Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ»

14 октября 2016 г.
Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ» Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ» Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ»
  • Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ»
  • Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ»
  • Нова креативна стратегія «Ред Таксі Київ»
У вересні служба «Ред Таксі Київ» презентувала нову креативну кампанію. Зміна напрямку пов’язана з купівлею локального гравця міжнародним сервісом замовлень перевезень Fasten.
Сервіс Fasten, що успішно працює у США, почав свою експансію в Європі з України. У серпні 2016 р. була підписана угода з київською службою «Ред Таксі» про купівлю 100% її активів. Вже у вересні «Ред Таксі» трансформувалось під міжнародні стандарти якості, які диктує новий власник. Нова маркетингова стратегія включає в себе зміни в рекламній концепції, правилах взаємовідносин з водіями-партнерами, налагоджених бізнес-процесах. 
Нова рекламна стратегія «Ред Таксі» — ми не всі» показує, наскільки сильно відрізняється міжнародний сервіс перевезень від стереотипних уявлень про таксистів.
Рекламна кампанія включає в себе принти зовнішньої реклами (ви знайдете в додатку), анімаційні ролики на ТБ (за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCXwd2SnVjdQ1hpFyI1jD7PQ), а також радіо ролики. На вулицях Києва вже у вересні з’явились плакати з повідомленням: «Ред Таксі» - Ми не всі.
Автори рекламної концепції — креативне агентство Ogilvy & Mather (Київ).
 «Сучасний ринок таксі радикально відрізняється від того, що був навіть 5 років тому в Україні. Зараз тут правлять бал IT, швидкий Інтернет й технології. Вони привели к трансформації всіх учасників процесу перевезень.Тепер водій — самостійний підприємець, який відповідальний за якість послуг у своєму авто. Ми показуємо ці зміни і як вони вплинули на сервіс перевезень у Києві». – Прокоментував нову рекламну кампанію директор з розвитку Fasten, Сергій Луньов.
«Годі думати про таксі погане. А про «Red Taxi» таке думати - ГРІХ. Оскільки наші таксисти жваві, акуратні та відповідальні. Кияни – люди ділові та квапливі, і вони як ніхто, заслуговують на таксі без стереотипів, яке вчасно приїде та з комфортом довезе.» — Прокоментувала Олександра, креативний директор Ogilvi & Mather.
 
Довідка
 
Ред Таксі
Одна з найбільших служб замовлення перевезень у Києві. У столиці працює 3 роки. Використовує складні IT- системи для швидкої подачі автомобіля і прозорої тарифікації поїздок: супутниковий таксометр, мобільний додаток та спеціалізовані колл-центри для замовленення перевезень. Сайт сервісу redtaxi.ua
 
Fasten — міжнародний сервіс для замовлення перевезень, який допомагає тисячам користувачів по обидві сторони океану забути про складнощі пересування у місті, та перетворити поїздку на автомобілі з водієм у природню звичку. Сайт сервісу fasten.com
 
Оgilvy & Mather Ukraine
У Нью-Йорку в 1948 році Девід Огілві відкрив компанію Ogilvy, Benson & Mather при підтримці двох британських агенцій Mather & Crowther та S.H. Benson. Зараз це більш ніж 11 000 людей у 120 країнах світу. Ogilvy & Mather Ukraine повністю належить Ogilvy & Mather Worldwide, і є однією з найбільш титулованих агенцій України. Принцип агенції: побудувати бізнес своїх клієнтів через рекомендації, які самі хотіли б почути на їх місці.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи