Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма

21 мая 2019 г.
Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма
Черговий курс Customer Experience пропонує студентам інтенсивний апгрейд компетенцій, які є необхідними для успішної кар’єри у галузі маркетингових послуг. Від класичної та обґрунтованої теорії до реалістичної стратегії майбутнього – так виглядає навчальна програма від МАМІ для випускників четвертого курсу Київського Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ).
Програма містить 12 інтерактивних лекцій на базі практичних кейсів від «майстрів галузі», та блок «Практика» - 6 завдань для роботи в команді, що вимагає колективного розуму та здатності до результативної співпраці. Крім «командного заліку» на учасників чекають індивідуальні випробування. Об’єктивна бальна оцінка дозволить визначити найкращих випускників, які отримають Сертифікати та можливість стажування в провідних маркетингових агентствах.
Кураторами та викладачами курсу стали безумовні авторитети маркетингового бізнесу: Аліна Фролова, (RAM Group), Наталія Деянова та Володимир Зборовський (Havas Group Ukraine), Олександра Логвиненко, (ТЕДДІ ГРУПП), Юлія Корняга (MulenLowe Adventa), Лариса Дмитренко (Prospects Group), Юлія Голота (Adsapience), Світлана Гукова та Світлана Степаненко (TWIGA Ukraine), Віктор Кисляков (OUTFORZ), Олександр Микитенко (MEX Advertising), Марія Дахлалла (All Motion Group), Іветта Делікатна (ECOMM Communication Consulting). Якщо порахувати сумарний досвід експертів, це мільйони доларів, сотні проектів та десятиріччя шаленої натхненої праці, що зараз запропоновані студентам як золотий фонд технологій маркетингу, перевірених на практиці, з перших рук.
Детальна програма у презентації за лінком.
 
 
***
Міжнародна Асоціація Маркетингових Ініціатив (МАМІ) www.mami.org.ua — офіційна галузева організація ринку маркетингових сервісів, об’єднує біля 50 агентств. Створена 19 травня 2006 року.
Мета Асоціації — сприяти високому розвитку рекламного бізнесу, стимулювати конкуренцію і поліпшити професійний рівень компаній, які використовують маркетингові послуги.
МАМІ здійснює ряд проектів: публікує прогнози розвитку ринку, проводить дослідження, складає рейтинги агентств маркетингових сервісів по креативності та доходам, організовує освітні заходи для початківців і досвідчених фахівців галузі та багато іншого.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Customer Experience від МАМІ в Могилянці Customer Experience від МАМІ в Могилянці
  У вересні 2021 стартувала нова, вже п'ята хвиля навчальної програми Customer Experience. Проєкт було започатковано у 2017 році МАМІ разом з НаУКМА (Могилянка). Мета програми – додати до класичної університетської освіти практичні сучасні знання з маркетингу та менеджменту.
 • Чем полезна Customer Journey Map и как её создать Чем полезна Customer Journey Map и как её создать
  Для любого бизнеса важно понимать, как клиенты с ним взаимодействуют. Какие сложности у них бывают, какие вопросы возникают, при каких сценариях компании удаётся получить больше прибыли. Для понимания этого можно использовать воронку продаж, но она показывает не всю картину, а лишь наилучший вариант. Более долгие и извилистые пути клиента можно проследить по Customer Journey Map.
 • МАМІ + Могилянка: Customer Experience - осінь 2020 МАМІ + Могилянка: Customer Experience - осінь 2020
  МАМІ разом з Могилянкою розпочали осінній курс Customer Experience 2020. У вересні навчальна програма стартувала для студентів Національного університету "Києво-Могилянська академія", які завдяки курсу отримають додаткову прикладну кваліфікацію. Учням запропоновано 13 тем, лекційні та практичні модулі.
 • EPICENTER Major 2019 стал финалистом премии Best Experience Marketing Awards EPICENTER Major 2019 стал финалистом премии Best Experience Marketing Awards
  Турнир EPICENTER Major 2019 вошёл в шорт-лист профессиональной премии индустрии событийного маркетинга и интегрированных коммуникаций ― Best Experience Marketing Awards 2020. Организаторы турнира Epic Esports Events претендуют на победу в трёх номинациях: «Лучшее спортивное событие», «Лучшее гибридное событие» и «Лучший проект для видеоигровой индустрии».
 • Програма Ukrainian Creative Week 2018 Програма Ukrainian Creative Week 2018
  23–26 жовтня у Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ відбудеться тиждень креативності Ukrainian Creative Week, що служить платформою для обміну досвідом, думками, знаннями та спілкуванням локальної креативної спільноти.
 • МАМІ та МОГИЛЯНКА – КОЛАБОРАЦІЯ ДОСВІДУ та ЗНАНЬ МАМІ та МОГИЛЯНКА – КОЛАБОРАЦІЯ ДОСВІДУ та ЗНАНЬ
  Осінь – час будувати плани та розпочинати нове. Успішний освітній проект МАМІ у вересні набуває нових обертів.
 • Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії. Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.
  З 31 березня, інформаційно-розважальна програма телеканалу СІТІ «Путівник» буде виходити у новій студії. Крім того, в програмі з’явилася нова рубрика «Тест», в якій будуть показані процеси та результати тестування харчових, промислових та інших товарів.
 • Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки... Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки...
  21.02. 15.00. Київ, центр міста. Переддень свята захисника Вітчизни. Здивовані кияни спостерігають, як курсує БТР з прапорами „Гвардія”: Видавничій дім „Галицькі контракти” готується до першої церемонії нагородження переможців рейтингу „Гвардія”.
 • В Україні стартувала виборча кампанія. Чи не стартувала? В Україні стартувала виборча кампанія. Чи не стартувала?
  Сьогодні в Україні згідно указу Президента за номером 675/2007 від 31 липня стартує виборча кампанія. Це — вже четвертий підписаний Віктором Ющенком документ, покликаний забезпечити проведення дострокових парламентських виборів. У ньому чітко вказується дата початку перегонів — 2 серпня 2007 р. За словами заступника глави Секретаріату Марини Ставнійчук, новим указом чітко визначена дата початку виборчого процесу і цей факт не підлягає сумніву.
 • В Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма "Європейська Автокультура" В Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма "Європейська Автокультура"
  З 2 червня в Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма „Європейська Автокультура”. Унікальна програма спрямована на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, впровадження правил етичної поведінки на дорогах та цільову допомогу. У рамках реалізації програми „Європейська Авто культура” 31 травня пройшов круглий стіл, присвячений питанням стану дорожнього руху в Україні та перспективам його розвитку в напрямку європейських стандартів. Учасниками круглого сталу були Олександр Ковалевський управління УДАІ МВС України в м.Києві, Марина Яковлєва генеральний директор „Єврокар”, Сергій Тарнавський головний редактор журналу „Автоцентр”, Олексій Мочанов відомий автогонщик та журналіст програми „Екіпаж” та інші.