Broadcast Monitoring TV та радіо. Як це працює?

28 марта 2018 г.
Broadcast Monitoring TV та радіо. Як це працює?
Автор: Inlimited -  компанія, яка  створює професійні рішення в області пошуку, обробки та інтелектуального аналізу big datа (www.inlimited.com.ua).

На сьогоднішній день, телебачення та радіо залишається основним способом отримання новин, так зазначає Research & Branding Group. За результатами опитування, проведеного у 2017 році:
- 94% українців мають телебачення та періодично його дивляться;
- 70% дорослого населення України слухає радіо не рідше 3-4 разів на тиждень.
Саме тому компанії, які прагнуть охопити максимальну аудиторі для просування бренду та продукції,  вкладають значну частину своїх бюджетів у телевізійну та радіо рекламу. Основним завданням, яке постає після розміщення рекламного повідомлення – це його відстеження і, найголовніше – вимірювання результатів. Провести таку процедуру без застосування спеціалізованого програмного забезпечення сьогодні майже неможливо. На допомогу приходять інноваційні компанії, що займаються моніторингом потоків мовлення.
Вперше моніторинг телебачення та радіо згадується у 1950-х роках, коли підприємства витрачали значні частини бюджетів, щоб здійснювати моніторинг мовлення. У ті роки цим займалися спеціалізовані агентства, де працівники прослуховували та продивлялися великі об’єми матеріалів у пошуку ключових слів, заданих клієнтом.
На такі процедури витрачалися купа часу та сил співробітників. Ще одною проблемою було  місце для зберігання. У спеціалізованих компаній були цілі кімнати, заповненні результатами, а пізніше -  касетами. Чи можете Ви уявити, як при такій кількості матеріалів можна було знайти попередні результати моніторингу?
Сьогодні -  все інакше! Наприклад, українська компанія «Новітнє обладнання» (TM Inlimited) створює інтелектуальні рішення з Broadcast Monitoring, які дозволяють автоматично відстежувати, аналізувати та індексувати широкий діапазон потоків мовлення у реальному часі з цифрових джерел,  зі супутникового, аналогового і кабельного телебачення, з радіо та мережі Інтернет.
Здійснюється не тільки відстеження ключових слів, як раніше, такі продукти наділені ширшими можливостями:
- пошук та аналіз інформації за визначеними критеріями;
- розпізнавання об’єктів, сцен та ідентифікація людей;
-транскрибування аудіо у текст;
- виявлення ключового кадру відео та аналіз зміни сцени;
- обробка багатомовних аудіо потоків, навіть при високому рівні шуму;
- виявлення згадувань  об’єкта (компанії, її продуктів, логотипів, персон);
- визначення назв та імен об’єктів спостереження, їх місця розташування.
Компанії використовують інтелектуальне рішення Broadcast Monitoring для обробки телевізійних та радіо каналів для виявлення та збереження у цифровій формі фрагментів мовлення, що співпадають з інформацією про бренд чи товари підприємства. Використання Broadcast Monitoring актуальне, коли за мету поставлено збереження певних фрагментів аудіо чи відео за поданою клієнтом класифікацією. Це актуально для компаній, що мають великі продуктові портфелі або портфелі брендів. Цікавим завданням, також може бути і виявлення прецедентів порушення прав  інтелектуальної власності.
Як Ви можете упевнитись, можливості Broadcast Monitoring значно полегшують процес моніторингу потоків мовлення для миттєвого виявлення необхідної інформації, програм, кадрів, особистостей, рекламних блоків тощо.
 Якщо Ви прагнете виявляти, відстежувати і, найголовніше, вимірювати телевізійні та радіо згадування Вашої компанії, брендів, логотипів, продуктів та ключових персон, бажаєте слідкувати за діями конкурентів та майстерно управляти репутацією компанії, тоді рішення Broadcast Monitoring cаме для вас!
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Политические пародии на постеры цикла "Вона - працює" Политические пародии на постеры цикла "Вона - працює"
  Возле Киева, на автодорогах Р12 и М04 (Старо- и Новообуховская трассы), мониторингом компании UMM зафиксированы политические пародии на сюжеты цикла "Вона - працює". Фотографии сделаны 8 сентября. Постеры частично ободраны, на некоторых плоскостях видны фрагменты предыдущего сюжета.
 • Тимошенко: Реклама с надписью "Вона працює" направлена на поддержку духа людей Тимошенко: Реклама с надписью "Вона працює" направлена на поддержку духа людей
  Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко отрицает, что ее партия размещает предвыборную рекламу. Об этом Тимошенко заявила сегодня на пресс-конференции в Кабинете министров. "Это не избирательная, а социальная реклама, которую я могу размещать при любых обстоятельствах", - сказала Тимошенко, комментируя появление в Киеве растяжек с надписью "Вони блокують, Вона - працює", "Вони балакають, вона - працює"...
