Новий напій OKF ALOE VERA - Модний, тому що здоровий і натуральний

9 декабря 2009 г.

В Україні з’явися напій OKF АLOE VERA, який вже став хітом світових продажів серед натуральних та органічних напоїв. За останні декілька років напої OKF ALOE VERA стали лідером по динаміці продажів у світі серед натуральних напоїв. Паралельно продукт отримав низку престижних нагород за якість та смак. Серед них Golden Europe Award, Watsons Health & Beauty Award, ITQI Superior Taste Award.

Від початку південно-корейський виробник OKF Corp. зробив ставку на якісний здоровий продукт. Саме тому його поява в кожній новій країні супроводжується стрімким зростанням популярності.

Наприкінці 2008 року, коли OKF з’явився в Україні, він одразу ж попав у поле зору закритого дегустаційного конкурсу напоїв в рамках вистаки Алко+софт – і отримав найвищу оцінку!

«Але ми розуміємо, що головну оцінку все ж таки дає споживач» - коментує Андрій Василенко директор бренд-консалтингової компанії Platforma, яка забезпечує стратегічний супровід бренду на українському ринку. «Тому з самого початку ми зробили попередню сегментацію споживачів і розробили посегментну стратегію бренду. Це дозволило нам визначити пріоритетні канали збуту, до яких в першу чергу відносяться місця, де люди звикли реалізовувати свою потребу в здорових та натуральних напоях. Це і фітнес-центри, і фармацевтичні супермаркети, магазини органічних продуктів, а також певні бари, ресторани та готелі».

Напої представлені в двох видах тари: пет (0,5 та 1,5 л) та скло (180 мл). За рахунок цього вони є привабливими для різних типів торгівельних точок.

«Ми впевнені, що напої OKF ALOE VERA швидко знайдуть своїх прихильників в Україні, – стверджує Віталій Ходаківський, директор компанії Dominanta, представника ОКF в Україні. – В нашій країні вже досить давно сформувався сегмент споживачів, для яких дотримання здорового способу життя є нормою. Крім того, все більшої сили набуває тенденція прискіпливого відношення до натуральності. А це якраз і є основною перевагою наших напоїв».

OKF ALOE VERA позиціюється як органік-продукт.

Platforma Brand Advisers
www.platforma.com.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів Лайвстрім шопінг: новий різновид онлайн торгівлі за допомогою прямих ефірів
  Агенція Buzzfactory Ukraine (входить до складу CMS Group) підготувала детальну інструкцію щодо нового напрямку онлайн-продажів, який набув особливо значної популярності під час пандемії, — лайвстрім шопінг.
 • AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen AB InBev Efes представила в Україні новий бренд іспанського крафтового пива La Virgen
  AB InBev Efes Україна представила українцям новий бренд ― іспанське крафтове пиво La Virgen. Пиво, народжене в відомій мадридській пивоварні Cervezas La Virgen, встигло завоювати величезну популярність і тепер з'явиться на полицях українських магазинів.
 • «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL «САН ИнБев Украина» запускает новий бренд CHILL
  Компания «САН ИнБев Украина» в сотрудничестве с International Flavors & Fragrances, известным разработчиком вкусов и ароматов, представила бренд CHILL.
 • 41 совет тому, кто хочет победить на выборах 41 совет тому, кто хочет победить на выборах
  Предлагаемые советы призваны убедить избирателей, что вы лучше ваших соперников. Избиратели должны поверить, что, голосуя за вас, они голосуют за возможность иметь «наверху» своего человека, который может и умеет защищать их личные интересы.
 • Кто первый встал, тому и ставки Кто первый встал, тому и ставки

  Банки, отреагировавшие на повышение ключевой ставки ЦБ сопоставимым ростом доходности депозитов, смогли приостановить отток вкладов.

 • Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4 Легший, швидший, маневреніший - новий 911 Carrera 4
  Новий 911 Carrera 4 поєднує в собі вражаючі показники динаміки та ефективності нового покоління 911 Carrera та переваги повного приводу РТМ (Porsche Traction Management)
 • Новий стиль компанії «Хенкель» Новий стиль компанії «Хенкель»
  Компанія «Хенкель» представляє новий корпоративний дизайн та слоган «Henkel – Excellence is our Passion». «Наш новий слоган підсумовує те, до чого ми прагнемо як компанія з усіма нашими брендами та співробітниками по всьому світу: бути найкращими в усьому, що робимо», – зазначив Каспер Рорстед, Голова Правління «Хенкель». – «Як наш новий слоган, так і нова візуалізація корпоративного стилю сприятимуть подальшому зміцненню бренда «Хенкель» в усьому світі».
 • Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка Новий проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка
  Крамничка дизайну oooo.com.ua – це проект Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, який має на меті розвивати і популяризувати в Україні український предметний дизайн.
 • Телеканал новин «24» запустив новий сайт Телеканал новин «24» запустив новий сайт
  Вчора, 27 квітня, розпочав роботу новий сайт телеканалу новин «24». Зміни торкнулися не лише дизайну, а й структури сайту та його наповнення. Відтепер за адресою www.24tv.com.ua інтернет-аудиторія відвідуватиме повноцінний портал новин.
 • На українські телеканали вийшов новий ролик «Світоч» На українські телеканали вийшов новий ролик «Світоч»
  23 листопада на національних телеканалах України вийшов новий ролик «Світоч».  Так розпочалася рекламна кампанія на підтримку бренду «Світоч», широкомасштабний проект оновлення якого триває вже більше року. Мета нової рекламної кампанії – розповісти історію найстарішого солодкого бренду України, про давні традиції, дбайливо збережені майстрами «Світоча», безкомпромісну якість, любов та високу лояльність споживачів. В основу рекламного ролика покладено нову концепцію бренду – «Покоління майстерності. Покоління любові».

Доска объявлений Ктова.ру