Якість освіти в ІКТ-галузі - пріоритет роботи новоствореного Комітету ІнАУ з питань освіти в сфері ІКТ

6 апреля 2011 г.
З метою сприяння широкому використанню інтернет-технологій, сучасних досягнень ІКТ-індустрії в навчальному процесі закладів освіти та покрашення якості освіти в сфері ІКТ в ІнАУ створено новий комітет – Комітет з питань освіти в сфері ІКТ.

Серед завдань Комітету - розробка показників оцінки якості освіти у сфері ІКТ та показників оцінки якості ІКТ-кадрів. В рамках Комітету планується проводити аналіз законодавчих та нормативних актів, які мають вплив на розвиток освіти у сфері ІКТ, та розробити пропозиції щодо цих документів. В результаті роботи Комітету будуть напрацьовані рекомендацій для членів Асоціації щодо співпраці з усіма зацікавленими організаціями для покрашення якості освіти в сфері ІКТ.Загалом, в ІнАУ працює вісім комітетів. Зокрема, Комітет з питань електронної комерції, Комітет з питань інтернет-реклами, Комітет з питань радіотехнологій, захисту прав людини та свободи слова, Юридичний комітет.Довідка:Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об'єднання юридичних осіб, яке об'єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов'язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі. Для реалізації поставленої мети Асоціація тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов'язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України «Інститут математики і системного аналізу» став асоційованим членом ІнАУ. Сфера діяльності компанії – розробка програмного забезпечення.
 • AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі
  Законопроекти про обмеження та заборону реклами пива спричинять значні збитки для медіа галузі України, вважає Оксана Стехіна, Директор медіа агенції повного циклу AMM/Vizeum. Йдеться про законопроекти №1014-2П та №6645 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (про обмеження реклами пива та інших слабоалкогольних напоїв, а також щодо заборони використовувати спортивну тематику в рекламі тютюнових виробів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв відповідно).
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Publicom провело пресс-конференцию для Всеукраинськой общественной организации «Якість життя» Publicom провело пресс-конференцию для Всеукраинськой общественной организации «Якість життя»
  PR-агентство Publicom при содействии Украинского национального информационного агентства (УКРИНФОРМ) провело пресс-конференцию для Всеукраинской общественной организации «Якість життя». На пресс-конференции рассмотрены первые итоги деяльности организации "Якість життя" в сфере защиты прав потребителей.
 • Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа
  На розгляд Верховної Ради шостого скликання буде внесено законопроект, який вдосконалить виборче законодавство в частині роботи мас-медіа. Про це президент Центру суспільних медіа і новообраний народний депутат Андрій Шевченко повідомив на круглому столі з проблем виборчої агітації, що пройшов у Києві.
 • PR-АГЕНТСТВО PUBLICOM ОКАЗАЛО ПОДДЕРЖКУ ОБЩЕСТВЕННОЙ ИНИЦИАТИВЕ "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ" PR-АГЕНТСТВО PUBLICOM ОКАЗАЛО ПОДДЕРЖКУ ОБЩЕСТВЕННОЙ ИНИЦИАТИВЕ "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ"
  Компания Publicom, которая входит в группу компаний "Успішна марка" организовала пресс-ланч с участием руководителей Всеукраинской общественной организации “Якість життя”. В мероприятии приняли участие журналисты ведущих изданий Украины, как деловых – "Контракты", " Компаньон", "Эксперт", "Экономические известия", "СЕЙЧАС", "Деньги", "Личный счет", так и общественно-политических – "Зеркало недели", "Киевские ведомости", "День", "Україна молода".
 • Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації
  Семеро членів Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, всупереч учорашньому рішенню голови Комітету Андрія Шевченка, 26 квітня провели засідання. Головуючою було обрано першого заступника голови комітету Олену Бондаренко. «Семеро одного не ждут», - прокоментувала «Телекритиці» Олена Бондаренко рішення депутатів зібратись у четвер, на день раніше, ніж пропонував голова Комітету.
 • «Пріоритет» продаватиме рекламу на каналі «24» «Пріоритет» продаватиме рекламу на каналі «24»
  Найближчим часом канал «24» підпише договір з сейлз-хаусом «Пріоритет» на продаж рекламного часу. За словами гендиректора каналу Романа Андрейка, уже відомі розцінки за один пункт рейтингу: в прайм-таймі - $350, а в офф прайм-таймі – $300. «Зараз іде обговорення контракту і найближчим часом він буде підписаний», - повідомив «МедіаБізнесу» пан Андрейко.