Держкомзем оголошує конкурс для журналістів

13 мая 2009 г.

В рамках Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру» Державний комітет України із земельних ресурсів організовує та проводить Конкурс для журналістів на краще висвітлення ходу земельної реформи в Україні «Моя земля – моя власність».


До участі в конкурсі запрошуються автори, журналістські матеріали яких підвищують правову обізнаність землевласників. Зокрема, йдеться про публікації та сюжети, що висвітлюють практичні аспекти реалізації громадянами своїх прав на земельні ділянки, роз’яснюють норми земельного законодавства, позитивно впливають на формування в Україні цивілізованого ринку землі.
Держкомзем очікує, що завдяки проведенню конкурсу зросте кількість компетентних, неупереджених, об’єктивних журналістських матеріалів, адресованих насамперед власникам земельних ділянок.
До участі в конкурсі запрошуються журналісти (автори програм та публікацій) загальнонаціональних та регіональних ЗМІ (друковані видання, телебачення, радіо). Матеріали, які вийдуть у світ у період з 1 травня 2009 року до 1 серпня 2009 року, приймаються до 5 серпня 2009 року.
Номінації конкурсу
o Телебачення:
 Краща програма/серія сюжетів на загальнонаціональному телеканалі.
 Краща програма/серія сюжетів в ефірі регіональної телекомпанії.
o Радіо:
 Краща програма/серія сюжетів на загальнонаціональному радіоканалі.
 Краща програма/серія сюжетів в ефірі регіональної радіокомпанії.
o Друковані ЗМІ:
 Краща публікація або низка публікацій у національних виданнях.
 Краща публікація або низка публікацій у регіональних виданнях.
В рамках конкурсу встановлюються такі грошові премії:
o для переможців на рівні загальнонаціональних ЗМІ – 5000 грн.
o для переможців на рівні регіональних ЗМІ – 3000 грн.
Учасники конкурсу за рішенням журі будуть нагороджені заохочувальними призами.
Переможці у кожній з номінацій отримають грошові премії, призи під час урочистого підбиття підсумків конкурсу, що відбудеться наприкінці серпня 2009 року. Про час, місце та перебіг заходу буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація


Форма подання матеріалів:

Для друкованих ЗМІ: 2 примірники видання з надрукованим у ньому матеріалом або скановані копії матеріалів на диску, супровідна заявка учасника конкурсу в довільній формі.
Для телебачення та радіо: запис програми на диску в форматі DVD, супровідна заявка учасника конкурсу в довільній формі, бажаним є сценарій матеріалу в роздрукованому вигляді.
Належно оформлені матеріали необхідно у встановлені строки надіслати поштою в робочу групу конкурсу за адресою: 04070, м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 6, офіс 2-3, Комунікаційна група «ПРТ» з поміткою «Для участі в конкурсі». Також скановані копії матеріалів, відео- та аудіофайли з відповідним супровідним листом необхідно обов’язково надіслати на електронну адресу: klym@prt.com.ua.
Для додаткової інформації звертатися за телефонами: +38(044)4259700, +38(067)5389653, контактні особи: Роман Клим, Наталія Бриндіна.


Критерії оцінки:

Головні критерії оцінки поданих на конкурс матеріалів:
o практичність та актуальність матеріалів для землевласників;
o об’єктивність та неупередженість;
o дотримання етичних норм та принципів;
o аргументованість заявлених в матеріалі позицій;
o стилістична вправність викладу;
o наявність незалежних джерел інформації;
o повнота розкриття теми;
o належне оформлення та ілюстративність.


Журі конкурсу:

