Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України

20 апреля 2011 г.
Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.

Зокрема, кабель, пасивні оптичні компоненти мережі, оптичні модулі, металоконструкції, обладнання для кабельного телебачення, сервера та інфраструктурні рішення, магістральні маршрутизатори, системи мережевої безпеки. Крім того, компанія пропонує оптичні «аксесуари» під власною торговою маркою OmniOptic та надає сервіс тестування обладнання/рішень.
Наразі Інтернет Асоціація України об’єднує 110 компаній ІКТ-ринку - 64 дійсних та 46 асоційованих членів Асоціації.

 
 
 
 
 
Довідка:
Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об’єднання юридичних осіб, яке об’єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов’язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі.
Для реалізації поставленої мети Асоціація тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.
Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов’язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи