АВТОМОБІЛЬНІ АУКЦІОНИ: підводимо підсумки торгів!

2 июля 2009 г.
Мабуть, всі пам’ятають Перший Автомобільний Аукціон, котрий організувала та успішно провела компанія «Автомобільні Аукціони». Нещодавно компанія підвела підсумки за результатами роботи – за цей час з сайту Авто Аукціонів було продано 28 автомобілів різної цінової категорії, пробігу та комплектації. А це значить, що саме стільки людей оперативно вирішили свої фінансові проблеми з банком, своєчасно погасивши заборгованість за кредитом, а також саме на стільки збільшилася кількість щасливих автовласників, які скористалися можливістю придбати якісне авто за найкращою, самостійно встановленою ціною.
Найдорожчим лотом, виставленим та проданим через сайт компанії, став автомобіль Mercedes S 500 Long (4 matic, 5,5л, 2007 р.в.), котрий було продано за 523 974 грн. Найзапекліші бої точилися за автомобіль Dacia Logan (1,6 л, 2008 р.в.), стартова ціна котрої була 23 100 грн., а в результаті торгів її колишній власник отримав аж 79 600 грн. для погашення боргу – а це більше, ніж втричі перевищує стартову ціну лоту!
Найдешевшим авто, виставленим на торги, став лот № 200, а саме автомобіль Chevrolet Lachetti (1,8 л, 2007 р.в.), стартова ціна котрого була 11 000 грн., а загальний приріст по торгах склав аж 218 %! Авто було продано за 35 000 грн. – при цьому було зроблено 43 ставки. А це значить, що активність споживачів, та, разом з тим популярність порталу росте з кожним днем.
Тож, запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш сайт: можливо авто вашої мрії чекає вас саме там!
Адже кваліфікований та освічений штат працівників, сучасне обладнання Терміналу, відкритість компанії у наданні інформації щодо технічного стану автомобіля забезпечують новий стандарт продажу автомобілів з пробігом в Україні.

Якщо у вас ще залишилися питання, або вам потрібна будь-яка додаткова інформація стосовно Автомобільного Аукціону, звертайтеся, будь-ласка, до прес-служби: Марина Соловйова: (8044) 355 0717, 8095 501 89 88, pr@gem.kiev.ua або Анастасія Шеліга: (8044) 531 99 09, 8067 799 29 88.

Довідка про компанію: ТОВ «Автомобільні Аукціони» створене в 2008 році. Основна місія компанії – створення найкращих умов для купівлі-продажу вживаних авто в Україні. Компанія має в своєму розпорядженні унікальний для України Термінал (заг. площею 33 га), здатний розмістити до 12 тисяч автомобілів одночасно. Термінал асфальтований, освітлений, обладнаний охоронними системами та відеоспостереженням. Таким чином, ми забезпечуємо відповідальне зберігання і передпродажну підготовку автомобілів, парк автовозів і команду професіоналів, здатну обслуговувати сотні авто щодня.
В умовах кризи «Автомобільні Аукціони», в першу чергу, є надзвичайно вигідним та оптимальним рішенням проблеми для тих, хто вимушений повернути авто банкам через неможливость погашення кредиту. Завдяки співпраці з банками та здатності швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, доставки, зберігання і передпродажної підготовки автомобілів, ми гарантуємо швидкий та абсолютно прозорий продаж автомобіля за найвижчою ціною (аукціони проводяться лише на підвищення), що повністю відповідає як інтересам банку, так і інтересам колишнього власника.

www.autoauction.in.ua


Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки. Рейтинг креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів 2018/2019: підсумки.
  Rating Creativity&Craft marketing agencies – одна з найочікуваніших подій року у маркетинговій галузі. Яскраві проекти привертають увагу та спонукають більше споживачів долучитися до участі, отже, крутий креатив підвищує ефективність у декілька раз. Крім того, зростає лояльність до бренду, найбільш вдалі ідеї стають мемами завдяки вірусному розповсюдженню, а це пролонгована промо-кампанія без участі коштів рекламодавця.
 • Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку» Підсумки завершального дня роботи 12-ої конференції ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку»
  Завершила роботу 12-та конференція ІнАУ і ДП «UA-IX» «Інтернет в Україні: шляхи подальшого розвитку», яка традиційно відбулась у м. Судак. Захід зібрав рекордну кількість учасників - понад 160 представників ІКТ-компаній, органів державної влади, зокрема НКРЗ, СБУ, МВС України, а також засобів масової інформації.
 • Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів! Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!
  В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів.
 • Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД Компанія "Автомобильні Аукціони" стала членом ВААІД
  Нещодавно компанія «Автомобільні Аукціони» стала дійсним членом Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів і Дилерів (ВААІД). Даний крок є дуже позитивним рішенням з точки зору обох компаній, оскільки це надасть можливість в подальшому співпрацювати та приймати ефективні рішення, направлені на підтримку автомобільного ринку та сприяння у розв’язанні низки важливих питань та багатьох проблем даної галузі.
 • Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008» Підсумки рейтингу «Золоте Зерно-2008»
  Завершено дослідження в рамках рейтингу «Золоте Зерно-2008». Мета рейтингу – виявити загальні тенденції взаємостосунків PR-фахівців та журналістів, а також вивчити проблемне поле на перетині PR та ЗМІ.
 • Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень Підсумки моніторингу Нацради: 29 999 роликів, 933 тисячі секунд ефіру, 130 порушень
  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України зафіксувала за період з 20 серпня до 29 вересня 130 порушень телерадіорганізаціями виборчого законодавства та Закону України «Про рекламу». Про це повідомив голова Нацради Віталій Шевченко. Він також представив дані загальної кількості виходу роликів політичної реклами на загальнонаціональних каналах з 11 серпня по 28 вересня 2007 року.
 • Підбито підсумки конкурсу “Кращий бренд Кур’єрської доставки” Підбито підсумки конкурсу “Кращий бренд Кур’єрської доставки”
  В УДППЗ "Укрпошта" завершено конкурс "Кращий бренд Кур'єрської доставки", який проводився генеральною дирекцією підприємства серед працівників поштового зв'язку та студентів профільних вищих навчальних закладів з 5 липня до 5 серпня 2007 року.

Твои Объявления