BPW) - стратегического альянса двух компаний - Coca-Cola и Nestle.
 • „Живи з Кока-Кола - радість навколо” „Живи з Кока-Кола - радість навколо”
  2 августа 2006 года – в Украине стартовала новая маркетинговая программа Компании Кока-Кола - „Живи з Кока-Кола — радість навколо”. Новая кампания – это новые дизайны, новые рекламные ролики, новые эмоции, но в первую очередь – это новая философия.
 • Россиянка впервые выиграла суд у "Кока-Кола" Россиянка впервые выиграла суд у "Кока-Кола"
  28 июля осталось вынесение решения по иску Натальи Кашуба к российскому подразделению транснациональной компании Coca-Cola HBC – ООО "Кока-Кола ЭйчБиСи Евразия". В итоге Химкинский городской суд Московской области обязал компанию выплатить женщине 3133 рубля.