24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбудеться друга конференція TEDx Kyiv “Краса Розуму: ідеї

6 апреля 2010 г.
Що Україна може запропонувати світу? Які ідеї, народжені тут, можуть стати внеском в розвиток суспільства знання та дослідження? Що надихає учнів в школах на творчі здобутки? Чому можливе зварювання тканин на живій людині ? Як використовувати власний мозок на всі 100%? На ці та багато інших запитань, що рухають суспільний прогрес та надихають на інноваційні дослідження, дадуть відповіді більш як 15 доповідачів з України, Росії та інших країн, які зберуться і розкажуть про унікальні українські ідеї у сфері освіти, екології, медицини, інформаційних технологій, мистецтва, соціальних інновацій та управління. Конференція TEDxKyiv “Краса розуму: ідеї для України” є платформою для обміну ідеями, вартими розповсюдження, можливістю для присутніх учасників та гостей відчути силу знання та нових відкриттів. Доповідачами виступатимуть представники різних галузей бізнесу та знань: топ-менеджери та засновники компаній, скульптори, дизайнери, вчителі, хірурги та інші.
Свої доповіді на конференції зареєстрували вже 15 учасників, близько 150 осіб відвідають конференцію в якості слухачів та гостей. Зростання інтересу до конференції пояснюється тим, інтелектуальний мейнстрім набирає обертів по всьому світу і знавці своєї справи бажають поділитись своїми інноваційними ідеями. Адже саме вони можуть зацікавити присутніх втілити їх у життя.
Організатором конференції є TEDxKyiv, спільнота ентузіастів-волонтерів, що отримала ліцензію на проведення заходу від міжнародного неприбуткового фонду TED, який започаткував проведення таких конференцій з 1984 року в США. Міжнародні конференції TEDx мають за мету поширювати ідеї, що варті розповсюдження, і об’єднувати три сфери розвитку суспільства: технології, розваги та дизайн (Technology, Entertainment, Design). Поряд із щорічною конференцією у мозкових центрах світу – Каліфорнії в США та Оксфорді у Великобританії, TED надає можливість проводити події місцевим спільнотам TEDx. Спільнота TED об’єднують найкращих світових мислителів, науковців та діячів таких як: Білл Гейтс, Білл Клінтон, прем’єр Великобританії Гордон Браун, сер Річард Бренсон, лауреати Нобелівської та Пуліцерівської премії, засновники Google та Wikipedia та інші видатні особистості. Так, за один лише 2009 рік, місцеві конференції TEDx проводились більш як у 200 містах світу – від Токіо та Балі до Бостона і Сан-Паоло. Головною цінністю TED є записи виступів, доступні для вільного перегляду через мережу в Інтернет. За історію конференції, що налічує чверть століття, вже зібрано більше 650 записів. TED платформа також включає відкриту програму перекладів, в якій кожен може долучитись до більш ніж 77 тис волонтерів, що перекладають виступи кожен для своєї країни – іспанською, болгарською португальською, китайською, французькою та іншими мовами світу. Українською вже перекладено 34 виступів про дизайн, дослідження в медицині та ін.
Задля максимального поширення цікавих інноваційних ідей в українському суспільстві TEDxKyiv організовує он-лайн трансляцію, аби всі охочі в Україні могли долучитися до знайомства з найпрогресивнішими та надзвичайними ідеями співвітчизників.

Офіційний сайт події TEDxKyiv “Краса Розуму: ідеї для України”: www.tedxkyiv.com
Офіційний сайт локальних подій TEDx під світовим брендом TED: www.ted.com/tedx
Акредитацію та детальну інформацію Ви можете отримати за тел: (044) 278 1186, (097)-391-21-79 Клюквіна Марія, Maria.klyukvina@brandcom.com.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Granat рассказал TEDx о власти PR-манипуляций над сознанием Granat рассказал TEDx о власти PR-манипуляций над сознанием
  В Санкт-Петербурге впервые прошла знаменитая во всем мире конференция TEDх. Среди приглашенных экспертов выступила Нелли Фассахова, pr-директор рекламного холдинга Granat, рассказав о манипуляциях в PR на примере Окна Овертона.
 • AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі AGAMA Breakfast: Креативні ідеї - нечесна перевага в чесній конкурентній боротьбі

  9 грудня 2015 року група агентств AGAMA communications запрошує на традиційний AGAMA Breakfast.

 • На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress На REX-2011 відбудеться перший PR-Space Congress
  В рамках 15-ї ювілейної виставки REX, 28 вересня 2011 року, відбудеться перший професійний PR-Space Congress, завданням якого є представлення та обговорення практичних моделей й нових ідей діагностики, вироблення рішень і досягнення результатів в PR-діяльності. Тема цьогорічного Конгресу — Стратегії, ризики, результати в управлінні public relations. Ініціатором і координатором підготовки та проведення Конгресу виступила консалтингова компанія PR-Prime.
 • 8 квітня демонтують незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро на лівому березі Києва 8 квітня демонтують незаконно встановлені МАФи біля виходу зі станції метро на лівому березі Києва
  8 квітня активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста демонтують МАФи, встановлені біля виходу зі станції метро «Дарниця».
 • Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів Сьогодні відбудеться демонтаж чергових МАФів-нелегалів
  29 березня, активісти Всеукраїнської молодіжної громадської «Молоді Регіони» спільно з правоохоронними органами та фахівцями Головного управління контролю за благоустроєм міста організовують демонтаж чергових «нелегальних» МАФів.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбулась друга конференція TEDxKyiv “Краса Розуму: ідеї д 24 квітня в Будинку вчителя в м. Київ відбулась друга конференція TEDxKyiv “Краса Розуму: ідеї д
  24 квітня відбулась конференція TEDx Kyiv “Краса розуму: ідеї для України” у форматі міжнародної конференції TEDx та відео-презентацій, що супроводжувались прямою трансляцією в мережі Інтернет. Конференція TEDx Kyiv “Краса розуму: ідеї для України” стала платформою для обміну ідей, вартих поширення, можливістю для присутніх учасників та гостей відчути силу знання та нових відкриттів.
 • В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу
  25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
 • Конференція MediaCamp об’єднає традиційні та новітні медіа Конференція MediaCamp об’єднає традиційні та новітні медіа
  7 листопада вперше в Україні відбудеться конференція MediaCamp Kyiv 2009, присвячена розвитку сучасних мас-медіа в Інтернеті, традиційним медіа та їх переходу у цифровий формат. Подія збере близько 250 професіоналів, які працюють у сфері засобів комунікації в Україні. Окрема важлива частина конференції — конкурс Best Ukrainian Blog Awards 2009, метою якого є визначення найкращих українських блоґів.
 • World Web Studio - партнер проекта ТАКА КРАСА World Web Studio - партнер проекта ТАКА КРАСА
  Совсем недавно, в рамках фестиваля "I LOVE KIEV!", местному бомонду и широким культурным массам был представлен проект "ТАКАКРАСА", созданный совместными усилиями мастеров фотографии и стиля Виталия Очеретяного и Светланы Островской при поддержке World Web Studio и студии ZUM Production.
Remadeys