Компанія «Енергджайзер» роздала медалі своїм співробітникам!

30 октября 2008 г.

В нестандартному спортивному ракурсі провела компанія "Енергджайзер СА" за підтримки PR/BTL компанії «Вавілон» таку, на перший погляд, рядову подію, як підведення підсумків року.

Два дні поспіль, 23 жовтня та 24 жовтня, проходила конференція співробітників представництва компанії "Енергджайзер СА" в Україні з підведення підсумків 2008 року. По завершенню денної программи, топ-менеджмент, фахіфців та регіональних представників українського представництва чекали вечірні командні розваги.

23 жовтня у розважальному комплексі «Ультрамарин» серед учасників конференції пройшов чемпіонат з боулінгу, на який PR/BTL компанія «Вавілон» запросила зірку професійної гри в боулінг – Люсена Бондарчука. Один з 20-ти найкращих боулерів СНД, володар багатьох нагород та перших премій, Люсен Бондарчук провів ексклюзивний майстер клас для учасників чемпіонату.

24 жовтня PR/BTL компанія «Вавілон» організувала проведення Чемпіонату з Більярду серед співробітників компанії "Енергджайзер СА" Україна у більярдному клубі «Маяк». Перед початком чемпіонату всі присутні стали свідками гри професіоналів, які залюбки погодились поділитися своїм досвідом з представниками компанії.

По завершенню Чемпіонату, всіх переможців було нагороджено медалями: дві бронзові, одна срібна та одна золота медаль залишаться незабутньою нагородою для співробітників компанії Енергджайзер за активу участь у змаганнях, а сам захід надовго сприятиме піднесенню корпоративного духу всіх співробітників українського предстваництва.

До речі, в минулому році, в цей же час, PR/BTL компанія «Вавілон» організовувала аналогічну конференцію для співробітників компанії "Енергджайзер СА", де розважальною програмою було також спортивне змагання - Чемпіонат по картингу.

Андрій Різоль, генеральний директор PR/BTL компанії «Вавілон»: «Наша задача в організації івентів для наших клієнтів (незалежно від бюджету та масштабу), полягає не тільки в бездоганному проведенні бізнес складової заходу. Головна мета – зробити для клієнта свято, створити незабутню емоцію та підсилити корпоративний дух».
Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи