Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні.

9 апреля 2019 г.
Міжнародна комунікаційна група McCann Worldgroup анонсує зміну партнера мережі в Україні.
McCann Worldgroup повідомляє, що новим партнером мережі в Україні та власником її українського представництва – McCann Kyiv (раніше THINKMcCANN) – стала Олена Кустова.
Коментуючи цю подію, Олена Кустова, президент і представник McCann в Україні, заявила: «У 2006 році я і мої колеги – Сергій Урин, СЕО агенції, та Євген Камінський, креативний директор, – мали за честь провести релонч McCann Erickson на українському ринку.
За час нашого керівництва McCann Erickson, а згодом THINKMcCANN, отримала статус рекламної агенції № 1 за ефективністю в Україні та зберігає лідерські позиції на ринку протягом багатьох років. Я надзвичайно тішуся з того, що маю нагоду знову стати частиною цієї чудової команди та з нетерпінням чекаю можливості спільно з нею розпочати нову сторінку в історії компанії.
Ми плануємо і надалі тримати високу планку креативності й ефективності, водночас забезпечуючи якісний сервіс, але найголовніша наша перспектива – динамічний розвиток завдяки інтеграції нових бізнес-напрямів. Наш пріоритет – подальший розвиток діджитал-сервісів і надання якісних послуг, а також створення ефективних продуктів, що допоможуть нашим клієнтам у сталому зростанні їхнього бізнесу».
Сергій Урин, CEO McCann Kyiv: «Багато років ми працювали в одній команді з Оленою Кустовою і дуже раді, що наша співпраця продовжується. Успіх креативного бізнесу залежить від професійної репутації, вміння швидко реагувати на виклики ринку й оперативно ухвалювати ефективні рішення. Керуючись цими принципами, ми спільно працюватимемо над реалізацією наших амбітних планів. Попереду – розвиток нових напрямів, а також ефективна співпраця з нашими клієнтами».
Коментуючи нове призначення, Пабло Волкер, президент Europe McCann Worldgroup, сказав: «Ми дуже раді знову бачити Олену в команді агенції. Мережа McCann Worldgroup надзвичайно успішно розвивається по всьому світу, здобуваючи провідні позиції в головних міжнародних рейтингах: McCann Worldgroup визнано рекламною агенцією № 1 у Global Effie Effectiveness Index 2018 року та креативною й ефективною агенцією № 1 у рейтингу WARC Effective 100 у 2019 році. Міжнародна експертиза нашої мережі разом з професійністю та досвідом української команди, а також інвестування в розвиток новітніх технологічних сервісів забезпечать ту якість послуг агенції, яка відповідатиме сучасним запитам і високим стандартам наших міжнародних і локальних клієнтів».
 
 
 
Про McCann Worldgroup
Мережа McCann Worldgroup, входить до складу Interpublic Group, – міжнародний лідер з комунікацій, що об’єднує агенції в більш ніж 100 країнах, керуючись головним принципом: ми допомагаємо брендам відігравати значну роль у житті людей. Мережа McCann Worldgroup – лідер міжнародних рейтингів креативності й ефективності, до складу якої входять агенції McCann (реклама), MRM//McCann (data science / technology / relationship marketing) і Momentum Worldwide (total brand experience), McCann Health (professional / dtc communications), CRAFT (production), PMK-BNC (розваги / поп-культура), Weber Shandswick (public relations) і FutureBrand (консалтинг / дизайн).
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Rewe International AG продає 100% у капіталі «Білла-Україна» власнику мережі Novus Rewe International AG продає 100% у капіталі «Білла-Україна» власнику мережі Novus
  Consul Trade House UAB (єдиний учасник ТОВ «НОВУС УКРАЇНА») та Rewe International AG досягли згоди про купівлю 100% частки у статутному капіталі ПІІ «Білла-Україна», яке володіє мережею супермаркетів під торговою маркою «Billa» на території України.
 • Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину Ціноутворення мережі Billa в умовах національного карантину
  Торговельна мережа Billa заявила, що докладає всіх можливих зусиль для збереження звичних для покупців цін, хоча коливання зростання собівартості продукції є суттєво відчутними, оскільки їхньою складовою частиною є залежність від курсу валют.
 • McCANN Worldgroup – одна из наиболее эффективных рекламных сетей в мире McCANN Worldgroup – одна из наиболее эффективных рекламных сетей в мире

  По версии Effie Index 2015, McCANN Worldgroup заняла первое место в Европе и второе место в мире среди самых эффективных рекламных сетей, опередив Ogilvy & Mather и многих других конкурентов.

 • Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia Логотип та фірмовий стиль для мережі італійських ресторанів Pasta Mia
  На замовлення компанії «Террін» фахівці FRESHPR розробили логотип та елементи фірмового стилю для нової мережі італійських ресторанів. Новостворений бренд буде розвиватися на рівні з відомою мережею французької кухні A la minute (ресторани швидкого обслуговування) і так само працюватиме при АЗК «ОККО». Перший заклад вже відкрито у Рівному.
 • Створена робоча група для доопрацювання законопроекту про заборону реклами тютюну Створена робоча група для доопрацювання законопроекту про заборону реклами тютюну
  16 лютого 2011 року на засіданні Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації було прийнято рішення про створення робочої групи для доопрацювання законопроекту №5164, яким передбачається заборона реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів.
 • Створюється робоча група для опрацювання законопроекту про заборону реклами тютюну Створюється робоча група для опрацювання законопроекту про заборону реклами тютюну
   14 лютого 2011 року Андрій Шевченко, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, оголосив, що в Комітеті зареєстровано 60 поправок до законопроекту №5164, і на черговому засіданні Комітету, у середу, 16 лютого, він запропонує оформити робочу групу, яка буде опрацьовувати законопроект до другого читання.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • McCann Worldgroup рекламирует Microsoft Office: Mac 2008 McCann Worldgroup рекламирует Microsoft Office: Mac 2008
  Не важно, какой у вас компьютер, на какой платформе вы работаете, с помощью Microsoft Office:Mac 2008 все будут общаться на одном языке. Новая версия популярного офисного пакета от Microsoft, по заявлению агентства McCann Worldgroup San Francisco, создавшего данные рекламные плакаты, содержит ряд инновационных улучшений, с помощью которых вы как никогда легко сможете решать поставленные перед вами задачи.
 • «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин
  З 7 травня основний випуск новин каналу «Інтер» — «Подробности» — переноситься з 21.00 на 20.00. Про це повідомляє прес-служба каналу. Нагадаємо, «Подробности» виходили о 20-й до літа 2006 року, коли час виходу було перенесено через трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу.
 • Прес-ланч з нагоди початку співпраці McCann Worldgroup та Прес-ланч з нагоди початку співпраці McCann Worldgroup та
  8 лютого (четвер) відбудеться прес-ланч з нагоди офіційного початку співпраці світової мережі маркетингових комунікацій McCann Worldgroup та ADV Ukraine. На події будуть присутні представники найбільшої у світі рекламної мережі McCann Erickson Worldwide, ADV Group (Росія), та представники місцевих агенцій THINK!, USP та Brand New, які отримують ліцензії мережі.

Твои Объявления