Rewe International AG продає 100% у капіталі «Білла-Україна» власнику мережі Novus

16 сентября
Consul Trade House UAB (єдиний учасник ТОВ «НОВУС УКРАЇНА») та Rewe International AG досягли згоди про купівлю 100% частки у статутному капіталі ПІІ «Білла-Україна», яке володіє мережею супермаркетів під торговою маркою «Billa» на території України.
Наразі триває фінальне схвалення угоди Антимонопольним комітетом України.
Варто зазначити, що ТОВ «НОВУС УКРАЇНА» та ПІІ «Білла-Україна» продовжать працювати у звичному режимі, виконуючи раніше досягнуті договірні зобов'язання перед партнерами та контрагентами для стабільності ведення бізнесу. Про завершення угоди та подальші плани розвитку оголосять додатково після отримання дозволів регуляторних органів.
NOVUS Україна – це 46 магазинів, включаючи франчайзингові. Загальна площа торговельних комплексів становить понад 220 000 кв. м. Ця мережа має більш як 5500 співробітників. Вона  пропонує покупцям понад 50 000 найменувань різних категорій товарів.
Мережа BILLA Україна налічує 35 магазинів, розташованих у Києві, Київській області та Житомирі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину
  Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.
 • Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні. Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні.
  McCann Worldgroup повідомляє, що новим партнером мережі в Україні та власником її українського представництва – McCann Kyiv (раніше THINKMcCANN) – стала Олена Кустова.
 • ІІІ Форум Креативных Индустрий: 100 спикеров - 100 сценариев для развития ІІІ Форум Креативных Индустрий: 100 спикеров - 100 сценариев для развития
  7-8 сентября Дни креативности в Украине откроет ІІІ Форум Креативных Индустрий. Мероприятие пройдет в центре Киева, в НСК “Олимпийский”. Это наиболее масштабное креативное событие этой осени, цель которого - объединение выдающихся экспертов из разных областей, которые стремятся возсоздать "Эффект Медичи" в Украине.
 • Сеть Novus привлекает кредит ЕБРР Сеть Novus привлекает кредит ЕБРР
  Сеть гипермаркетов Novus привлекает кредит Европейского банка реконструкции и развития на сумму $50 млн. Если заем будет одобрен банком, это станет первым за последние несколько лет случаем выделения долгосрочного финансирования на розничном рынке, отмечают эксперты. По данным "Ъ", Novus намерен вложить средства с целью перехода на прямые закупки органических продуктов у фермеров, а также для начала выпуска товаров под собственной торговой маркой.
 • Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia
  На замовлення компанії «Террін» фахівці FRESHPR розробили логотип та елементи фірмового стилю для нової мережі італійських ресторанів. Новостворений бренд буде розвиватися на рівні з відомою мережею французької кухні A la minute (ресторани швидкого обслуговування) і так само працюватиме при АЗК «ОККО». Перший заклад вже відкрито у Рівному.
 • Дизайнер из Хорватии нарисовал 100 логотипов за 100 дней Дизайнер из Хорватии нарисовал 100 логотипов за 100 дней
  Графический дизайнер из Хорватии Robert Butkovic устроил 100-дневный марафон креативного мышления. Robert Butkovic заявил в октябре, что сможет нарисовать 100 логотипов за 100 дней. Причем на разработку каждого из логотипов он потратит не более 100 минут.
 • МТС-Украина подводит итоги акции «100 авто за 100 дней» МТС-Украина подводит итоги акции «100 авто за 100 дней»
  Киев, Украина – Оператор мобильной связи МТС-Украина, 100%-ная дочерняя компания ОАО «Мобильные ТелеСистемы» (NYSE: MBT), объявляет о подведении итогов масштабной маркетинговой акции «100 авто за 100 дней» и поздравляет победителей.
 • МТС-Украина начала масштабную акцию «100 авто за 100 дней» для своих абонентов МТС-Украина начала масштабную акцию «100 авто за 100 дней» для своих абонентов
  Киев, Украина – Оператор мобильной связи МТС-Украина, 100%-ная дочерняя компания ОАО «Мобильные ТелеСистемы» (NYSE: MBT), объявляет о старте масштабной маркетинговой акции «100 авто за 100 дней», во время которой любой абонент оператора может выиграть один из 100 автомобилей Ford Fiesta и одну из двух квартир в любом городе Украины.
 • Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор
  Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор «Мегаспорту» і веде переговори з «Поверхностью». Із 7-го по 29 червня в ефірі Першого національного транслюватимуться матчі Євро-2008, а з 8-го по 24 серпня 2008 року – XXIX Олімпійські ігри, які пройдуть у Китаї, через що саме в цей період суттєво зміниться сітка мовлення телеканалу. Про це заявив на прес-конференції 20 травня 2008 року в. о. президента НТКУ Василь Ілащук: «НТКУ ще два місяці тому домовилася про купівлю за 4 млн євро прав на трансляцію футбольної європейської першості на території України з представниками UEFA – німецькою компанією Sport Five.
 • 100 из 100 возможных баллов 100 из 100 возможных баллов
  Четвертый год подряд получила компания Cisco за соблюдение прав своих сотрудников, потребителей и инвесторов Организация Human Rights Campaign (HRC) выставила руководству   Cisco 100 из 100 возможных баллов за соблюдение прав тех, кто работает в этой компании либо так или иначе имеет с ней дело. Human Rights Campaign – самая крупная в США организация защиты прав человека. Каждой осенью она объявляет результаты своих исследований состояния дел с соблюдением прав сотрудников, потребителей и инвесторов в сопоставимых по размеру частных американских компаниях.

Твои Объявления