Телеканал «Україна»: плани на 2007 рік

6 декабря 2006 г.
Київ, 7 грудня, 15:00 — телеканал «Україна» запрошує на прес-конференцію, присвячену планам на 2007 рік і результатам роботи в 2006 році. Заснований у 1993 році як регіональна телерадіокомпанія, телеканал «Україна» до 2004 року став одним із лідерів за покриттям: охопив 85% території України і 90,5% мешканців. Нині телеканал «Україна» займає 6-те місце серед усіх українських мовників. Це канал молодої й активної частини глядачів: понад 55% аудиторії каналу у 2006 р. склали люди у віці 16-55 років. У 2006 році частка каналу в загальному телеперегляді зросла на 20,10% протягом року. При цьому середній рейтинг каналу зріс на 22,64%, а рейтинг рекламних матеріалів — на 21,43%.У 2007 році телеканал «Україна» продовжить проекти, які блискуче зарекомендували себе у 2006 році. Так, головним досягненням 2006 року став перший контракт до 2008 року з всесвітньовідомою кінокомпанією «Universal», фільми якої з успіхом пройшли на каналі у вересні-листопаді 2006р.
Так само на 2007 рік укладено:
• контракт на прем’єрний показ новинок російської кінокомпанії «Централ Партнершип»
• ексклюзивний контракт з «Одеською кіностудією»
• ексклюзивний контракт з кінокомпанією «Домашній екран»
• контракт на ексклюзивний показ продукції «Союзмультфільма»
• контракт з російською телекомпанією НТВ на показ документальних програм, що займають перші місця в ТОР-листах НТВ.
Детальніше про результати і плани телеканалу «Україна» на прес-конференції розкажуть його топ-менеджери.
Прес-конференція і фуршет відбудуться 7 грудня, четвер, 15:00 за адресою: вул. Паньківська, 8 (галерея «Колекція»).

Телеканал «Україна»:


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Дрімз кам тру другий рік поспіль! Дрімз кам тру другий рік поспіль!
  Буває так, що у голові народжується велика Ідея. Таке трапляється нечасто, але все ж таки трапляється. Що особливо приємно, народжуються вони переважно в головах молодих та непосидющих юнаків та дівчат. Але... далі велика Ідея зтикається з реаліями життя, і починається суцільний матеріалізм. Тобто – необхідність грошей на втілення. А їх, на жаль, зазвичай немає, особливо у молодих та непосидющих. І таким прикрим чином Ідея залишається в голові автора, а світ втрачає черговий шанс стати хоч трошки кращим.
 • Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік Сейлз-хаус групи «Інтер» склав шоп-лист на 2010 рік
  Група «Інтер» визначилася з базовими розцінками на рекламний час своїх телеканалів. Відповідно до складеного шоп-листа (з яким можна ознайомитись тут), базове СРР «Інтера» залишиться на рівні $1500 у прайм та $1250 в офф-прайм (курс - 5,05), як і було в шоп-листі 2009 року.
 • Телеканал «Україна» оприлюднив результати січня-лютого Телеканал «Україна» оприлюднив результати січня-лютого
  За результатами січня-лютого 2009 року телеканал «Україна» посів 5-е місце в рейтингу загальнонаціональних каналів із такими показниками: рейтинг – 1,39%, частка – 7,82%. Приріст частки аудиторії склав 40%. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
 • В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ В УКРАЇНІ ПРОГОЛОШУЮТЬ РІК ІНІЦІАТИВ
  11 лютого 2009 року о 15.00 на прес-конференції ініціаторів проекту «РІК ІНІЦІАТИВ» в приміщенні Інформаційної агенції НК «ІНТЕРКУЛЬТУРА» за адресою: Київ, Бесарабська пл., 9/1,  п’ять міжнародних культурно-освітніх та миротворчих рухів урочисто проголосять в Україні «РІК ІНІЦІАТИВ»
 • [Новий рік у «Квадраті»] [Новий рік у «Квадраті»]
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Новий рік у «Квадраті» Новий рік у «Квадраті»
  З 18 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року ТРЦ «Квадрат» на Перова знаходився у новорічній ейфорії. В торгово-розважальному центрі діяли благодійні «Дитячі тижні», найбільший у Києві ялинковий базар, відбувався розіграш призів та новорічний концерт. Відповідальний виконавець заходів – BTL- агентство New Point.
 • Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків Василь Горбаль пропонує на рік звільнити друковані ЗМІ від сплачування податків
  Народний депутат, член фракції Партії регіонів Василь Горбаль пропонує звільнити від сплачування податку на додану вартість операції з виконання робіт і надання послуг у видавничій діяльності газет до 1 січня 2010 року, повідомляють «Українські новини». Про це йдеться в законопроекті «Про антикризові заходи у виданні друкарських засобів масової інформації», зареєстрованому у Верховній Раді 29 грудня 2008 року.
 • ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік ІТК визначив законодавчі пріоритети телеіндустрії на 2008 рік
  Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) оприлюднив на прес-конференції в Києві перелік законодавчих пріоритетів телевізійної індустрії на 2008 рік. Основні зміни, які збирається лобіювати ІТК, стосуються законодаства про рекламу, телебачення і радіомовлення, вживання мов та діяльності Нацради з питань телебачення та радіомовлення.
 • Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік Радіокомітет висунув вимоги до досліджень компанії TNS Ukraine на 2008 рік
  18 грудня Радіокомітетом було висунуто вимоги щодо досліджень аудиторії радіо компаній, які проводяться компанією TNS Ukraine. По це «МедіаБізнесу» повідомили в Радіокомітеті. Вимоги стосуються методології досліджень та можливості контролю їх виконання.
 • Телеканал «Україна» создаёт отдел новых медиа Телеканал «Україна» создаёт отдел новых медиа
  Директором нового подразделения назначен Лукаш Щепанськи (Lukasz Szczepanski) - коллега генерального директора канала «Україна» Вальдемара Дзикого по Polsat, создававший и управлявший департаментом новых медиа польского концерна в течение двух лет. Лукаш Щепанськи был назначен на должность 16 июля. По информации портала wirtualnemedia.pl, в обязанности г-на Щепанськи на телеканале «Україна» будут входить создание отдела новых медиа и разработка стратегии в этой области. PR директор телеканала «Україна» Анна Захараш сообщила «МедиаБизнесу», что г-н Щепанськи будет консультировать канал в течение текущего года.