Додаткова освіта : вчитися або купити диплом ВНЗ? ?

25 января 2014 г.
Додаткова освіта : дійсно вчитися або придбати свідоцтво ? Сучасні роботодавці бажають бачити висококласних співробітників, які мають дипломи та сертифікати як додаткове підтвердженням своєї кваліфікації. Доволі часто потрібні дипломи про ще одну вищу освіту , про проходження тренінгів та курсів , а також сертифікати та інші документи , що підтверджують знання.

На жаль, але далеко не всі можуть відвідувати курси , здавати іспити , проходити сертифікацію і працювати одночасно. Особливо тоді , коли програму тренінгу учень знає і не раз застосовував її на практиці. Найчастіше досвідчені професіонали схиляються до покупки диплома ВНЗ про ще одну вищу освіту або придбання атестата про проходження курсів . З практичної точки зору це вигідно , адже людина одного разу витрачається на свідоцтва і не втрачає час, сили і концентрацію на відвідування лекцій і здачу іспитів , які носять лише формальний характер. Купити диплом Київ бакалавра, спеціаліста або магістра на сайті http://diplomi.in.ua/Роботодавці просто заганяють співробітників у глухий кут , змушуючи купити атестат або свідоцтво про пройдений тренінгу . У цій ситуації кожен може пред'явити начальству куплений документ , якщо насправді рівень знань і досвіду , отриманий до курсів , виявиться достатнім.
Сучасний ринок праці представляє свого роду замкнене коло: хорошу і дохідну посаду з подальшим кар'єрним ростом отримає лише той , у кого є вища освіта і стаж роботи порядку декількох років у сфері .Атестати та дипломи видаються вчорашнім студентам тільки після успішної здачі державних іспитів. Однак одночасне навчання на денному відділенні і робота неможлива без утиску навчального процесу . А вечірні та заочні відділення зовсім не варіант , адже не у всіх є час і можливості двічі на рік відправлятися на сесію.І неприємності на цьому не закінчуються. Адже сьогодні вступити до престижного ВНЗ практично неможливо без знайомств або хабарів. Чим факультет престижніше , тим складніше на нього бути зарахованим. Талановиті люди залишаються без освіти , тоді як нащадки багатих батьків без труднощів зараховуються до університетів , де за гроші вони успішно закриють всі іспити. Для них освіта здобувається покупкою в розстрочку ( за батьківські фінанси) .Купити диплом ВНЗ - не соромно. Чесніше відразу придбати диплом , що не обманюючи нікого «чесним » зарахуванням до ВНЗ. За паперу , куплені подібним способом , соромно має бути не покупцеві , роботодавцю і державі , яким диплом важливіше практичних навичок і знань здобувача посади . І нам нема чого соромитися - ми намагаємося вижити і допомогти іншим у цей складний час.
 
http://diplomi.in.ua/


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Зачем нужен диплом о высшем образовании Зачем нужен диплом о высшем образовании
  Нужен ли диплом об окончании высшего учебного заведения современному человеку или нет? Этот вопрос уже стал риторикой в нашей жизни. Многие считают, что главное в жизни найти себя и заниматься деятельностью по душе, зарабатывать деньги нужно с удовольствием, только тогда будет толк и можно будет добиться высоких результатов.
 • Шипована резина або липучка? Шипована резина або липучка?
  Найактуальніше питання для автолюбителя в осінній час року: Яку зимову гуму вибрати? Шипи або липучку? Чому немає явного переможця в цій суперечці? У цій статті підведемо чіткий підсумок після якого вибір буде очевидний!
 • АИУ вручила почетный диплом за развитие отрасли первому Президенту Ассоциации Виталине Ященко АИУ вручила почетный диплом за развитие отрасли первому Президенту Ассоциации Виталине Ященко
  Ассоциация ивенторов Украины вручила почетный диплом за весомый вклад в развитие ивент-индустрии Украины Генеральному директору BTL-агентства «All Motion Group», первому Президенту АИУ Виталине Ященко.
 • Благотворительный проект life:) «Помочь так легко!» получил диплом премии «Серебряный лучник»! Благотворительный проект life:) «Помочь так легко!» получил диплом премии «Серебряный лучник»!
  Киев. 13 февраля 2009 года. Всеукраинский благотворительный проект украинского оператора мобильной связи life:) «Помочь так легко!» получил диплом престижной российской премии в области развития связей с общественностью «Серебряный лучник»!
 • «Сніданок з 1+1» закриють або переформатують «Сніданок з 1+1» закриють або переформатують
  Ранкова програма «Сніданок з 1+1» у теперішньому вигляді виходитиме лише до кінця року, а її ведучі – Ілона Довгань та Сергій Швець – перейдуть у «ТСН». Цю інформацію, отриману з власних джерел, підтвердила Ілона Довгань.
 • Nemiroff в Каннах получил диплом за «Лучший редизайн 2007 года» Nemiroff в Каннах получил диплом за «Лучший редизайн 2007 года»
  Международный бренд Nemiroff на выставке TFWA World Exhibition в Каннах презентовала обновленный дизайн всего штофного ряда своей продукции. Крупнейший украинский экспортер крепкого алкоголя компания Nemiroff победила в номинации «Лучший редизайн 2007 года» среди водочных брендов в рамках международной выставки Duty Free TFWA World Exhibition в Каннах. Диплом представителю компании вручила Фелисити Мюррэй, главный редактор авторитетного международного специализированного издания Drinks International.
 • Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі. Ініціатива чи ініціація, або опудала на інформаційному полі.
  Дискусія, що несподівано виникла в медіа-просторі з приводу платних сюжетів на ТБ, здається призвела більшість ЗМІ до шокового стану. Все було так мирно, так добре, і раптом...”Не продаємося ми, не продаємося!”, - хай не хором, і не зовсім в унісон, але доволі гучно прозвучало від журналістської спільноти...