День Маркетингу підтримали провідні спеціалізовані ЗМІ будівельного ринку

3 марта 2010 г.

Визначились інформаційні партнери Дня Маркетингу (Marketing Day), який відбудеться в рамках виставки "InterBudExpo" – це провідні спеціалізовані видання та Інтернет-портали будівельної і маркетингової галузі.

Генеральні медіа-партнери заходу:

Газета "Property Times";

Журнал "ТопСтрой";

Інформаційні партнери:

Журнал "Конкретно о строительстве";

Журнал "С.О.К" (сантехніка, опалення, кондиціювання);

Журнал "Приватный дом";

Будівельний журнал;


Інформаційні Інтернет-партнери:

ІАЦ Publicity;

Будівельний фонд;

Bau.ua;
truba.ua;
stroymir.net.

День Маркетингу відбудеться 25 березня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Нивки, павільйон №1, конференц-зал №2). Початок об 11:00 .
Вхід – для відвідувачів виставки вільний.
Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".InterBudExpo– www.buildexpo.kiev.ua – міжнародна виставка новітніх будівельних матеріалів та технологій. Виставка покликана сприяти створенню в Україні сучасного будівельного комплексу. “InterBudExpo” – це подальший прогресивний розвиток виставки “Будівництво та архітектура”.
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Бренд “Оболонь” - найдорожчий на продовольчому ринку Бренд “Оболонь” - найдорожчий на продовольчому ринку
  Корпоративний бренд "Оболонь" є найдорожчим брендом на продовольчому ринку України. За оцінками експертів "Гвардии" (публікується видавничою групою "Контракти"), бренд "Оболонь" зайняв 22 позицію в загальному рейтингу найдорожчих українських корпоративних брендів, випередивши всі корпоративні бренди пивоварних транснаціональних компаній. Вартість бренду "Оболонь" аналітики видання оцінили у 2 814,77 млн. грн.
 • ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку ІнАУ об’єднує 106 компаній ІКТ-ринку
  Рішенням Правління Інтернет Асоціації України «Інститут математики і системного аналізу» став асоційованим членом ІнАУ. Сфера діяльності компанії – розробка програмного забезпечення.
 • В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу В рамках міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу
  28 травня 2010 р. в рамках 18 Київського міжнародного автосалону SIA’2010 відбудеться День Маркетингу (Marketing Day). Організатори заходу – оргкомітет виставки SIA’2010 та компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating.
 • В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу В рамках виставки "InterBudExpo" традиційно відбудеться День Маркетингу
  25 березня 2010 року, в рамках міжнародної спеціалізованої виставки "InterBudExpo", традиційно відбудеться День Маркетингу. Організатори заходу – компанія Publicity Creating та оргкомітет виставки "InterBudExpo".
 • Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами Позачергові вибори до Верховної Ради України спричинять дефіцит площин на ринку зовнішньої реклами
  Оголошені Президентом дострокові вибори спричинять різке зростання попиту на рекламні площини по всій країні. Ціни для комерційних клієнтів піднімуться мінімум на 30%, про що вже давно говорять оператори, ціни на розміщення політичної реклами будуть ще більшими. На сьогодні середня вартість якісної площини формату 3х6 у Києві починається від 650 дол. США.
 • Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі Оператори ринку зовнішньої реклами збільшують витрати на покращення обслуговування парку рекламоносі
  Найбільші оператори ринку зовнішньої реклами України планують вже з вересня 2008 року вдвічі збільшити витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв. Компанії BigBoard, Gallery Ukraine, Луверс, РТМ, News Outdoor Ukraine та "Перехід Аутдор" оголосили про спільну ініціативу з забезпечення якості обслуговування своїх парків рекламоносіїв.
 • Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні» Перша всеукраїнська науково-практична конференція «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні»
  Головне управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама», виступили співорганізаторами та безпосередніми учасниками Першої всеукраїнської науково-практичної конференції  «Регулювання ринку зовнішньої реклами в Україні», що проходила 6-7 вересня готельному комплексі «Мир». До участі у конференції були залучені представники Національної координаційної ради з питань захисту прав споживачів при КМУ, Комісії з питань зовнішньої реклами Української спілки промисловців та підприємців, Спілки підприємств зовнішньої реклами, керівники робочих органів з питань регулювання рекламного ринку міст України, головні художники та архітектори міст України, представники операторів ринку зовнішньої реклами та компаній, що займаються розробкою та виготовленням рекламоносіїв.
 • Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку з прийняттям Порядку розміщення ЗР Спілка підприємств зовнішньої реклами вітає учасників ринку з прийняттям Порядку розміщення ЗР
  Спілка підприємств зовнішньої реклами, нарешті, має нагоду привітати учасників ринку зовнішньої реклами з прийняттям Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Інформуємо, що Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Києві затверджено розпорядженням КМДА 23.08.2007 за № 1100. 28.08.2007 року Київське міське управління юстиції зареєструвало Порядок за № 21/756.
 • КМДА вимагає відставки Віталія Апостолова через його позицію щодо регулювання ринку зовнішньої рекла КМДА вимагає відставки Віталія Апостолова через його позицію щодо регулювання ринку зовнішньої рекла
  Вчора, 16 травня заступник голови КМДА Лариса Денисюк звернулася до міністра економіки Анатолія Кінаха з вимогою відправити у відставку голову Держкомітету з регуляторної політики та підприємництва у Києві Віталія Апостолова. Київська влада вважає, що Апостолов гальмує реформи в сфері зовнішньої реклами, пише газета «Хрещатик». На думку пані Денисюк, через відсутність підпису пана Апостолова досі неможливо затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами у Києві.
 • Провідні телеканали не підтримали акцію «День без політики» Провідні телеканали не підтримали акцію «День без політики»
  Чотири провідних телеканали, а саме «СТБ», «Тоніс», «5 канал» та «Інтер» заявлені на участь у акції «День без політики» ініційованій студією «1+1», вже відмовилися від участі «Ми не можемо взяти на себе таку відповідальність оскільки у нас є зобов'язання перед нашими глядачами. Припустимо завтра буде прийнято рішення про перенесення виборів, ми не можемо накласти табу на вислови головних ньюсмейкерів», - зазначив головний редактор телеканалу «Тоніс» Дмитро Тузін.