«Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект

4 февраля 2019 г.
«Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
 • «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
 • «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
 • «Доповнена реальність та 3D-шоу»: в Україні відкрили перший масштабний дитячий інтерактивний проект
У грудні 2018 року у популярному серед киян парку розваг «Зимова країна» на ВДНГ відкрився перший в Україні масштабний дитячий інтерактивний проект «Дім інтерактивних пригод». Казка-квест для дітей, у якій реальні події переплітаються з 3D-проекціями, та голограмами, створена з метою показати, які технології вже доступні в Україні та як вони можуть бути використані у різних сферах.
 
Для відкриття «Дому інтерактивних пригод» було використано 45 хвилин 3D-анімації, 200 кв.м. проекційних та інтерактивних поверхонь, 15 серверів. А також створено дві голограми та найвищий в Україні 3D-проекційний торт. Проект розроблено та втілено міжнародною студією Magic Innovations та компанією Epson.
 
Про унікальність проекту та важливість впровадження інноваційних технологій в Україні під час презентації «Дому інтерактивних пригод» 31 січня розповіли його організатори.
 
За словами генерального директора Magic Innovations Остапа Хитрука, проект створювала команда з 28 осіб. Команда Magic Innovations розробила концепцію, а компанія Epson забезпечила часткове технічне оснащення — 20 потужних інсталяційних проекторів[1]. На сьогодні Epson є незмінним лідером ринку проекторів у світі з часткою 36,5% в кількісному вираженні та на ринку України з частками 31% і 37% у кількісному та грошовому вираженні відповідно[2].
 
Юлія Соколова, менеджер з маркетингу представництва Epson, під час презентації відзначила, що “Дім інтерактивних пригод” — це не тільки про розваги, але і про перспективи впровадження нових технологій в Україні. За її словами, інтерактивні технології відкривають безліч можливостей для розвитку різних сфер: культури, освіти, медицини, тощо.
 
“Ми запам'ятовуємо 10% того, що побачили, 30-40% того, що побачили і почули, та 90% того, що ми побачили, почули та зробили. Тому сьогодні запит на інтерактивні рішення у різних сферах є високим, у тому числі і у сегменті культури. В Україні уже були реалізовані різні дитячі інтерактивні проекти, наприклад, музей «Експериментаріум», де діти у простій ігровій формі дізнавались про науку та техніку, проект Арсенал ідей та інші. Але “Дім інтерактивних пригод” — це поки що єдиний в Україні проект такого масштабу, з більшим охопленням та використанням інноваційних технологій”, — розповіла Юлія Соколова.
 
Як зазначають організатори, інтерактивні технології у Домі створюють 3D-графічний казковий простір,  де на дітей чекає пригода у кожній із семи магічних кімнат. Під час квесту маленькі відвідувачі інтерактивного дому у супроводі веселого віртуального друга MagicBot стрибають по крижинах з білими ведмедями, збивають сніжками віртуальних кажанів та прокладають шлях на 3D мапі для магічного потягу.
 
Відвідати «Дім інтерактивних пригод» можна у Київ за адресою: ВДНГ, пр. Академіка Глушкова 1, Павільйон №2 (праворуч від ковзанки).
 
Довідка:
 
Міжнародна студія Magic Innovations — творці грандіозних 3D проекційних шоу, голограм, доповненої реальності по всьому світу. У 2016 році вони створили проекційну інсталяцію на тлі найвищого монументу столиці — Батьківщини-мати, яка увійшла до Книги рекордів як найбільший 3D-мапінг в Україні.
 
«Epson Europe B.V.» вже 10 років поспіль утримує лідерство на українському ринку проекторів та пристроїв струменевого друку. Компанія здійснює діяльність на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності.
 

[1] За даними незалежного дослідницького агентства Futuresource 2017-2018, Epson являється лідером в СНД у сегменті інсталяційних проекторів — ринок проекторів в СНД у грошовому вираженні > 4000 Lm,> 5 kg,> 1.1: 1
[2] За даними незалежного дослідницького агентства Futuresource Consulting, у світі за 2017 рік, по Україні за 4 квартал 2017 року — 3 квартал 2018 року.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • Перший Автомобільний телеканал представляє програму «Алло, гараж!» з Анітою Цой! Перший Автомобільний телеканал представляє програму «Алло, гараж!» з Анітою Цой!
  Знімальна група програми «Алло, гараж!» сприймає кожен автомобіль, що потрапляє на проект, як безмежне і вдячне поле для творчості. Машина в руках  цих людей – зручний засіб, за допомогою якого вони шокують не лише власника, але й усіх довкола. Кваліфіковані спеціалісти відмінно роблять свою справу.
 • Перший Автомобільний випередив 10 телеканалів! Перший Автомобільний випередив 10 телеканалів!
  Перший Автомобільний телеканал - найкращий оригінальний телевізійний проект на українському телебаченні! Саме так вирішили читачі спеціалізованого інформаційно-аналітичного журналу про ТБ – “Mediasat”.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії У Харкові відкрився перший у Східній Європі бізнес-сервіс центр компанії
  У грудні 2008 року на Харківському відділенні ВАТ «САН ІнБев Україна» відбулося офіційне відкриття першого бізнес-сервіс центру у Східній Європі. Бізнес-сервіс центр у Харкові  як внутрішній підрозділ компанії, призначений для оптимізації бізнес-процесів. Він відповідає за концентрацію, стандартизацію та централізацію бізнес-функцій, підвищення фінансової дисципліни та контроль за витратами. Як результат - компанія отримає додаткові ресурси для інвестування у першочергові завдання розвитку бізнесу, передавши всі рутинні процеси до компетенції бізнес-центру.
 • Павло Мовчан і Володимир Кметик мають намір запустити дитячий та сімейний канали Павло Мовчан і Володимир Кметик мають намір запустити дитячий та сімейний канали
  Нацрада з питань телебачення і радіомовлення розглянула заявки на створення супутникових каналів «Малятко-TV» та «Family-TV», засновником і власником яких є Володимир Кметик, а в редакційній раді – депутат Верховної Ради та керівник «Просвіти» Павло Мовчан (БЮТ).
 • Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор
  Перший канал продає субліцензію на трансляцію Олімпійських ігор «Мегаспорту» і веде переговори з «Поверхностью». Із 7-го по 29 червня в ефірі Першого національного транслюватимуться матчі Євро-2008, а з 8-го по 24 серпня 2008 року – XXIX Олімпійські ігри, які пройдуть у Китаї, через що саме в цей період суттєво зміниться сітка мовлення телеканалу. Про це заявив на прес-конференції 20 травня 2008 року в. о. президента НТКУ Василь Ілащук: «НТКУ ще два місяці тому домовилася про купівлю за 4 млн євро прав на трансляцію футбольної європейської першості на території України з представниками UEFA – німецькою компанією Sport Five.
 • Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами
  14 травня в рамках виставки «Юриспруденція-2008», що нині проходить у приміщенні Палацу спорту, за участю ТОВ «Юридичної фірми «Кредо Класик Консалтинг» та КП «Київреклама» вперше відбувся тематичний семінар в галузі зовнішньої реклами на тему "Зовнішня реклама в м. Києві. Аналіз змін законодавства в сфері розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Судова практика»".
 • Перший Національний телеканал України закликає відмовитися від реклами Перший Національний телеканал України закликає відмовитися від реклами
  Перший Національний телеканал України не транслюватиме рекламу у День пам’яті жертв Голодомору і закликає інші телеканали також утриматися від рекламних пауз у цей день.

Доска объявлений Ктова.ру