Сповнені нових ідей!

16 января 2018 г.
Сповнені нових ідей!
Три галузеві сектори, що охоплюють всю сферу реклами и маркетингу, є новиною в RemaDays Київ 2018. Захід в столиці України відбудеться з 6 до 7 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ).
Березнева виставка, як і у випадку RemaDays Warsaw, повинна стати платформою для нових ідей на рекламному ринку. Ці три сектори будуть містити всі елементи, які складають сьогоднішню індустріальну діяльність.
Gifts & Textile – це сектор, в якому фахівці з виробництва та розповсюдження гаджетів й текстилю знайдуть своє натхнення. Також, тут є місце для компаній, які пропонують рішення на основі фотографічної діяльності, а також ті, чий основний продукт продажів – упаковка всіх можливих типів.
Sign&Visual. Тут найостанніші тенденції будуть обговорюватися фахівцями в POS, POP&display, які пропонують виставкові рішення як всередині, так і зовні. Цей сектор також включає в себе світлову рекламу, рішення і системи, необхідні для організації заходів.
В секторі Tech&Print будуть представлені компанії, що займаються маркувальними машинами, друкованими ЗМІ та рекламними матеріалами. Компанії, що спеціалізуються на IT-рішеннях галузі і вільно пересуваються в сфері нових технологій.
Рекламний захід у Києві буде традиційно супроводжуватися RemaКонгрессом. Серія лекцій і доповідей, що проводяться досвідченими фахівцями, дозволять поглибити
знання, надати інформацію про останні тенденції та слугуватимуть натхненням для подальшої діяльності на ринку.
Як і на попередніх виставках RemaDays Київ, в головному виставковому центрі України з’являться Експоненти з різних європейських країн. З’явиться можливість налагодити нові ділові контакти та поглибити ті, які були створені раніше. Виставка є найбільш ефективною й найбільш економічною маркетинговою діяльністю. Під час RemaDays Київ, як завжди, буде можливість нагородити лідерів галузевого ринку. Відвідувачі виставки, як і в попередні роки, зможуть взяти участь в Лотереї для Відвідувачів. Для переможця, як завжди, підготовлена приваблива нагорода, а саме: домашній кінотеатр Yamaha Cinema System 383Black.
Можливість ознайомитися з останніми досягненнями, перевірити повну ринкову пропозицію, поглибити знання, отримати натхнення – ось основні аргументи для відвідання RemaDays Київ на початку березня. RemaDays Київ – виставка сповнена ідей, скористайся!
До зустрічі.
 


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • До нових вершин у Новому році До нових вершин у Новому році
  Телеканал «Київ» розпочав 2008 рік новим зростанням рейтингових показників. Новорічний ефір столичного телебачення викликав живий інтерес телеглядачів. Найбільшою популярністю у святкові дні користувалися власні програми та ексклюзивні відеоматеріали телеканалу «Київ».
 • Телеканал «Київ» крокує до нових вершин Телеканал «Київ» крокує до нових вершин
  26 листопада програма новин на телеканалі «Київ» отримала рекордний рейтинг. «Новини» о 20.00 вийшли на третю позицію по аудиторії «Київ 18+», залишивши позаду вечірні новини на таких каналах, як CHANNEL UKRAINE, ICTV та «НТН». Рейтинг програми сягнув 3,66% – рекордної відмітки за останні два роки, доля проекту склала 9,24%.
 • Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил Мерія переукладатиме угоди з рекламістами на термін, визначений ще до встановлення нових правил
  Як розповів “Хрещатику” перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс, переукладення договорів зніме правову недоречність. Так, у вересні 2006 року госпрозрахункова організація “Київреклама” набула іншої форми власності, перетворившись у комунальне підприємство. Проте усі угоди, які існують донині, укладені з неіснуючою вже юридичною особою.
 • З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів З'їзд НМПУ прийняв програму діяльності на два роки і зміни до статуту, а також обрав нових членів
  Незалежна медіа-профспілка України активно захищатиме інтереси своїх членів при роздержавленні ЗМІ. Зокрема, в програмі діяльності профспілки на найближчі два роки, прийнятій на Другому з’їзді НМПУ, що відбувся у минулі вихідні в Бердянську, передбачено, що НМПУ створить страйковий фонд на випадок оголошення страйків та фонд соціальної допомоги працівникам ЗМІ, запровадить профспілкові інспекції для контролю за дотриманням з боку власників умов журналістів та інше.

Доска объявлений Ктова.ру