Компанія «Три Ведмеді» отримала сертифікат про відповідність продукції стандарту Halal

22 сентября
Компанія «Три Ведмеді» отримала сертифікат про відповідність продукції стандарту Halal
Компанія «Три Ведмеді» успішно пройшла процедуру ресертифікації потужностей виробництва і продукції на відповідність вимогам Halal. Наlal Certificate підтверджує, що морозиво компанії «Три Ведмеді» є Нalal і відповідає ісламським канонічним нормам.
Даний сертифікат дозволяє постачати нашу продукцію в усі країни Перської затоки, в тому числі в Об'єднані Арабські Емірати, Кувейт та ін.
Відповідність вимогам Halal означає, що морозиво компанії «Три Ведмеді» не містить компонентів, які заборонено вживати у їжу мусульманам (свинину, алкоголь і т.д.), це відзнака безпечного та якісного продукту.
Для «Три Ведмеді» сертифікат Halal – це результат командної роботи: від підбору інгредієнтів, які відповідають вимогам Нalal під час розробки нових видів морозива, ретельного дотримання суворих санітарно-гігієнічних норм під час виробництва до відвантаження з підприємства готової продукції, що було підтверджено незалежним центром сертифікації Halal – «Halal Global Ukraine».
«Halal – це якість та довіра. Для підтвердження сертифікату Нalal, під час аудиту на підприємстві, перевірено інгредієнти і матеріали, які використовуються у виробництві продукції, робота технологічних ліній, гігієна виробництва, умови зберігання сировини і готової продукції та багато іншого.
Сертифікація Halal – це відповідність стандартам, які дозволяють істотно розширювати географію дистрибуції» – прокоментувала керівник служби якості компанії «Три Ведмеді» Тетяна Запороженко.
Нагадаємо, вперше, компанія «Три Ведмеді» отримала сертифікат Halal у 2015 році. Протягом цих років компанія підтверджує відповідність морозива та потужностей виробництва високим стандартам Halal.
З сертифікатом та додатком до нього можна ознайомитись за посиланням.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів Компанія «Henkel» запускає комплексну глобальну програму солідарності для підтримки постраждалих громад, працівників і клієнтів
  «Компанія «Henkel» готова допомогти вирішити цю безпрецедентну проблему. Відповідно до наших цінностей ми бажаємо зробити свій внесок у комплексну глобальну програму солідарності, — заявив Карстен Кнобель, голова правління Ради директорів компанії «Henkel».
 • Mail.Ru Group переходит на учет показов рекламы по стандарту видимости IAB/MRC Mail.Ru Group переходит на учет показов рекламы по стандарту видимости IAB/MRC

  Mail.Ru Group переходит на учет показов рекламы по стандарту видимости IAB/MRC. Теперь рекламодатель оплачивает показ баннера в тех случаях, когда более 50% баннера находится в видимой области экрана (и активной вкладке) дольше одной секунды

 • Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «Даталайн» стала дійсним членом Асоціації. Наразі ІнАУ об'єднує 112 компаній ІКТ-ринку: 65 дійсних та 47 асоційованих членів.
 • Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.
 • Компанія FRESHPR тренує держслужбовців Компанія FRESHPR тренує держслужбовців
  З 12 по 14-те квітня 2010 року компанія FRESHPR долучилась до проведення програми "Ефективна комунікація у державному секторі" Школи вищого корпусу державного управління. У рамках програми "Ефективне використання комунікацій в новітніх медіа у державному секторі" Орест Вачков, керівник FRESHPR прочитав 4,5-годинний тренінг з використання нових медіаканалів в установах державної служби.
 • „Ми не продаємо неповнолітнім сигарет” - стверджують виробники цієї продукції „Ми не продаємо неповнолітнім сигарет” - стверджують виробники цієї продукції
  Днями представники  Держспоживстандарту України та  Всеукраїнської благодійної організації “Громадська рада” оприлюднили результати спільної Програми запобігання продажу неповнолітнім сигарет у місцях продажу. Були здійснені перевірки у 430 торгівельних закладів у п'яти містах України - Києві, Сімферополі, Харкові, Дніпропетровську та  Одесі.
 • Наружка отримала нові тарифи Наружка отримала нові тарифи
  Галузь зовнішньої реклами Києва отримала нові тарифи за розміщення рекламоносіїв, повідомляє Асоціація зовнішньої реклами України (АЗРУ)
 • Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД
  Нещодавно компанія «Автомобільні Аукціони» стала дійсним членом Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД). Даний крок є дуже позитивним рішенням з точки зору обох компаній, оскільки це надасть можливість в подальшому співпрацювати та приймати ефективні рішення, направлені на підтримку автомобільного ринку та сприяння у розв’язанні низки важливих питань та багатьох проблем даної галузі.
 • «ЕВРОИНДЕКС» СЕРТИФИЦИРОВАН ПО МЕЖДУНАРОДНОМУ СТАНДАРТУ КАЧЕСТВА ISO 9001:2000 «ЕВРОИНДЕКС» СЕРТИФИЦИРОВАН ПО МЕЖДУНАРОДНОМУ СТАНДАРТУ КАЧЕСТВА ISO 9001:2000
  Впервые в Украине выставочная компания сертифицирована на соответствие международному стандарту ISO 9001:2000*. Первопроходцем стал один из лидеров выставочной индустрии Украины — компания «Евроиндекс». Полученный компанией сертификат признается во всем мире и подтверждает соответствие системы управления качеством услуг в сфере организации выставок, ярмарок и конференций международному стандарту ISO 9001:2000, гарантируя участникам и посетителям высокий организационный уровень мероприятий, проводимых «Евроиндексом».
 • Журналістка «5 каналу» отримала нагороду ЦВК Журналістка «5 каналу» отримала нагороду ЦВК
  Журналістка «5 каналу» Наталка Тугузова отримала нагороду за об’єктивне висвітлення передвиборної ситуації та парламентських виборів 2006 року. Як зазначила Наталка, нагородження представників декількох українських медіа відбулося після того, як Центральна виборча комісія України разом з міжнародними експертами підбила підсумки весняної виборчої кампанії.