Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року

17 декабря 2018 г.
Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте.
 
У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно.
І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 
# 1. Ми придумали абсолютно неймовірну, зухвалу та стильну бабку, а також новий суперсмак і напій Garage Granny’s Anti-Compote. Це створило в категорії ефект вибуху бомби… І ефект Effie – 2 нагороди.
 
# 2. Ми намутили круті лимонні Telegram-стікери для лімітованої серії банок Garage, а на додачу до них – чат-бота з можливістю робити стікери самому. Кейс отримав тисячі лайків, шерів і респектів молоді.
 
# 3. Ми надихнули міленіалів на сміливі експерименти з кольором волосся. Адже рожеві, зелені, фіолетові, блакитні прядки – це #стильно #модно #молодіжно! Кейс влив кілька крапель свіжої крові в категорію фарб для волосся та приніс нам 2 Effie.
 
# 4. Ми кинули виклик усталеному стереотипу про те, що Інтернет у роумінгу – це розкіш, а не засіб зв’язку. Наша кампанія для Vodafone на 103 % збільшила кількість абонентів, які користуються Інтернетом у роумінгу в 2018 році.
 
# 5. Ми домоглися того, що бренд «Львівське» став найвпізнаванішим спонсором Eurovision 2017 – його називали вп’ятеро частіше, ніж Visa, Pepsi і Jacobs. Цей кейс увійшов у шорт-лист Euro Effie Awards.
 
# 6. Ми не злякалися того, що лише за 3 місяці до фіналу Ліги чемпіонів у Києві 82 % українців не цікавилися цією футбольною подією або зовсім не знали про неї. Розробивши комплексну кампанію спонсорства для Mastercard, ми збільшили кількість розрахунків карткою та посилили емоційний зв’язок з брендом. Результат – нагорода Effie.
 
# 7. Ми повернули любов і довіру до супермаркету з непростою репутацією. Збільшення лояльності у 2 рази, зниження неприйняття бренда в 3 рази. Результат: «Фора» – двократний фіналіст Effie Awards Ukraine.
 
# 8. Ми made soup great again! Більше жодних капусняків і розсольників – тільки популярні серед усіх серйозних гастроблогерів густі крем-супи. «Торчин 10 Овочів» – фіналіст Effie Awards Ukraine.
 
# 9. Ми довели, що круте – це не тільки молодіжне й сучасне, створивши ретроінновацію від «Львівського» – аутентичне пиво Lwiwske Eksportowe. Новинка оживила інтерес до материнського бренда й потрапила в шорт-лист Effie Awards Ukraine.
 
# 10. Ми знали, що головне – не синиця в руці, а побудова міцного фундаменту для розвитку бренда. У результаті показники КОМО зростають, незважаючи на падіння ринку, українські сиролюби отримали унікальні сорти сирів, а ми – ще одну нагороду Effie.
 
# 11. Ми показали, що навіть цілком раціональною кампанією якості можна зацікавити покоління Z, якщо ця кампанія зацікавлює та приваблює. Наш проект «Мівіномашина» для Nestle допоміг «оздоровити» категорію локшини швидкого приготування та продрайвити продажі.
 
# 12. Ми відкрили українцям, що квас може бути не лише білим чи чорним, але й crazy. Усього за один сезон «Квас Тарас Crazy Kvas» завоював 3 % ринку, а це ні багато ні мало – частка всього портфеля «Арсеніївського» квасу.
 
# 13. Ми змогли зробити так, що плавлені сири КОМО потрапили в трійку брендів-лідерів із практично нульової позиції на ринку. Кейс у шорт-листі Effie Awards Ukraine.
 
# 14. Ми вивели на український ринок і за 3 роки розкрутили найгаражніший напій. Народжений у надрах США, хард-лимонад Garage нині б’є всі рекорди з продажів у своїй категорії. Нагорода за втілення довготривалої стратегії – Effie Awards Ukraine. І це, типу, ще не кінець.
 
# 15. Ми стали НАЙЕФЕКТИВНІШОЮ РЕКЛАМНОЮ АГЕНЦІЄЮ РОКУ. Тепер у нашому офісі зібрано 50 нагород Effie.
 
Thank you, talents & clients of THINKMcCANN!


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи