ГО «Вікімедіа Україна» стала асоційованим членом ІнАУ

3 мая 2011 г.
Рішенням Правління Інтернет Асоціації України громадська організація «Вікімедіа Україна» стала асоційованим членом ІнАУ.Юрій Пероганич, член правління і виконавчий директор «Вікімедіа Україна» вважає, що членство в ІнАУ дозволить організації брати участь у формулюванні державної політики стосовно Інтернету та поширенні вільних знань (free content), тісніше спілкуватися з людьми, які визначають розвиток Інтернету в Україні й мати доступ до наявної в ІнАУ аналітичної інформації про аудиторію українського Інтернету.

Місія «Вікімедіа Україна» — творити світ, в якому кожна людина буде мати можливість вільно ділитися і мати вільний доступ до всіх знань людства. Для цього «Вікімедіа Україна» сприяє розвитку Вікіпедії — вільної енциклопедії, флагманського проекту «Фонду Вікімедіа» та інших проектів цього Фонду, таких як Вікісловник, Вікісховища, збирає на це добровільні пожертви людей та організацій.
 
Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об'єднання юридичних осіб, яке об'єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов'язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі.Для реалізації поставленої мети Асоціація тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов'язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

Remadeys