THINKMcCANN стає собою – McCann Kyiv

8 апреля 2019 г.
THINKMcCANN стає собою – McCann Kyiv
Усі зміни – на краще, – вирішила агенція THINKMcCANN і після виходу зі складу razom змінила назву й логотип. Щоб підкреслити прямі афіліаційні відносини з мережею McCann Worldgroup, агенція позбавляється додатка THINK і стає McCann Kyiv.
А вже в ці вихідні команда агенції зі свіжим логотипом біжить дистанції Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019.
Далі буде, а наразі – зустрічайте нове мінімалістичне лого.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • McCann Kyiv показав палаючих від утоми людей у ролику «Балтики 7» McCann Kyiv показав палаючих від утоми людей у ролику «Балтики 7»
  Коли гориш своєю справою, легко захопитися та перегоріти. «Балтика 7» нагадує, як важливо вчасно знаходити час для себе, щоб перевести подих і відновити сили перед тим, як рухатися далі.
 • Креативна агенція McCann Kyiv розставляє акценти в новій комунікації для бренда Kronenbourg 1664 Blanc Креативна агенція McCann Kyiv розставляє акценти в новій комунікації для бренда Kronenbourg 1664 Blanc
  Акценти, акценти, акценти! Французи знають, що саме правильно розставлені акценти якнайкраще доповнюють образ і свідчать про хороший смак.
 • McCann Kyiv і «Торчин» запрошують у подорож смаками McCann Kyiv і «Торчин» запрошують у подорож смаками
  Вирушайте в подорож із оновленими соусами «Торчин» у новій комунікації від McCann Kyiv. Щоб ваші страви набули місцевого колориту різних кухонь світу, у соуси «Торчин» додали автентичні інгредієнти. Адже саме в них секрет смаку локальних страв.
 • Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
  Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте. У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно. І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 • Музейно-культурний комплекс «Львіварня» та THINKMcCANN запрошують на концерт «Океану Ельзи» в новому промо Музейно-культурний комплекс «Львіварня» та THINKMcCANN запрошують на концерт «Океану Ельзи» в новому промо
  У новій комунікації музейно-культурний комплекс «Львіварня» і THINKMcCANN продовжують тему відкритості душі та щирості емоцій. Цього разу з серйозною підтримкою – групою «Океан Ельзи».
 • Отставить радость! THINKMcCANN в рекламе Vodafone призывает беречь эмоции Отставить радость! THINKMcCANN в рекламе Vodafone призывает беречь эмоции
  Вечеринки, путешествия, экстремальные развлечения — еще не повод для радости, предупреждает Vodafone в новом ТВ-ролике. Берегите эмоции, ведь они понадобятся для двух главных событий лета: встречи со скоростным интернетом 4G и концерта Imagine Dragons в Киеве.
 • Что собою представляют тепловые насосы? Что собою представляют тепловые насосы?
  Тепловые насосы стали использоваться для обогрева домов еще в 19 веке, однако из-за несовершенства конструкций применять их стали лишь в конце 20 века. Что собою представляет тепловой насос?
 • THINKMcCANN рассказало страшную историю для «Квас Тарас Чёрный». THINKMcCANN рассказало страшную историю для «Квас Тарас Чёрный».
  Традиционно, к летнему сезону компания Карлсберг Украина радует интересными запусками. Новый «Квас Тарас Чёрный» – тёмный сорт кваса, который варится классическим методом «живого брожения».
 • Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення Україна стає повноправним учасником Європейської конвенції про транскордонне телебачення
  4 червня 2009 року у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулася прес-конференція з питань впровадження Європейської конвенції про транскордонне телебачення в Україні за участю довгострокового експерта Ради Європи Ад ван Луна, керівника проекту „Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі” Ольги Сєдової, першого заступника голови Національної ради Андрія Мирошніченка, члена Національної ради Тетяни Лебедєвої, відповідального секретаря Національної ради,  спостерігача від України у Постійному комітеті Ради Європи з питань транскордонного телебачення Владислава Лясовського, представників телерадіомовних компаній, медійних громадських організацій, засобів масової інформації, операторів кабельного телебачення. Про це повідосляє прес-служба Нацради
 • Влада в регіонах стає толерантнішою до медіа Влада в регіонах стає толерантнішою до медіа
  Органи влади стали більш толерантними до критики в медіа, а власники приватних ЗМІ не припинили лобіювати свої інтереси через інформаційний простір. Такі висновки регіонального  моніторингу Лабораторії законодавчих ініціатив, Громадянської мережі ОПОРА та Комітету виборців України, що здійснювався за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Про це 25 липня повідомив Ігор Когут, голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив, під час презентації результатів моніторингу.