Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України

17 мая 2011 г.
Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «Даталайн» стала дійсним членом Асоціації. Наразі ІнАУ об'єднує 112 компаній ІКТ-ринку: 65 дійсних та 47 асоційованих членів.

Компанія «Даталайн» спеціалізується в області системної інтеграції та впроваджує цифрові системи зв'язку. Основні напрямки діяльності – створення корпоративних інформаційно-комунікаційних систем, систем моніторингу та контролю мереж. Крім того, «Даталайн» надає послуги доступу до Мережі, IP-телефонії, відеоконференцзв'язку, передачі даних по супутниковим каналам зв'язку та надає широкий спектр супутніх сервісів.ТОВ "Даталайн" є участником ДП «Українська мережа обміну трафіком» (UA-IX).
Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об'єднання юридичних осіб, яке об'єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов'язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі.Для реалізації поставленої мети Асоціація тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов'язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • «Фигаро-Кейтеринг» стала членом Европейской Бизнес Ассоциации (ЕBА). «Фигаро-Кейтеринг» стала членом Европейской Бизнес Ассоциации (ЕBА).
  С большой радостью сообщаем Вам о том, что 30 июля 2018г компания «Фигаро-Кейтеринг» стала членом Европейской Бизнес Ассоциации (ЕBА).
 • ГО «Вікімедіа Україна» стала асоційованим членом ІнАУ ГО «Вікімедіа Україна» стала асоційованим членом ІнАУ
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України громадська організація «Вікімедіа Україна» стала асоційованим членом ІнАУ.Юрій Пероганич, член правління і виконавчий директор «Вікімедіа Україна» вважає, що членство в ІнАУ дозволить організації брати участь у формулюванні державної політики стосовно Інтернету та поширенні вільних знань (free content), тісніше спілкуватися з людьми, які визначають розвиток Інтернету в Україні й мати доступ до наявної в ІнАУ аналітичної інформації про аудиторію українського Інтернету.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.
 • Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд
  18 лютого відбувся XII З’їзд Інтернет Асоціації України. На з'їзді були схвалені результати роботи Правління в 2010 році, визначені основні напрямки роботи ІнАУ на 2011 рік та обраний новий склад Правління на поточний рік. До основних напрямків діяльності Правління ІнАУ на 2011 рік були визначені, зокрема:
 • Інтернет Асоціація України знижує тарифи UA-IX: 10 Гбіт/с за ціною 1 Гбіт/с Інтернет Асоціація України знижує тарифи UA-IX: 10 Гбіт/с за ціною 1 Гбіт/с
  Із  14 лютого суттєво зменшаться тарифи за користування послугами  ДП «Українська мережа обміну трафіком» (UA-IX, www.ua-ix.net.ua). Відповідне рішення прийняло Правління Асоціації 27 січня 2011 р. Завдяки прогресивному рішенню ІнАУ вартість оплати за перший місяць отримання послуг UA-IX не залежатиме від швидкості на інтерфейсі - 10 Гбіт/с чи 1 Гбіт/с (оптичним портом).
 • Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД
  Нещодавно компанія «Автомобільні Аукціони» стала дійсним членом Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД). Даний крок є дуже позитивним рішенням з точки зору обох компаній, оскільки це надасть можливість в подальшому співпрацювати та приймати ефективні рішення, направлені на підтримку автомобільного ринку та сприяння у розв’язанні низки важливих питань та багатьох проблем даної галузі.
 • Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України... Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України...
  Користуючись нагодою, дозвольте висловити вам свою повагу та звернутися до вас як до політиків та відповідальних громадян. 25 грудня 2008 року у Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3563 Кондратюк-Абдулліна про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо запобігання негативним наслідкам фінансово-економічної кризи у рекламній галузі та електронних засобах масової інформації).
 • Інтернет-компанія «Мета» цього року заробить на рекламі 20 млн грн Інтернет-компанія «Мета» цього року заробить на рекламі 20 млн грн
  Компанія «Мета» розраховує у 2008 році подвоїти свої доходи. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор Юрій Назаров. За даними компанії, торік її дохід становив 10 млн. гривень.
 • Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва
  «…Вважаємо, що на сьогодні першочергове завдання — не публічні виступи, а внесення у письмовому вигляді продуктивних пропозицій та аргументованих зауважень з метою вдосконалення та термінового прийняття нового Порядку розміщення рекламних засобів у м. Києві, узгодженого з вимогами чинного законодавства…» — саме під таким приводом чиновники КМДА свого часу відмовились від участі у круглому столі, організованому Асоціацією зовнішньої реклами, та присвяченого аналізу рекламного ринку Києва.