Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів

29 марта 2011 г.
29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.

Очолить цю історичну подію Голова ВМГО «Молоді Регіони», народний депутат Андрій Пінчук разом з начальником Головного управління контролю за благоустроєм міста Сергієм Садовим.«Як ми і обіцяли, звернення до правоохоронних органів та громадськості дали свої реальні результати. І вже сьогодні ми абсолютно правомірно демонтуємо тимчасові споруди, незаконно встановлені біля виходу з метро. Ми розгорнули серйозну роботу, і я запевняю, що протягом кількох місяців ми очистимо Київ від МАФів-порушників, які порушують благоустрій столиці та загрожують безпеці киян», – підкреслив народний депутат, Голова ВМГО «Молоді Регіони» Андрій Пінчук.Увага! До участі в акції запрошуються представники ЗМІ.Демонтаж відбудеться о 09.30-10:00 біля ст. метро "Золоті Ворота"Нагадаємо, 3 березня у Києві стартував масштабний соціальний проект, ініційований ВМГО «Молоді Регіони», «Зробимо Київ чистим». Мета проекту – демонтувати усі незаконно встановлені МАФи в 20-метровій зоні біля виходів з метро, на центральних вулицях міста, у місцях скупчення людей та на «червоних» лініях (мережах), біля НСК «Олімпійський».Крім того, в рамках проекту діятиме новостворена громадська система контролю за демонтажем незаконно встановлених МАФів поблизу станцій метро та за благоустроєм міста в цілому.За інформацією ГУ контролю за благоустроєм КМДА, сьогодні у Києві налічується 448 МАФів, розташованих у цій зоні, серед яких лише 117 одиниць (20%) мають дозволи Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища. З них у 93-х (79%) дозволи вже скасовані, або ж закінчився термін їх дії, решта дозволів – анульовані.Презентуючи акцію, Андрій Пінчук запевнив, що вже протягом двох місяців буде демонтована значна частина МАФів-порушників.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • На вимогу ВМГО «Молоді Регіони» столична влада попередила власників 467 МАФів На вимогу ВМГО «Молоді Регіони» столична влада попередила власників 467 МАФів
  А.Пінчук: «Столична влада попередила власників 467 МАФів про необхідність демонтажу власними силами». За даними Головного управління контролю за благоустроєм, станом на 01.01.11 на території міста Києва було виявлено 467 тимчасових споруд, встановлених на відстані менше 20 метрів від станцій метрополітену.
 • «Молоді Регіони» розпочали демонтаж незаконно встановлених МАФів «Молоді Регіони» розпочали демонтаж незаконно встановлених МАФів
  22 березня біля виходу зі станції метро «Площа Льва Толстого» було демонтовано перший МАФ у рамках соціального проекту ВМГО «Молоді Регіони» «Зробимо Київ чистим».
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї
  Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління.
 • В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу
  25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
 • Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні Півфінал Emmy® Awards відбудеться в Україні
  Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) офіційно повідомив, що один з фінальних етапів Міжнародної телевізійної премії International Emmy® Awards 2008 пройде в Києві. Це буде європейський півфінал премії. Церемонія триватиме з з 28 червня по 1 липня 2008 року.
 • Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф» Сьогодні відбудеться церемонія нагородження галузевою премією «Телетріумф»
  23 серпня у Національному Палаці «Україна» відбудеться церемонія нагородження національною премією у галузі телебачення «Телетріумф». Премія заснована  Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення в 2000 році з метою підтримки і відзначення на державному рівні кращих творчих колективів та особистостей, які виробляють якісну телевізійну продукцію, генерують нові ідеї на телевізійному ринку України.
 • Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні Працювати над іміджем України до ЄВРО-2012 треба вже сьогодні
  Працювати над іміджем України, аби привабити якнайбільше іноземних туристів на чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012, іноземні експерти радять уже сьогодні. За кордоном мало знають про Україну, тому кількість відвідувачів футбольного турніру може виявитися менше прогнозованої, повідомляє «Німецька хвиля».
 • Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки Сьогодні «5 каналу» виповнюється 3 роки
  За такий, здавалося б, короткий термін, «П’ятому» вдалося досягти чималих успіхів. Найголовніше — канал міцно закріпився на телевізійному ринку України у статусі Першого інформаційного.

Доска объявлений Ктова.ру