Інтернет Асоціація України провела XII З’їзд

22 февраля 2011 г.
18 лютого відбувся XII З’їзд Інтернет Асоціації України. На з'їзді були схвалені результати роботи Правління в 2010 році, визначені основні напрямки роботи ІнАУ на 2011 рік та обраний новий склад Правління на поточний рік. До основних напрямків діяльності Правління ІнАУ на 2011 рік були визначені, зокрема:

- захист інтересів членів ІнАУ та інших учасників вітчизняного ринку ІТ в справі протидії впровадженню незаконних податків та зборів (у тому числі, які введені Податковим кодексом), незаконним перевіркам, недопущенню порушень умов економічної конкуренції, щодо запобігання необґрунтованим преференціям учасникам ринку при формуванні фонду універсальних послуг тощо. Провести детальний аналіз Податкового кодексу України з метою стимулювання розвитку ІКТ;
- ревізія правил Української мережі обміну трафіком UA-IX з урахуванням побажань її учасників;
- розробка пропозицій до законопроекту «Про електронну комерцію», участь у законотворчості у сфері електронної комерції, електронного цифрового підпису, електронного документообігу, захисту персональних даних;
- створення Клуб якості інтернет-послуг на ринку надання послуг доступу до Інтернету; створення Комітету з освіти в сфері ІКТ.
 
На XII з’їзді було обрано новий склад Правління ІнАУ на 2011 рік. До нього були обрані 9 представників, які працювали у складі Правління ІнАУ минулого року:
Тетяна Попова ("Альфа Каунтер"), обиралась до складу Правління з грудня 2001 року, Голова Правління ІнАУ у 2003-2010 роках;
Олександр Ольшанський ("Інтернет Інвест"), член Правління ІнАУ з грудня 2000 року, Голова Правління ІнАУ у 2002 р.; заступник Голови Правління ІнАУ у 2009-2010 р. Очолює Комітет ІнАУ з питань електронної комерції;
Борис Борисов ("Колокол"), член Правління ІнАУ у 2006-2010 роках;
Дмитро Грищук ("Топ Нет"), член Правління у 2008-2010 роках;
Михайло Коміссарук ("Укрнет"), член Правління ІнАУ 2010 року, Голова Комітету ІнАУ з питань інтернет-реклами;
Вікторія Кравченко ("Топ Нет"), член Правління ІнАУ у 2009-2010 роках, Голова Юридичного Комітету ІнАУ;
Олександр Кульчицький ("Телесистеми України"), член Правління ІнАУ у 2009-2010 р.;
Іван Пєтухов ("Адамант"), член ініціативної групи по створенню ІнАУ та UA-IX, Член першого Правління ІнАУ та 2003, 2004, 2006, 2008, 2010 років.
Олександр Федієнко ("ІМК"), член Правління ІнАУ у 2010 р., голова Комітету ІнАУ з питань радіотехнологій.
Крім того, склад Правління у поточному році поповнився двома новими представниками - Андрій Нагорнюк (технічний директор компанії "В.О.К.С.") та Олексій Тітов (генеральний директор «WebMoney Transfer»), які вперше працюватимуть у Правлінні Інтернет Асоціації України.
24 лютого 2011 року відбудеться перше засідання новообраного Правління ІнАУ, на якому оберуть Голову та заступника Голови Правління ІнАУ.


Інтернет Асоціація України — відкрите добровільне об’єднання юридичних осіб, яке об’єднує понад 100 учасників ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Реалії сучасності визначили основний вектор діяльності ІнАУ, пов’язаний із розбудовою інформаційного суспільства в Україні і спрямований на консолідацію зусиль усіх учасників ІКТ-ринку щодо розвитку українського сегмента Глобальної мережі.
Для реалізації поставленої мети ІнАУ тісно співпрацює з представниками державних органів влади і бере активну участь у розробці державної політики розвитку ринку Інтернету в Україні та сфери телекомунікацій.
Особливу увагу ІнАУ приділяє відстоюванню законних прав своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку, забезпечуючи конструктивний діалог із представниками держструктур, а також представляючи інтереси учасників інтернет-ринку в державних органах і недержавних установах та організаціях. Щоденна робота Асоціації пов’язана з втіленням проектів, які сприяють розвитку українського сегмента Всесвітньої мережі.


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи


Твои Объявления