Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline

15 октября 2019 г.
Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline
Тираж вже вийшов у роздріб. Ключовий дистрибутор – «Наш Формат»       
Нагадаємо, наприкінці 2017 року в України почала свою роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка почала об’єднувати прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа (в якому працює журналіст). Накопичивши статистику звернень, розробники приймають рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент «який залишається у тіні».
«Я вірю в український ринок в середньостроковій перспективі. Поспілкувавшись по-всякому з 10.000 людей, архіву цікавих історій нам вистачить на серію літератури і не тільки про піар», - коментує співвласник проекту та автор Стельмахова Олександра.
За словами власників, IT-проект Deadline, який покликаний прискорити роботу ЗМІ і стати драйвером ринку PR і персонального брендингу в країні, за результатами соціологічного експерименту довжиною у 2 роки випускає інструкцію про рішення бізнес-завдань через пресу для інших.
Так, за даними Держкомтелерадіо України, в минулому році в Україні було видано 21563 видань, з яких автореферати дисертацій - 5331 примірників, образотворчі видання - 1 002 примірників, книжкові видання - 138 примірників, картографічні видання - 43 екземпляра. При цьому в Україні існує попит на довідково-навчальну літературу, адже за останні роки майже не створювалися навчальні посібники, тим більше в ніші для PR-фахівців, експертів.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Большая Книга NATOONS» - настоящая детская книга о животных от Kinder®! «Большая Книга NATOONS» - настоящая детская книга о животных от Kinder®!
  В рамках рекламной кампании «NATOONS 2020» (бренды Kinder Сюрприз и Kinder® Шоколад) бренд-команда Kinder Сюрприз совместно с агентством OMI реализовали уникальный проект – «Большую Книгу NATOONS». Это яркое, красочное издание было создано специально для того, чтобы маленькие читатели смогли узнать много интересного о редких животных и птицах, занесенных в Красную книгу.
 • Установлен новый мировой рекорд по глажке вещей нон-стоп Установлен новый мировой рекорд по глажке вещей нон-стоп

  Многие из нас не любят гладить, а для некоторых это процесс даже становится настоящей пыткой. Но только не для Гарета Сандерса из Бристоля, который установил новый мировой рекорд по глажке вещей нон-стоп, преодолев рубеж в 100 часов.

 • Водка нон-стоп Водка нон-стоп
  Негативные предсказания о падении производства водки в июле-августе после повышения акциза не сбылись - практически все лидеры рынка по итогам восьми месяцев 2012 года сумели превзойти свои прошлогодние показатели. Исключение составил «Кристалл», который из-за ухода «Казенки» только в августе потерял почти 60%.
 • Иван Пищак занял позицию нон-ТВ директора в медиаагентстве Nostra Communications Иван Пищак занял позицию нон-ТВ директора в медиаагентстве Nostra Communications
  Иван Пищак перешел в медиаагентство Nostra Communications с аналогичной позиции – Head of Non-TV Media Buying Department – рекламного агентства Optimum Media OMD.
 • УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі
  Українська Асоціація Видавців (УАВПП) звертається до медіа ресурсів, які професійно висвітлюють роботу медіа ринку України, з проханням про викладення у аналітичних матеріалах повної інформації, а не лише позиції чи експертної думки окремих фахівців. А у випадку подання саме авторських матеріалів, чіткого їх позиціонування саме як авторських, щоб читач не плутав особисте бачення ринку певними експертами із повною картиною.
 • Держкомзем оголошує конкурс для журналістів Держкомзем оголошує конкурс для журналістів
  В рамках Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру» Державний комітет України із земельних ресурсів організовує та проводить Конкурс для журналістів на краще висвітлення ходу земельної реформи в Україні «Моя земля – моя власність».
 • ESG запроваджує безкоштовну школу журналістів та ведучих ESG запроваджує безкоштовну школу журналістів та ведучих
  У січні 2008 р. комунікаційна група ESG започатковує проект «Школа ESG». Навчання відбуватиметься за двома спеціальностями: журналіст та ведучий. За результатами навчання найкращим випускникам буде запропоновано роботу в компанії.
 • Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів
  Під час сьогоднішньої прес-конференції Віктор Ющенко закликав учасників передвиборчих перегонів привчатися до політичної культури.  «Давайте прямувати праведною політичною чесною дорогою, яка тільки через пряме законне політичне змагання визначає в Україні переможців. Ніякі інші трюки, ніякі інші спекуляції не повинні бути інструментарієм сьогоднішніх політиків. Давайте привчатися до політичної культури. 
 • УКР.: Це ж хайконутися можна!!! УКР.: Це ж хайконутися можна!!!
  Так, так, саме хайконутися, а не те, що хтось тут подумав. Як це зробити? Та дуже просто! Треба лише зібрати друзів та подруг, дати усім по «Хайку» та культурно потусити. Потім взяти мегапіксельний фотик, камеру чи просто мобілку, вивалити на вулицю свого рідного міста і встряти в якусь класну пригоду або утнути ульотний прикол, звісно не завдаючи нікому шкоди. Відзняти найкращі моменти своєї пригоди, зайти на сайт www.hike.com.ua і викласти там свій суперовий прикол. Потім трошки зачекати, поки він отримає найбільшу кількість поінтів за оригінальність, фановість і просто прикольність та отримати від «Хайка» призи.
 • В режиме нон-стоп. Продавцы подарков готовы работать день и ночь В режиме нон-стоп. Продавцы подарков готовы работать день и ночь
  Магазины, торгующие подарочным ассортиментом, перешли на круглосуточный режим работы. Так им легче пережить предновогодний наплыв покупателей, а заодно и увеличить свои продажи на 15-35%. За границей такой трудовой подвиг невозможен даже в сезон предпраздничного шопинга: работать по ночам запрещают власти, церковь и профсоюзы.

Твои Объявления