 • БЮТ не працює з Артемієм Лєбєдєвим і проводить творчі конкурси серед українських агенцій БЮТ не працює з Артемієм Лєбєдєвим і проводить творчі конкурси серед українських агенцій
  Віктор Уколов, керівник креативно-рекламного напрямку у центральному штабі БЮТ, заперечив співпрацю з російським дизайнером Артемієм Лєбєдєвим, а також повідомив, що над рекламою БЮТ працюють відомі українські дизайнерські та рекламні агентства на правах постійно діючого творчого конкурсу. Про це йдеться в його блозі на "Українській правді".
 • Под кампанию «...а вона працює» задействовано 1000 носителей Под кампанию «...а вона працює» задействовано 1000 носителей
  С воскресенье вдоль киевских улиц и на Обуховской трассе появились троллы (перетяжки над дорогой) с таким содержанием: «Вони блокують, а вона працює», «Вони балакають, а вона працює» и т.п. Несмотря на то, что плакаты выполнены в аскетичном стиле (надписи черно-красные на белом фоте), без фото, имен и партийных символик, понятно, что кампания направлена в поддержку премьер-министра Юлии Тимошенко.
 • Українське «Радіо Свобода» скорочує мовлення і йде в Інтернет Українське «Радіо Свобода» скорочує мовлення і йде в Інтернет
  Київське бюро «Радіо Свобода» невдовзі робитиме акцент на інтернет-мовленні та оновленому сайті радіостанції.  «Йдеться про реструктуризацію з метою вдосконалити наш продукт, - повідомила керівник української редакції «Радіо Свобода» Ірина Халупа. – Зокрема, багато залежить від радіостанцій-партнерів. Якщо немає FM-покриття, яке дозволяло б нам бути почутими у всіх куточках країни, є сенс переходити на іншу платформу, доступну майже для кожного українця».
 • «Радіо-Ера» утвердило стоимость политической рекламы «Радіо-Ера» утвердило стоимость политической рекламы
  Эфирное время для политагитации на ТРК «Радіо-Ера» будет продаваться по цене от 24 до 61 грн за секунду, сообщает информационное агентство «Українські новини».
 • Ющенко просить Януковича поновити трансляції Українського радіо Ющенко просить Януковича поновити трансляції Українського радіо
  Президент України Віктор Ющенко просить Прем’єр-міністра вжити відповідних заходів для поновлення трансляції програм Українського радіо на середніх хвилях і поінформувати про їх результати. «При зростанні тарифів на трансляцію майже в 1,3 раза обсяги фінансування Українського радіо скоротилися на чверть. У результаті очікується відносне скорочення обсягів поширення програм радіокомпанії на 40 відсотків», — йдеться в листі Глави держави до Прем’єр-міністра Януковича.
 • Віктор Ющенко занепокоєний скороченням фінансування Українського радіо Віктор Ющенко занепокоєний скороченням фінансування Українського радіо
  Президент України Віктор Ющенко звернувся з листом до Прем’єр-міністра Віктора Януковича з приводу ситуації, яка склалася внаслідок істотного скорочення коштів на поширення програм Національної радіокомпанії України. Про це повідомляє прес-служба Голови держави.
 • ROMIR Monitoring подвел итоги исследования российской интернет-аудитории ROMIR Monitoring подвел итоги исследования российской интернет-аудитории
  Исследовательский холдинг ROMIR Monitoring подвел итоги исследования российской интернет-аудитории в первом квартале 2007 года. Выборка составила 4870 респондентов в возрасте от 18 лет и старше. Как оказалось, в первом квартале 2007 года аудитория Рунета не изменилась по сравнению с четвертым кварталом 2006 года и составила 22% от общего числа россиян старше 18 лет (порядка 25 млн человек).
 • ROMIR Monitoring исследовал отношение читателей к product placement ROMIR Monitoring исследовал отношение читателей к product placement
  В рамках июньского онлайн-омнибуса исследовательский холдинг ROMIR Monitoring провел исследование по изучению отношения к product placement (далее РР) в литературных произведениях. Всего было опрошено 1414 респондентов от 18 лет и старше, активных пользователей Интернет, которые заходят в сеть как минимум несколько раз в неделю. Выборка репрезентирует российскую Интернет-аудиторию, которая по результатам Мониторинга Интернета в 1 квартале текущего года составила 22% взрослого населения России. Статистическая погрешность не превышает ±2,5%