З метою об'єктивного визначення переможців загальнонаціонального конкурсу публікацій на тему реформування земельних відносин в Україні створюється журі, до складу якого входять представники Держкомзему, Спілки журналістів України, Світового Банку.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • MGID оголошує про партнерство з Microsoft MGID оголошує про партнерство з Microsoft
  У межах співпраці рекламодавці MGID отримають доступ до аудиторії новинних ресурсів Microsoft, зокрема MSN.
 • Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline Вийшла друком книга нон-фікшн «Піаритись не можна зупинитись» для журналістів та експертів від засновників Deadline
  Тираж вже вийшов у роздріб. Ключовий дистрибутор – «Наш Формат»
 • КОНКУРС HELLMANN’S С ОХВАТОМ ДВОЙНОЙ АУДИТОРИИ: «АРХИТЕКТУРА ВКУСА» ДЛЯ ШЕФ-ПОВАРОВ И ГОСТЕЙ РЕСТОРАНОВ КОНКУРС HELLMANN’S С ОХВАТОМ ДВОЙНОЙ АУДИТОРИИ: «АРХИТЕКТУРА ВКУСА» ДЛЯ ШЕФ-ПОВАРОВ И ГОСТЕЙ РЕСТОРАНОВ
  Бренд майонеза Hellmann's (Unilever) и агентство интегрированных коммуникаций Unite проводят гастрономический фестиваль «Архитектура вкуса» с конкурсами сразу для двух аудиторий: шеф-поваров и посетителей ресторанов.
 • Національний спортивний Комплекс «Олімпійський» оголошує про старт конкурсу на кращий логотип Національний спортивний Комплекс «Олімпійський» оголошує про старт конкурсу на кращий логотип
  31 березня 2011 року об 11:00 в приміщенні ДІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція з нагоди старту Всеукраїнського конкурсу на кращий логотип Національного спортивного Комплексу «Олімпійський».
 • УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі УАВПП закликає журналістів подавати повні дані про обсяги реклами в пресі
  Українська Асоціація Видавців (УАВПП) звертається до медіа ресурсів, які професійно висвітлюють роботу медіа ринку України, з проханням про викладення у аналітичних матеріалах повної інформації, а не лише позиції чи експертної думки окремих фахівців. А у випадку подання саме авторських матеріалів, чіткого їх позиціонування саме як авторських, щоб читач не плутав особисте бачення ринку певними експертами із повною картиною.
 • Конкурс "Оригинальный подарок для НЕЕ" и "Оригинальный подарок для НЕГО" Конкурс "Оригинальный подарок для НЕЕ" и "Оригинальный подарок для НЕГО"
  В связи с предстоящими праздниками 23 февраля и 8 марта, выставка RemaDays-Киев представляет конкурс: "Оригинальный подарок для НЕГО" и "Оригинальный подарок для НЕЕ"! Участники выставки могут заявить свои сувениры, отвечающие праздникам 23 февраля и 8 марта! Заявки можно подавать с 22 ноября 2010 по 7 января 2011 года. Лучшие подарки будут выбраны во второй день выставки RemaDays-Киев путем голосования. Из всех сувениров, претендующих на звание оригинального подарка для нее и для него, посетители выберут только 2 сувенира - один для НЕГО и один для НЕЕ.
 • Журнал «А-95» оголошує акцію для автомобілістів «Виграй мрію своєї автівки» Журнал «А-95» оголошує акцію для автомобілістів «Виграй мрію своєї автівки»
  Журнал «А-95» спільно з ТОВ «УТН-Восток», ТОВ «Керхер», , ТОВ «Поло Оіл Україна», Торговий дім «Веста-Маркет» оголошують акцію для автомобілістів, яка передбачає розіграш цінних призів.
 • СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України
  Ринок зовнішньої реклами України в 2008 році демонструє стабільно високі показники кількісного та якісного зростання. За даними Всеукраїнської рекламної коаліції зростання обсягів ринку цього року складе 22% та досягне 230 млн. дол. Не зважаючи на загальну економічну кризу в країні, значне зростання витратної складової операторів (до 40%), а також рекордну кількість заборонних законодавчих ініціатив з боку Верховної Ради, в тому числі заборону з 2009 року реклами алкогольних і тютюнових виробів, ринок зовнішньої реклами зберіг основних клієнтів та обсяги рекламних замовлень, а найбільші оператори   вдвічі збільшили витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв.
 • ESG запроваджує безкоштовну школу журналістів та ведучих ESG запроваджує безкоштовну школу журналістів та ведучих
  У січні 2008 р. комунікаційна група ESG започатковує проект «Школа ESG». Навчання відбуватиметься за двома спеціальностями: журналіст та ведучий. За результатами навчання найкращим випускникам буде запропоновано роботу в компанії.
 • Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів
  Під час сьогоднішньої прес-конференції Віктор Ющенко закликав учасників передвиборчих перегонів привчатися до політичної культури.  «Давайте прямувати праведною політичною чесною дорогою, яка тільки через пряме законне політичне змагання визначає в Україні переможців. Ніякі інші трюки, ніякі інші спекуляції не повинні бути інструментарієм сьогоднішніх політиків. Давайте привчатися до політичної культури.