Дорожня карта КВН-ЮІР: Чернівці - Чернігів…далі буде

30 марта 2010 г.

26 березня у Чернігові, у міському Палаці культури, відбувся ІІ відбірковий зональний тур змагання команд Клубу веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху України (КВН -ЮІР) сезону 2010. Змагалися команди семи областей України, путівку до фіналу гри в «Артеці» виборола команда з Донецької області «ДТП».

Організатор ХІV Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху - департамент ДАІ МВС України. Мета конкурсу - залучення широкого загалу школярів до участі в роботі, спрямованої на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, організація змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання в них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН - ЮІР.
Перший тур змагань відбувся 19 березня у м. Чернівці, де серед команд з Чернівецької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької областей кращими визнано команди Чернівецької області «Стоп-кадр» та команда зі Львівщини «Таксі».
26 березня естафету відбіркових турів підхопили команди КВН-ЮІР Чернігівської, Житомирської, Сумської, Вінницької, Рівненської, Донецької областей та м. Києва. Перше місце із різницею у 0,25 бала виборола команда Донецької області «ДТП». Назва команди “ДТП” розшифровується як “Діти Тружинського Проісшествія”, бо усі члени команди - з села Тружинського Володарського району Донецької області. В школі навчається лише 43 дитини. 15 з них – юні КВНщики, що агітують ровесників знати й поважати правила дорожнього руху..
- Діти завжди розуміють дітей краще, ніж дорослих, - говорить голова журі, керівник прес-служби Департаменту ДАІ МВС України полковник міліції Ніна Хмелевська. - А уроки грамотності на дорогах у формі КВНу - дієвий і перевірений спосіб донести ідею відповідальності за своє та чуже життя до юних учасників дорожнього руху.
- У кожному жарті є лише доля жартів, - коментує ІІ тур КВН-ЮІР член журі конкурсу, прес-секретар управляючої компанії Групи компаній «ФОКСТРОТ» Алевтина Белецька. - Торкнула серце мініатюра вінницької команди «Ці цифри – у наших руках», де діти назвали страшну статистику про те, що за перших 2 місяці цього року на дорогах скоєно 1318 аварій, в яких загинуло 7 дітей.
Сім років поспіль партнером ДАІ є Група компаній „ФОКСТРОТ”. Подарунки від мережі «Фокстрот. Техніка для дому», що розвиває Група компаній «ФОКСТРОТ», отримали усі команди відбіркових змагань.
Свій внесок у справу виховання дітей внесли й засновники найбільшого в СНД аквапарку «Острів скарбів», що відкривається цього року у с. Кирилівка на Азовському морі (Запорізька область). Діти отримали від аквапарку «Квитки в літо» - сертифікати на безкоштовний день розваг в сезоні 2010 року.
- Участь у соціальному проекті ДАІ – наш внесок у важливу справу, аби радість та барви життя дітей не затьмарювала безграмотність учасників дорожнього руху, - прокоментувала партнерство співзасновник аквапарку «Острів скарбів» у Кирилівці Ольга Чекурда.
До кінця квітня за право потрапити до фіналу конкурсу до Міжнародного дитячого центру «Артек» позмагаються команди ще двох зональних центрах КВК ЮІР – Кіровограді та Дніпропетровську (відповідно 2квітня та 23 квітня).Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • "Детский мир" начинает Детский "КВН" "Детский мир" начинает Детский "КВН"
  Крупнейшая в России детская розничная сеть «Детский мир» при поддержке Havas Sports&Entertainment совместно с Maxima стала партнером детских игр КВН, состоявшихся впервые в истории российского телевидения. Премьера «Детского КВН» прошла 18 февраля 2017 года на федеральном телеканале «Карусель».
 • Масляковы заработают на всех просмотрах игр КВН во «ВКонтакте» Масляковы заработают на всех просмотрах игр КВН во «ВКонтакте»

  ООО «Телевизионное творческое объединение «Александр Масляков и компания» (АМИК) будет получать отчисления от показа видеозаписей игр Клуба веселых и находчивых (КВН) в соцсети «ВКонтакте»

