Програма Ukrainian Creative Week 2018

16 октября 2018 г.
Програма Ukrainian Creative Week 2018
23–26 жовтня у Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ відбудеться тиждень креативності Ukrainian Creative Week, що служить платформою для обміну досвідом, думками, знаннями та спілкуванням локальної креативної спільноти.
 
Тиждень креативності включає у себе: семінарську програму від лідерів думок українського рекламно-комунікаційного ринку, експозицію робіт-переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2018, Церемонії нагородження переможців конкурсів Ukrainian Design: The Very Best Of 2018 та Kakadu Awards 2018 24 жовтня, а також закриту Церемонію ADC*UA Awards 2018 25 жовтня.
 
Серед спікерів – понад 50 провідних представників дизайнерської та рекламно-комунікаційної індустрії України, що чотири дні будуть прокачувати скіли дотичної або зацікавленої у галузі молоді. Вони говоритимуть про графічний, digital, телевізійний, індустріальний дизайн, Film Motion Graphics, дизайн зовнішнього середовища, а також про інші актуальні теми сфери реклами та креативу. Варто наголосити, що у програмі є окремі блоки від партнерів UCW: ADC*UA School, Carbon, Projector та School of Visual Communications.
 
Зустрічайте своїх менторів на цілий тиждень креативності:
 
Максим Ширко, куратор курсу "Веб-дизайн" в Projector, керуючий і арт-директор The23.design;
Максим Балтер, куратор курсу "Video Production" в Projector, засновник Bachoo Design Studio, фріланс режисер і продюсер;
Дмитро Яринич, креативний директор hooga.design;
Олександр Люєв, Head of Design та Олександр Берегуляк, бренд менеджер Art Nation;
Артем Куликов, співзасновник і креативний директор Reynolds and Reyner;
Ольга Шевченко, креативний директор Vintage Web Production, член Клубу ADC*UA;
Костя Шнайдер, креативний директор Saatchi&Saatchi Ukraine, член Клубу ADC*UA;
Олександр Смірнов, партнер та креативний директор TABASCO, президент Клубу ADC*UA;
Кирило Ткачов, дизайнер, каліграф, викладач, співзасновник Innerspace, організатор фестивалю "Простір літер";
Маша Тетерін, Head of Branding, BBDO Ukraine;
Ірина Еркан, креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, власник студії візуальних комунікацій irinaerkan.com;
Анастасія Заїка, архітектор, дизайнер інтер'єру, розробник предметного дизайну, СЕО компанії A10architect;
Олександр Антонов, арт-директор "Новий Канал";
Олексій Рєпік, арт-директор каналу 1+1 та багато інших лідерів думок галузі. 
 
Якщо хочеш здобути безкоштовні профільні знання, приходь 23-26 жовтня на  Ukrainian Creative Week. З програмою UCW можна ознайомитись на сайті. Слідкуйте за оновленнями, адже можливі зміни та доповнення.


Вхід на заходи Ukrainian Creative Week безкоштовний за попередньою реєстрацією.
 
До зустрічі у Мистецькій резиденції Carbon, на ВДНГ, за адресою: проспект Академіка Глушкова 1, павільйон №13!
 
Нагадуємо, що завершенням Ukrainian Creative Week стане шалене та магічне шоу – Ніч рекламожерів. 27 жовтня у розважальному центрі Ультрамарин, за адресою вул. Василя Липківського 1А, ви переконаєтеся у потужності рекламного мистецтва. Квитки доступні за посиланням.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма Освітній проект КНЕУ та МАМІ Customer Experience: стартувала сьома програма
  Черговий курс Customer Experience пропонує студентам інтенсивний апгрейд компетенцій, які є необхідними для успішної кар’єри у галузі маркетингових послуг. Від класичної та обґрунтованої теорії до реалістичної стратегії майбутнього – так виглядає навчальна програма від МАМІ для випускників четвертого курсу Київського Національного Економічного Університету ім. В. Гетьмана (КНЕУ).
 • В рамках KIEV MEDIA WEEK состоится конференция Pay TV in Ukraine В рамках KIEV MEDIA WEEK состоится конференция Pay TV in Ukraine
  21 сентября 2016 года в Hyatt Regency Kiev состоится ежегодная конференция «Pay TV in Ukraine-2016: UP & UP», которая станет частью Международного медиафорума KIEV MEDIA WEEК.
 • KIEV MEDIA WEEK 2016 расширяет свою программу KIEV MEDIA WEEK 2016 расширяет свою программу
  Международный медиафорум, до которого остался всего лишь месяц, дополнит свою традиционную программу специальными ивентами, которые посвящены актуальнейшим для индустрии темам.
 • 4Press Creative Agency дважды получили звание «The best of» на Ukrainian Design: The Very Best of 2015 4Press Creative Agency дважды получили звание «The best of» на Ukrainian Design: The Very Best of 2015

