Компанія FRESHPR тренує держслужбовців

20 апреля 2011 г.
З 12 по 14-те квітня 2010 року компанія FRESHPR долучилась до проведення програми "Ефективна комунікація у державному секторі" Школи вищого корпусу державного управління. У рамках програми "Ефективне використання комунікацій в новітніх медіа у державному секторі" Орест Вачков, керівник FRESHPR прочитав 4,5-годинний тренінг з використання нових медіаканалів в установах державної служби.

Фахівці з медіа та комунікацій державних установ, серед яких Державна судова адміністрація, Адміністрація Президента, Генеральна прокуратура, Верховна Рада та міністерства країни змогли отримати нові знання та погляди на комунікаційні можливості. На прикладі успішних кампаній держслужбовці також могли зрозуміти основні принципи візуалізації інформації та її ефективного використання у новітніх медіа.Хочемо висловити особливу вдячність за плідне партнерство компанії "Фанк і Консалтинг".Програма "Ефективна комунікація в державному секторі" впроваджується Школою вищого корпусу державної служби з лютого 2011 року за підтримки Посольства США в Україні та складається з трьох модулів: "Основи комунікацій для професіоналів", "Філософія, етика, стандарти та підходи до процесу комунікацій" та "Ефективне використання каналів комунікації в новітній медіа". Останній модуль "Ефективне використання каналів комунікації в новітній медіа" відбувся 12, 14 і 15 квітня 2011 року.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України Компанія «Даталайн» стала дійсним членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «Даталайн» стала дійсним членом Асоціації. Наразі ІнАУ об'єднує 112 компаній ІКТ-ринку: 65 дійсних та 47 асоційованих членів.
 • Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України Рішенням Правління ІнАУ компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом Інтернет Асоціації України
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України компанія «ОмніЛінк» стала асоційованим членом ІнАУ. Компанія «ОмніЛінк» заснована у 2009 році і є спеціалізованим постачальником повного спектру IT-обладнання та рішень для сервіс-провайдерів. «ОмніЛінк» пропонує широкий спектр товарів від різних виробників.
 • Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД
  Нещодавно компанія «Автомобільні Аукціони» стала дійсним членом Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД). Даний крок є дуже позитивним рішенням з точки зору обох компаній, оскільки це надасть можливість в подальшому співпрацювати та приймати ефективні рішення, направлені на підтримку автомобільного ринку та сприяння у розв’язанні низки важливих питань та багатьох проблем даної галузі.
 • Компанія Gorenje взяла участь у благодійній кампанії "Разом проти раку грудей" у Москві Компанія Gorenje взяла участь у благодійній кампанії "Разом проти раку грудей" у Москві
  У червні 2009 року під час благодійної лотереї у Москві було розіграно рожевий холодильник Gorenje у стилі ретро з коштовною стрічкою.
 • Інтернет-компанія «Мета» цього року заробить на рекламі 20 млн грн Інтернет-компанія «Мета» цього року заробить на рекламі 20 млн грн
  Компанія «Мета» розраховує у 2008 році подвоїти свої доходи. Про це «Телекритику» повідомив генеральний директор Юрій Назаров. За даними компанії, торік її дохід становив 10 млн. гривень.
 • Компанія «Енергджайзер» роздала медалі своїм співробітникам! Компанія «Енергджайзер» роздала медалі своїм співробітникам!
  В нестандартному спортивному ракурсі провела компанія "Енергджайзер СА" за підтримки PR/BTL компанії «Вавілон»  таку, на перший погляд, рядову подію, як  підведення підсумків року.
 • Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та.. Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та..
  Компанія Innoware впровадила у групі маркетингових комунікацій АДВ систему обліку робочого часу та розрахунку собівартості послуг на базі Microsoft Dynamics AX.  Завдяки рішенню, наразі впровадженому в 7 агенціях групи, керівництво АДВ отримало змогу точно обліковувати робочий час співробітників, витрачений на обслуговування зовнішніх клієнтів, розраховувати собівартість послуг та прибутковість проектів, оперативно приймати обґрунтовані управлінські рішення та моделювати майбутню фінансову ситуацію.
 • Компанія “Оболонь” завоювала 2 бурштинові зірки, 8 гран-прі 13 золотих медалей та 4 срібні. Компанія “Оболонь” завоювала 2 бурштинові зірки, 8 гран-прі 13 золотих медалей та 4 срібні.
  6-9 вересня  на території столичного виставкового «Експоцентру» проходила виставка   «Індустрія пива та безалкогольних напоїв 2007». Організатором заходу традиційно виступило акціонерне товариство «Укрпиво», а його кульмінацією стало очікуване “Свято пива”, в якому вже багато років поспіль, приймає участь і  компанія “Оболонь”
 • Компанія „Кока-Кола Україна ” – партнер Шостого Фестивалю дитячого читання „Книгоманія” Компанія „Кока-Кола Україна ” – партнер Шостого Фестивалю дитячого читання „Книгоманія”
  Компанія „Кока-Кола Україна”  вітає переможців Всеукраїнського конкурсу »Найкращий читач України 2007» - учасників   Шостого фестивалю дитячого читання „Книгоманія”, який проходить в рамках 14 Форуму видавців  у Львові 11-15 вересня 2007 року. Форум видавців у Львові – унікальна соціальна, культурна та інтелектуальна подія року –  впродовж 11 – 16 вересня дарує низку цікавих подій, які надовго запам’ятаються гостям та учасникам.
 • Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію Компанія Кока-Кола запустила весняну рекламну акцію
  Олег Скрипка, відомий український співак та популяризатор український традицій, став героєм нової святкової рекламної кампанії «Кока-Кола Україна». Компанія «Кока-Кола» відзначає своє 15-річчя в Україні і протягом усього року даруватиме цілу низку незабутніх і веселих подій, які ще раз демонструють наскільки близькими та важливими є цінності українського споживача та Компанії. Ні для кого вже не секрет, що за 15 років незалежності України «Кока-Кола» стала українським напоєм, що активно підтримує та створює унікальні моменти для українців.