Погляд громадських спостерігачів на вступну кампанію 2008 року

10 декабря 2008 г.

10 грудня 2008 року в приміщенні Українського національного інформаційного агентства (адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16) з 10.00 до 11.00 відбудеться прес-конференція, на якій обговорюватимуться результати громадського моніторингу вступної кампанії 2008 року.


У цьому році вперше 12 громадських організацій з різних регіонів України об’єднались для проведення громадського моніторингу вступної кампанії до 30 вищих навчальних закладах ІІІ – IV рівня акредитації держаної форми власності з 14 регіонів країни. Метою проведення громадського моніторингу було вивчення особливостей вступної кампанії 2008 року, організованої за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань випускників. Моніторинг розпочався з аналізу правил прийому кожного ВНЗ на його відповідність рекомендаціям Міністерства освіти та науки і продовжився відслідковуванням роботи закладу на всіх етапах вступу, а саме: і) прийом документів; іі) конкурс сертифікатів (вступні випробування); ііі) зарахування абітурієнтів; та іііі) оприлюднення результатів зарахування. Під час перебігу вступної кампанії громадські спостерігачі звертали увагу на значення сертифікату про проходження зовнішнього незалежного оцінювання, загальний рівень організації та проведення вступної кампанії 2008 року, можливі зловживання представниками ВНЗ під час вступної кампанії та рівень прозорості та відкритості роботи приймальних комісій.

На прес-конференції будуть обговорені наступні питання:
 Роль громадських організацій у вступній кампанії 2008 року;
 Результати проведення громадського моніторингу 30 ВНЗ;
 Важливість співпраці громадських спостерігачів з МОН та ВНЗ при проведені вступної кампанії; та
 Рекомендації громадських організацій щодо удосконалення організації та проведення вступної кампанії 2009 року.

Під час прес-конференції буде представлено „Загальнонаціональний звіт за результатами громадського моніторингу вступної кампанії 2008 року”.

До участі у прес-конференції запрошені:
• Вакарчук Іван Олександрович - міністр освіти і науки України,
• Болюбаш Ярослав Якович. – керівник Департаменту вищої освіти МОН,
• Карандій Вадим Анатолійович – 1-й заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти,
• Волошина Алла Володимирівна – координатор загальнонаціонального громадського спостереження за вступною кампанією 2008 року,
• Гросман Юхані – директор Проекту „Гідна Україна”.

За більш детальною інформацією та для отримання акредитації звертайтесь за тел.: (044) 220 10 29Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи