Billa надає дітям унікальну можливість власними руками побудувати «Співочу ферму» та надати віртуальне життя екологічним дерев’яним персонажам.

27 августа 2020 г.
Billa надає дітям унікальну можливість власними руками побудувати «Співочу ферму» та надати віртуальне життя екологічним дерев’яним персонажам.
Ми дуже раді повідомити українським родинам про неймовірний сюрприз для дітей від мережі супермаркетів Billa. 26 серпня за підтримки українського виробника 3D  дерев’яних конструкторів компанії Ugears і провідного розробника доповненої реальності компанії Live Animations ми запустили перший в Україні унікальний ігровий проєкт, що стимулюватиме малюків і підлітків до розкриття їхніх творчих талантів, розвитку моторики, уяви про навколишній світ і  кмітливості.
Відтепер кожен дорослий відвідувач супермаркетів Billa може допомогти своїм дітям побудувати «Співочу ферму» з екологічних дерев’яних іграшок, оживити персонажів за допомогою фірмового мобільного додатка, а потім навчити тварин складати мелодії. З гарною піснею будь-яку справу робити легко та весело!
«Наша акція не схожа з будь-якими проєктами, що застосовувалися раніше іншими великими компаніями на ринку українського ритейлу. Головна мета «Співочої ферми» – не лише розважити діточок в умовах вимушеного карантину, але й надати цим розвагам корисного змісту. Ми розробили цілий світ, в якому  діти власноруч збиратимуть іграшки з дерев’яних екологічно чистих конструкторів ТМ Ugears і розміщуватимуть персонажів у спеціальній діорамі з назвою «Співоча ферма BILLA». Ця справа навчить малюків посидючості, концентрації уваги, розвиватиме моторику.
 Далі – більше: на основі новітніх розробок за підтримки компанії Live Animations був створений фірмовий мобільний додаток «Співоча ферма», який можна завантажити на будь-який ґаджет із App Store чи Google Play. Дітям варто лише відсканувати зібраних дерев’яних друзів –  і вони відразу оживуть на віртуальній фермі.
 За кожним персонажем закріплено 3 музичних звуки та 8 позицій. Зміна цих позицій народжуватиме свою гармонійну мелодію. Отже, гра розвиватиме ще й музичні таланти дітей, а далі все залежить від уяви, наснаги та працьовитості гравця: віртуальну ферму можна розвивати, робити господарство більш заможним і сучасним.
 Дитина занурюється в цікаву та надзвичайно корисну гру з багатьма опціями, яка, сподіваюся, відразу та цілковито захопить її увагу.  
Окрім того, цей новітній проєкт від Billa спрямований допомогти українським виробникам подолати економічні наслідки пандемії коронавірусу та карантинних обмежень за рахунок збільшення продажів продукції у супермаркетах торговельної мережі.
Billa є соціально відповідальною компанією. За будь-яких умов ми завжди намагаємося підтримувати наших відвідувачів і торгових партнерів», – розповіла  Оксана Мандзюк, генеральний директор підприємства зі стовідсотковими іноземними інвестиціями «БІЛЛА-Україна».
            Збирати колекцію іграшок «Співоча ферма» просто: з кожної покупки від 139 грн. клієнт мережі Billa отримає сашет з унікальною дерев’яною іграшкою всього за 2,99 гривні!  У сашеті може бути фермерське знаряддя, сільгосптехніка або тварини. Колекція налічує 25 унікальних іграшкових моделей з екологічно чистої деревини. Таким чином, чим більше покупок – тим скоріше у вас вдома з’явиться повна-повнісінька «Співоча ферма»!
Інтерес цілком зрозумілий, адже окрім усіх корисних можливостей,  мініконструктори, з яких можна скласти рухомі моделі,  – це чудовий привід зібратися всією родиною та цікаво провести час із дітьми в їхній улюбленій диджитал-реальності. Збирання реального конструктора-іграшки, а потім перенесення її до світу комп'ютерних технологій об’єднає всю родину —  від бабусь і дідусів до онуків і правнуків.
            Під час гри у мобільному додатку можна керувати кожним персонажем і вести господарську діяльність у реальному часі: годувати каченят, ремонтувати колесо трактора, заправляти авто, мити вікна, робити безліч інших потрібних у господарстві справ. 25 героїв «Співочої ферми» із 75 запрограмованими забаганками та потребами не дозволять нудьгувати ані  хвилину! Простота, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, дуже зручне управління функціями мобільної гри забезпечать захопливе дозвілля дорослим і малечі!
 
«Орієнтація на екологічність продукції та товари місцевих постачальників — це не лише підтримка виробників, але й можливість забезпечити баланс інтересів української економіки й охорони навколишнього середовища. «Зелені» екологічні продукти та пряма участь у житті суспільства — основа стратегії сталого розвитку міжнародної мережі REWE Group, до якої належить  компанія з іноземними інвестиціями Billa в Україні», — резюмувала Оксана Мандзюк.
Іграшки-конструктори «Співоча ферма» ТМ Ugears  є  доступними у мережі супермаркетів Billa з 26 серпня 2020 року. З цієї ж дати усі охочі зможуть завантажити ігровий додаток.
Наразі з героями «Співочої ферми» від Billa ви можете познайомитися в соціальних мережах ТікТок, Інстаграм, Ютюб і Фейсбук.
 
 
Компанія «БІЛЛА-Україна» входить до складу REWE Group, що заснована у 1927 році у місті Кельн (Німеччина). Основні галузі діяльності REWE Group – роздрібна й оптова торгівля продуктами харчування та туризм.
Перший в Україні супермаркет BILLA відкрили в 2000 році. Зараз мережа нараховує 35 супермаркетів, основна частина яких розташована в Києві. Також супермаркети BILLA представлені в Ірпені, Вишгороді, Борисполі й один у Житомирі. На сьогодні «BILLA-Україна» – один із найбільш відкритих роботодавців на ринку: в компанії працюють понад 1400 співробітників.
Головними цінностями BILLA є висока якість продукції, її асортимент і вигідні ціни. Додаткова інформація:
 
www.billa.ua
https://www.facebook.com/billaukraine/
 
 
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину
  Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.
 • Digital-агентство Lobods выиграло тендер BILLA Digital-агентство Lobods выиграло тендер BILLA
  Digital-агентство Lobods выиграло тендер на продвижение в социальных сетях сети супермаркетов BILLA в Украине, принадлежащих немецкой компании REWE Group.
 • BILLA активно внедряет новую стратегию коммуникации с потребителями BILLA активно внедряет новую стратегию коммуникации с потребителями
  Сеть розничной торговли BILLA объявила об изменениях в маркетинговой стратегии.
 • "Одноклассники" завели мобильную ферму "Одноклассники" завели мобильную ферму
  Соцсеть «Одноклассники» открыла собственную платформу для мобильных разработчиков.Так ресурс рассчитывает собрать в мобильной версии самые популярные игры, которые сейчас чаще всего приобретаются в магазинах приложений от Apple и Android. Главный конкурент - «ВКонтакте» - пока не может похвастаться такой услугой.
 • РА JWT Украина призывает: Збережи життя. Збережи сім`ю! РА JWT Украина призывает: Збережи життя. Збережи сім`ю!
  РА JWT Украина разработало материалы Национальной информационной кампании «Не дай СПИДу шанс», которые внедряются МОЗ Украины и Государственной службой Украины по вопросам противодействия ВИЧ-инфекции/СПИДа и другим социально опасным заболеваниям при поддержке Немецкого общества международного сотрудничества (GIZ).
 • Нова лінія побутової техніки компанії GORENJE – SIMPLICITY. Менше рішень, більше життя. Нова лінія побутової техніки компанії GORENJE – SIMPLICITY. Менше рішень, більше життя.
  Визначна риса Simplicity Line – це ретельно відібраний комплект введених у пам’ять програм, які було розроблено на основі результатів вивчення потреб Європейських споживачів.
 • Акцію «Здай кров – врятуй життя дитини» продовжено Акцію «Здай кров – врятуй життя дитини» продовжено
  Донорська соціальна акція під назвою «Здай кров – врятуй життя дитини», що розпочалася 19 лютого цього року, мала завершитися у всесвітній день донора, 14 червня, підсумковою прес-конференцією. Проте організатори проекту отримали велику кількість дзвінків від батьків онкохворих дітей та лікарів із різних регіонів України з проханням продовжити акцію, адже вона піднімає проблему хронічної нестачі донорської крові та активізує потік людей до центрів забору крові.
 • Увага! Діти за кермом… Журнал «Автоцентр» надає школярам столиці автомістечко! Увага! Діти за кермом… Журнал «Автоцентр» надає школярам столиці автомістечко!
  «Увага! Діти на дорозі!» – під такою назвою  тижневик «Автоцентр» і Управління ДАІ МВС міста Києва  проводять спільну акцію з метою запобігання дорожньо-транспортним пригодам з вини дітей. На початку навчального року зазвичай виникає підвищена небезпека  на дорозі.
 • У рекламодавців з’явилася можливість більш цільового досягнення аудиторії У рекламодавців з’явилася можливість більш цільового досягнення аудиторії
  На українському рекламному ринку з’явився новий канал комплексної комунікації з аудиторією. «Агенція Цільових Комунікацій» − перша українська компанія, що пропонує клієнтам комплексні рекламні комунікації на автозаправних станціях по усій території України.
 • Billa стала официальным партнером "Евро-2008" Billa стала официальным партнером "Евро-2008"
  Австрийская сеть супермаркетов Billa (группа Rewe) заключила соглашение с UEFA об официальном партнерстве на время проведения Европейского чемпионата по футболу 2008 в Австрии и Швейцарии. Официальное партнерство с футбольным чемпионатом предполагает производство и продажу в розничной сети товаров с символикой чемпионата.