«МЕТРО Кеш енд Кері» звітує про три нові проекти

3 августа 2007 г.

3 серпня 2007, Київ – Сьогодні початком будівництва нового оптового магазину у Миколаєві «МЕТРО Кеш енд Кері» позначила на мапі свій третій у 2007 році проект. Закладення першого каменю за участю Миколаївського міського голови п. Чайки та директора «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Аксеня Лухі слідує за двома відкритими у цьому році магазинами компанії у Вінниці та Запоріжжі.

Загальні інвестиції в ці три проекти перевищують 380 млн. грн. і охоплюють придбання земельних ділянок, будівництво та обладнання оптових магазинів «МЕТРО Кеш енд Кері».

Найбільший з трьох магазинів, загальна площа якого становить 14 000 кв. м., з яких 9 000 кв. м. – торгова, відкрився в Запоріжжі. Магазини у Вінниці та Миколаєві менші за розміром – їх площа становить 12 000 кв. м. , з яких 7 500 кв. м. відведено під торгівлю. Три магазини, спроектовані згідно з останньою концепцією планування торгової площі, створили близько 1 000 нових робочих місць для українців.

З необхідною адаптацією асортименту до місцевих потреб, магазини «МЕТРО Кеш енд Кері» пропонують своїм професійним покупцям більше 28 000 артикулів продовольчих та непродовольчих товарів. Понад 90 % асортименту компанія закуповує у понад 1 400 українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів.

«Ми задоволені розвитком нашої бізнес діяльності в Україні, тому і продовжуємо подальше розширення. Наша стратегія дуже проста – ми відкриваємо магазини там, де працюють наші професійні клієнти.» – зазначив Аксель Лухі.

За 4 роки роботи в Україні компанія відкрила 14 магазинів «МЕТРО Кеш енд Кері»: три в Києві, два у Донецьку та Дніпропетровську та по одному в Харкові, Одесі, Львові, Луганську, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці та Запоріжжі. Загальні інвестиції „МЕТРО Кеш енд Кері Україна” в економіку України перевищили 287 млн. євро, а кількість нових створених робочих місць – 5 500. Сукупні продажі компанії у 2006 році склали 615 млн. євро.
________________
METRO Cash & Carry – міжнародний лідер ринку оптової торгівлі для професіоналів за принципом самообслуговування; нараховує більше 585 магазинів, що працюють у 28 країнах світу. Обсяг продажів компанії у 2006 році склав 29,9 млрд. євро. Штат METRO Cash & Carry International – більше 97 779 співробітників по всьому світі. METRO Cash & Carry – це торговельний підрозділ METRO Group, третього у світі за величиною торговельного концерну з річним обертом в 2006 р. 60 млрд. євро. METRO Group має наступні торговельні підрозділи: METRO/Makro Cash & Carry, гіпермаркети Real, супермаркети Extra, Media Markt і Saturn – лідер торгівлі відео- та аудіотехнікою в Європі, а також універмаги Galeria Kaufhof.
www.metrogroup.de.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи