ГУ з питань реклами наполягає на передачі йому повноважень щодо розміщення реклами на транспорті

21 августа 2007 г.

Відповідно до пункту 4.1. Положення про головне управління з питань реклами, що було прийняте рішенням Київської міської ради від 28.09.2006 №7/4, основним завданням новоствореного управління є регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті комунальної власності міста Києва. В пункті 6.12. цього Положення закріплено за Головним управлінням з питань реклами право на укладання з рекламорозповсюджувачами договорів на розміщення, розповсюдження та демонтаж реклами на транспорті комунальної власності міста Києва.


Цим рішенням також було скасовано пункт 5.16. додатка до рішення Київради від 23.12.2004р. №870/2280 “Про затвердження Положення “Про Головне управління транспорту, зв'язку та інформатизації” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), яким позбавлено цей орган права регулювати рекламу на транспорті комунальної власності міста Києва. Неодноразово Головне управління з питань реклами зверталось до комунальних підприємств транспорту з вимогою передати базу даних по рекламі, інформацію та документацію на електронних та паперових носіях по розміщенню реклами на майні транспорту комунальної власності міста Києва. Ці законні вимоги Головного управління були проігноровані.
Нещодавно у своєму інтерв'ю виконуючий обов'язки заступника міського голови Іван Салій поставив під сумнів як саму доцільність передачі повноважкнь по регулюванню розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва, так і технічну можливість такого кроку. Перш за все здивувало свідоме та відверте небаження високого посадовця виконувати прийняті Київською міською радою рішення.
Крім того, складається враження, що пан Салій не до кінця розуміє завдання та повноваження Головного управління з питань реклами та КП “Київреклама”, які зовсім на претендують на право власноручно розміщувати рекламу в тунелях та вагонах метро, в автобусах та підземних переходах. Це робили, роблять і будуть робити рекламорозповсюджувачі під контролем та за погодженням підприємствмуніципального транспорту.
Порядок, яким керується в своїй роботі Головне управління з питань реклами, передбачає створення єдиної системи обліку та контролю реклами на транспорті, а отже зрозумілі правила гри та збільшення надходжень до бюджету. На даний момент розміщення реклами на транспорті комунальної власності міста Києва належним чином не врегульовано, а кошти від плати за право розміщення реклами на обєктах транспорту до міського бюджету не надходять.

Керівник прес-служби Головного управління з питань реклами КМДА
Кубенко АннаКомментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Нацрада і мовники не надають роз'яснень щодо спонсорської реклами алкоголю Нацрада і мовники не надають роз'яснень щодо спонсорської реклами алкоголю
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та мовники не надають Громадській раді роз'яснень щодо розміщення алкогольних спонсорських роликів. Про це йшлося на засіданні Громадської ради 27 липня.
 • Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ
  УАВПП отримала лист Комітету ВР України з питань охорони здоров’я за підписом голови комітету Т.Д. Бахтеєвої (частина 1, частина 2 , частина 3, частина 4). З отриманої нами інформації зрозуміло, що Комітет ВРУ продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ, йдеться, зокрема, про проект закону № 7007 співавтором якого є пані Бахтеєва.
 • Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю.. Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю..
  Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю у друкованих ЗМІ після 01.01.2010, тобто після набуття чинності змін до Закону України «Про рекламу».  З 01.01.2010 року згідно з ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами» від 18.03.2008 року №145-VI набули чинності зміни до ЗУ «Про рекламу» щодо обмеження реклами алкоголю та тютюну у друкованих ЗМІ.
 • Відкритий лист народним депутатам України щодо необхідності повної заборони реклами сигарет Відкритий лист народним депутатам України щодо необхідності повної заборони реклами сигарет
  вих. № 141009/1 від 14 жовтня 2009 року Голові фракції «Партії регіонів України» Януковичу Віктору Федоровичу Голові фракції «Блоку Юлії Тимошенко» Кириленко Івану Федоровичу Голові фракції «Наша Україна-Народна Самооборона» Мартиненко Миколі Володимировичу Голові фракції «Комуністичної партії України» Симоненко Петру Миколайовичу Голові фракції «Блок Литвина» Шарову Ігорю Федоровичу Відкритий лист народним депутатам України щодо необхідності повної заборони реклами сигарет З 15 по 20 жовтня в Україні відбудеться  український „Тиждень моди”, непересічна подія, яка є демонстрацією успішного поступу української галузі моди. Саме ця подія стане центром „світського життя” України.
 • Депутати відхилили законопроекти щодо заборони реклами ліків, сигарет і алкоголю Депутати відхилили законопроекти щодо заборони реклами ліків, сигарет і алкоголю
  Комітет свободи слова та інформації відхилив законопроекти Нестора Шуфрича № 1014 (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв) і № 1103 (щодо заборони реклами лікарських засобів та цілительства в ЗМІ).
 • Від ГУ з питань реклами КМДА Від ГУ з питань реклами КМДА
  Головне управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» доводить до відома учасників ринку зовнішньої реклами інформацію про те, що з метою впливу на операторів-дебіторів вжиті наступні міри:
 • Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку з прийняттям Порядку розміщення ЗР Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку з прийняттям Порядку розміщення ЗР
  Спілка підприємств зовнішньої реклами, нарешті, має нагоду привітати учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Інформуємо, що Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Києві затверджено розпорядженням КМДА 23.08.2007 за № 1100. 28.08.2007 року Київське міське управління юстиції зареєструвало Порядок за № 21/756.
 • Уведено Тарифи на розміщення реклами в об’єктах поштового зв’язку Уведено Тарифи на розміщення реклами в об’єктах поштового зв’язку
  З метою впорядкування розміщення рекламно-інформаційних матеріалів в об'єктах поштового зв'язку та забезпечення зручностей для споживачів щодо одержання необхідної рекламної інформації згідно з наказом генерального директора від 09.08.07 р. за № 309 в УДППЗ "Укрпошта" затверджено Тарифи на розміщення реклами в об'єктах поштового зв'язку.
 • Половину грошових надходжень від реклами на транспорті отримає міський бюджет Половину грошових надходжень від реклами на транспорті отримає міський бюджет
  На сесії Київради минулого четверга було відхилено пропозицію транспортників залишити повністю у їх підпорядкуванні рекламу на транспорті. Триває опрацювання проекту порядку розміщення реклами на транспорті, яке передбачає, що цю сферу реклами також куруватиме Головне управління з питань реклами КМДА. При цьому половину доходів отримуватимуть транспортники, а половина надходитиме до міського бюджету. 
 • А що ж думають рекламні агентства з розміщення реклами на транспорті про проект Роспорядження КМДА? А що ж думають рекламні агентства з розміщення реклами на транспорті про проект Роспорядження КМДА?
  12.02.2007 р. на офіційному сайті КМДА розміщено проект розпорядження “Про затвердження порядку розміщення рекламних засобів у м. Києві”. Закон України «Про рекламу» в редакції від 11.07.2003 р. чітко розмежовує поняття «зовнішня реклама» та «реклама на транспорті» та визначає різний порядок розміщення зовнішньої реклами (стаття 16 Закону) та реклами на транспорті (стаття 18 Закону). Це засвідчує зовсім різні підходи та механізми роботи рекламних агенцій, що доведено практикою - нема універсальних агенцій, що реально працюють і в зовнішній рекламі, і в рекламі на транспорті.