Якість освіти в ІКТ-галузі - пріоритет роботи новоствореного Комітету ІнАУ з питань освіти в сфері ІКТ

6 апреля 2011 г.
З метою сприяння широкому використанню інтернет-технологій, сучасних досягнень ІКТ-індустрії в навчальному процесі закладів освіти та покрашення якості освіти в сфері ІКТ в ІнАУ створено новий комітет – Комітет з питань освіти в сфері ІКТ.

Серед завдань Комітету - розробка показників оцінки якості освіти у сфері ІКТ та показників оцінки якості ІКТ-кадрів. В рамках Комітету планується проводити аналіз законодавчих та нормативних актів, які мають вплив на розвиток освіти у сфері ІКТ, та розробити пропозиції щодо цих документів. В результаті роботи Комітету будуть напрацьовані рекомендацій для членів Асоціації щодо співпраці з усіма зацікавленими організаціями для покрашення якості освіти в сфері ІКТ.Загалом, в ІнАУ працює вісім комітетів. Зокрема, Комітет з питань електронної комерції, Комітет з питань інтернет-реклами, Комітет з питань радіотехнологій, захисту прав людини та свободи слова, Юридичний комітет.Довідка:Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об'єднання юридичних осіб, яке об'єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов'язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі. Для реалізації поставленої мети Асоціація тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов'язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми ІнАУ та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації провели круглий стіл «Функціонування та діяльність Інтернет-ЗМІ: проблеми
  Наскрізною темою заходу стало обговорення учасниками переваг та перспектив впровадження саморегулюючих механізмів в інформаційній сфері, зокрема, що стосується діяльності інтернет-ЗМІ. Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко підкреслив, що Інтернет в Україні сьогодні є територією свободи, і висловив побажання, аби такий стан справ у мережі залишався і надалі.
 • ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України «Інститут математики і системного аналізу» став асоційованим членом ІнАУ. Сфера діяльності компанії – розробка програмного забезпечення.
 • Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю.. Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю..
  Роз’яснення юридичного медіа комітету УАВПП щодо можливостей розміщення реклами тютюну та алкоголю у друкованих ЗМІ після 01.01.2010, тобто після набуття чинності змін до Закону України «Про рекламу».  З 01.01.2010 року згідно з ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами» від 18.03.2008 року №145-VI набули чинності зміни до ЗУ «Про рекламу» щодо обмеження реклами алкоголю та тютюну у друкованих ЗМІ.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • Publicom провело пресс-конференцию для Всеукраинськой общественной организации «Якість життя» Publicom провело пресс-конференцию для Всеукраинськой общественной организации «Якість життя»
  PR-агентство Publicom при содействии Украинского национального информационного агентства (УКРИНФОРМ) провело пресс-конференцию для Всеукраинской общественной организации «Якість життя». На пресс-конференции рассмотрены первые итоги деяльности организации "Якість життя" в сфере защиты прав потребителей.
 • Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа Шевченко готує зміни до закону «Про вибори» в частині роботи мас-медіа
  На розгляд Верховної Ради шостого скликання буде внесено законопроект, який вдосконалить виборче законодавство в частині роботи мас-медіа. Про це президент Центру суспільних медіа і новообраний народний депутат Андрій Шевченко повідомив на круглому столі з проблем виборчої агітації, що пройшов у Києві.
 • PR-АГЕНТСТВО PUBLICOM ОКАЗАЛО ПОДДЕРЖКУ ОБЩЕСТВЕННОЙ ИНИЦИАТИВЕ "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ" PR-АГЕНТСТВО PUBLICOM ОКАЗАЛО ПОДДЕРЖКУ ОБЩЕСТВЕННОЙ ИНИЦИАТИВЕ "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ"
  Компания Publicom, которая входит в группу компаний "Успішна марка" организовала пресс-ланч с участием руководителей Всеукраинской общественной организации “Якість життя”. В мероприятии приняли участие журналисты ведущих изданий Украины, как деловых – "Контракты", " Компаньон", "Эксперт", "Экономические известия", "СЕЙЧАС", "Деньги", "Личный счет", так и общественно-политических – "Зеркало недели", "Киевские ведомости", "День", "Україна молода".
 • Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко стала виконувачем обов’язків голови Комітету з питань свободи слова та інформації
  Семеро членів Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, всупереч учорашньому рішенню голови Комітету Андрія Шевченка, 26 квітня провели засідання. Головуючою було обрано першого заступника голови комітету Олену Бондаренко. «Семеро одного не ждут», - прокоментувала «Телекритиці» Олена Бондаренко рішення депутатів зібратись у четвер, на день раніше, ніж пропонував голова Комітету.
 • «Пріоритет» продаватиме рекламу на каналі «24» «Пріоритет» продаватиме рекламу на каналі «24»
  Найближчим часом канал «24» підпише договір з сейлз-хаусом «Пріоритет» на продаж рекламного часу. За словами гендиректора каналу Романа Андрейка, уже відомі розцінки за один пункт рейтингу: в прайм-таймі - $350, а в офф прайм-таймі – $300. «Зараз іде обговорення контракту і найближчим часом він буде підписаний», - повідомив «МедіаБізнесу» пан Андрейко.
Remadeys