  4press Creative Agency с двумя работами были отмечены как «The best of» на Ukrainian Design: The Very Best of 2015.

 • KIEV MEDIA WEEK 2014 фокусируется на Казахстане KIEV MEDIA WEEK 2014 фокусируется на Казахстане
  15 сентября 2014 года в Киеве стартует работа IV Международного медиафорума KIEV MEDIA WEEK 2014. Работа форума, являющегося основной площадкой для ведения бизнеса и обмена опытом профессионалов в области телевидения, кино, новых медиа в регионе стран СНГ и Восточной и Центральной Европы, будет специально адаптирована в соответствии с экономическими и политическими реалиями рынка.
 • Специальный гость KIEV MEDIA WEEK 2013 - Майкл Гриндон Специальный гость KIEV MEDIA WEEK 2013 - Майкл Гриндон
  Специальным гостем KIEV MEDIA WEEK 2013 будет эксперт телеиндустрии мирового уровня – Майкл Гриндон, под руководством которого SONY PICTURES TELEVISION INTERNATIONAL стала многомиллиардной империей
 • Аромавдохновение на Ukrainian Fashion Week от EUROEVENT и Schwarzkopf Аромавдохновение на Ukrainian Fashion Week от EUROEVENT и Schwarzkopf
  По-весеннему волшебный промостенд Schwarzkopf привлек всеобщее внимание и стал любимым местом встреч гостей Украинской недели моды. Агентство EUROEVENT в рамках Ukrainian Fashion Week разработало для бренда Schwarzkopf концепцию участия в главном модном событии страны. Одной из главных задач, поставленных перед EUROEVENT, была презентация перед взыскательными гостями UFW нового продукта Schwarzkopf – инновационной стойкой краски для волос Essential Color, аналогов которой не существовало на украинском рынке.
 • Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії. Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.
  З 31 березня, інформаційно-розважальна програма телеканалу СІТІ «Путівник» буде виходити у новій студії. Крім того, в програмі з’явилася нова рубрика «Тест», в якій будуть показані процеси та результати тестування харчових, промислових та інших товарів.
 • Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки... Всеукраїнська рейтингова програма „ГVАРДІЯ” відзначила переможців рейтингів 2007 року. Хроніки...
  21.02. 15.00. Київ, центр міста. Переддень свята захисника Вітчизни. Здивовані кияни спостерігають, як курсує БТР з прапорами „Гвардія”: Видавничій дім „Галицькі контракти” готується до першої церемонії нагородження переможців рейтингу „Гвардія”.
 • В Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма "Європейська Автокультура" В Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма "Європейська Автокультура"
  З 2 червня в Україні починає реалізацію всеукраїнська соціальна програма „Європейська Автокультура”. Унікальна програма спрямована на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, впровадження правил етичної поведінки на дорогах та цільову допомогу. У рамках реалізації програми „Європейська Авто культура” 31 травня пройшов круглий стіл, присвячений питанням стану дорожнього руху в Україні та перспективам його розвитку в напрямку європейських стандартів. Учасниками круглого сталу були Олександр Ковалевський управління УДАІ МВС України в м.Києві, Марина Яковлєва генеральний директор „Єврокар”, Сергій Тарнавський головний редактор журналу „Автоцентр”, Олексій Мочанов відомий автогонщик та журналіст програми „Екіпаж” та інші.