 • ВТБ и КВН признали общеизвестными товарными знаками ВТБ и КВН признали общеизвестными товарными знаками
  Банку и Телевизионному творческому объединению АМИК будет проще и дешевле управлять своими брендами.Экспертная комиссия Роспатента признала общеизвестными два товарных знака, принадлежащих ОАО «Банк ВТБ»: это трехбуквенные названия банка в кириллическом и латинском написании - ВТБ и VTB. Также признан общеизвестным товарный знак КВН, принадлежащий ООО «Телевизионное творческое объединение АМИК».
 • Новая работа TABASCO для VIASAT: Буде по-ТVоєму! Новая работа TABASCO для VIASAT: Буде по-ТVоєму!
  TABASCO запускает имиджевую кампанию для спутникового телевидения VIASAT. Имиджевый ролик, разработанный агентством TABASCO показывает, что VIASAT настраивается на зрителя, предлагая ему именно тот контент, который он хочет.
 • «Старий Чернігів» - подарок родному краю «Старий Чернігів» - подарок родному краю
  В августе Черниговское отделение компании «САН ИнБев Украина» начало выпуск нового сорта пива ТМ «Чернігівське» - «Старий Чернігів», продажи которого будут осуществляться исключительно в Чернигове и области.
 • Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії. Програма «Путівник» на телеканалі СІТІ буде виходити у новій студії.
  З 31 березня, інформаційно-розважальна програма телеканалу СІТІ «Путівник» буде виходити у новій студії. Крім того, в програмі з’явилася нова рубрика «Тест», в якій будуть показані процеси та результати тестування харчових, промислових та інших товарів.
 • «Статус» був, є і буде «Статус» був, є і буде
  Національна мережа ділових видань «Статус» продовжує роботу у звичайному режимі і підтверджує всі свої зобов’язання перед партнерами. Про це заявив генеральний директор компанії-видавця «Економічна Медіа Група» Вадим Войтик. «Найголовнішим завданням першого півріччя було і залишається проведення «Дня інвестора» в дванадцяти українських містах, – наголосив Вадим. – «Статус» розпочне відповідну промокампанію під гаслом «Ідеї варті грошей».
 • Євген Ступка обіцяє, що ретрансляція на «MTV Україна» буде 0% Євген Ступка обіцяє, що ретрансляція на «MTV Україна» буде 0%
  Телеканал «MTV Україна» влаштував першу презентацію. Поки що не з нагоди початку мовлення, але… закінчення ремонту у власному офісі. М’яка іронія є цілком виправданою, адже «очікування на MTV» в Україні нагадує класичне «очікування на Ґодо»: цьогорічний проект із запуску телеканалу є вже третьою спробою бренду розпочати мовлення в Україні.
 • Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету Андрій Шевченко: За 2-3 роки в Україні не буде преси, фінансованої з бюджету
  18 квітня у Києві за сприяння Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Програми сприяння парламенту України університету Індіани і Української освітньої програми реформ відбулася конференція «ЗМІ і влада – регіональний вимір». У заході взяли участь голови постійних комісій обласних рад з питань ЗМІ та керівники обласних прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Учасники обговорили основні напрями законодавчого забезпечення реформування інформаційного простору України. Доповідач з цього питання, голова профільного парламентського комітету Андрій Шевченко, зупинився на трьох тематичних блоках: роздержавлення друкованих ЗМІ, редакційна політика та акредитація журналістів.
 • Лебідь, щука та рак зовнішньої реклами. Що далі? Лебідь, щука та рак зовнішньої реклами. Що далі?
  04.04.2007 року у приміщенні Представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва України в м. Києві під головуванням Апостолова В.Є. відбулась нарада за участю представників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та громадських об’єднань, на якій обговорювались проекти порядку розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті, повторно направлені міською адміністрацією до Держкомпідприємництва після опрацювання зауважень і пропозицій.
Remadeys