Телеканал новин «24» запустив новий сайт

28 апреля 2010 г.

Вчора, 27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.

Інформаційним наповненням сайту займається окрема новостворена редакція. Стрічка новин оновлюється щохвилини і включає в себе увесь спектр подій в Україні та світі. Відтепер сайт розповідає про всі події, а не лише про ті, що увійшли до інформаційних блоків телеканалу новин «24».

Додатково на порталі з’явилася можливості перегляду та завантаження відео. Кожен новинний сюжет чи програму телеканалу тепер можна подивитися у зручний час або зберегти на своєму комп’ютері. Також на сайті з’явився потужний відео-архів, завдяки якому можна віднайти і переглянути будь-яку новину, починаючи із жовтня 2008 року.

На сайті запроваджено реєстрацію користувачів та можливість коментувати новини і брати участь в обговореннях. Ще одне цікаве нововведення – блоги, де журналісти зможуть публікувати власні статті, огляди і напряму спілкуватися з глядачами телеканалу і користувачами сайту www.24tv.com.ua .

«Вже до кінця року ми плануємо досягти відвідуваності ресурсу більше 30 000 унікальних користувачів на день. – говорить генеральний директор телеканалу новин «24» Роман Андрейко. – Значних коштів у рекламу сайту вкладати не плануємо, більше зосередимося на поданні якісних, оперативних і цікавих новин. Основними каналами комунікації стануть Інтернет та, власне, сам телеканал новин «24» зі своєю 20 мільйонною аудиторією».
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин AGAMA Communications для нового квасу AB InBev Efes Україна створила світ сільських новин
  Креативний дивізіон AGAMA Communications розробив креативну платформу для запуску нового бренду квасу «Село і люди» від AB InBev Efes Україна.
 • Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію Телеканал новин «24» розпочав весняну промо-кампанію
  Стартувала весняна промо-кампанія телеканалу новин «24». Слоган кампанії – «СВІТ ЯКИМ ВІН Є». Мета – підкреслити одну з важливих цінностей бренду – об’єктивність.  Кампанія триватиме два місяці і завершиться в середині травня.
 • Телеканал новин «24» мовить у новому дизайні Телеканал новин «24» мовить у новому дизайні
  1 жовтня 2009 року, о 00:01 телеканал новин «24» перейшов на нову стилістику оформлення ефіру. Змінився логотип телеканалу, нові корпоративні кольори – білий, сріблястий і червоний. Новий слоган – ВСЕ ВКЛЮЧЕНО.
 • 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24» 1 жовтня стартує промо-кампанія телеканалу новин «24»
  Перший етап кампанії триватиме місяць і завершиться наприкінці жовтня. Слоган кампанії – «Дивись новини коли зручно». Мета – підкреслити одну з цінностей телеканалу «24» – зручність (зручно витрачати на перегляд новин тільки півгодини і отримувати максимум інформації, зручно отримувати лише факти, без довгих підводок дикторів, зручно дивитися новини в «фоновому режимі» (без звуку) -  завдяки фірмовим титрам інформація повністю зрозуміла).
 • Аудиторія телеканалу новин «24» зростає на 1 млн. глядачів на місяць Аудиторія телеканалу новин «24» зростає на 1 млн. глядачів на місяць
  Станом на 1 липня 2008 року охоплення аудиторії телеканалу новин «24» становить 16 789 млн. глядачів (по об’єднаній панелі GFK «50+\50-»). Це «унікальні» глядачі, які дивляться телеканал новин «24» за всіма типами прийому сигналу – ефір, супутник, кабель.
 • Ут-1 переоснащує службу новин Ут-1 переоснащує службу новин
  За словами першого віце-президента «Першого національного» Володимира Задорожного, оновлена інформаційна служба телеканалу буде розташована під «телеолівцем». Вже зроблено попередній план нових приміщень - це буде замкнутий цикл виробництва зі студією, ньюзрумом, апаратними монтажу, архівами та ТЖК. Вартість переоснащенная служби новин не разголошується.
 • «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин «Інтер» офіційно оголосив про зміну облич та часу виходу випусків новин
  З 7 травня основний випуск новин каналу «Інтер» — «Подробности» — переноситься з 21.00 на 20.00. Про це повідомляє прес-служба каналу. Нагадаємо, «Подробности» виходили о 20-й до літа 2006 року, коли час виходу було перенесено через трансляцію матчів Чемпіонату світу з футболу.
 • "Дарья" расширила ассортимент продукции под ТМ "Гранд Шеф", запустив на рынок линейку блинчиков "Дарья" расширила ассортимент продукции под ТМ "Гранд Шеф", запустив на рынок линейку блинчиков
  Представлено пять наименований блинчиков: блинчики с курицей и белыми грибами, блинчики с клюквой в сахаре, блинчики с мясом с жареным луком, блинчики с творогом и сливками, блинчики с вареной сгущенкой и карамелью. При планировании ассортимента за основу были взяты популярные у потребителей начинки (мясо, творог, вареная сгущенка) и добавлена "изюминка" в каждую из них.
 • «Велика Кишеня» запустив акцию «Самый длинный чек» «Велика Кишеня» запустив акцию «Самый длинный чек»
  Компания «Велика Кишеня» запустив акцию «Самый длинный чек». В акции приняли участие жители Харькова, Луцка и Днепропетровска. Они должны были совершить покупку в магазине «Велика Кишеня», причем одной из позиций чека обязательно должна была быть продукция от спонсора.

Доска объявлений Ктова.ру