Британська Рада підтримує Всесвітній День без Авто

18 сентября 2008 г.

22 вересня у всьому світі відзначається «День без Авто», метою якого є привернення уваги до проблеми надмірної залежності людини від автомобіля. Звичка користуватися авто, навіть коли у цьому немає особливої потреби, призводить до руйнівного впливу на навколишнє середовище. Автотранспорт спричиняє третину всіх викидів парникових газів у світі! Цього року Київ долучається до цієї важливої акції.

Організаторами акції є Велоасоціація Києва, Продюсерський центр «АртПоле» та вело клуб «Велокс». Партнер акції – проект Британської Ради «Європа за безпечний клімат». Організатори акції закликають усіх хоча б на один день - 22 вересня - відмовитися від автівок на користь велосипедів, тролейбусів та метро, що значно знизить викиди CO2 в атмосферу.
Для широкого анонсування «Дня без Авто» напередодні, 21 вересня 2008 року, буде проведено декілька подій:
- 14:30 - Збір велосипедистів під Аркою дружби народів (Європейська пл.).
15:00 - Старт велопараду «Київ – місто парків, а не паркінг» (дистанція 26 км, фініш велопробігу в Маріїнському парку)
- Британська Рада запросить представників посольств європейських країн, де велосипедний транспорт користується заслуженою популярністю, для участі у велопараді в складі «Євроколони».
- 16:40 - Відкриті змагання з фігурного катання на велосипедах
- 17:00 - Конкурс з цінними призами на знання кліматичної тематики і виставку, присвячену змінам клімату, від активістів проекту Британської Ради «Європа за безпечний клімат».
- 17:00 - прес-конференція за участю екологів, представників КМДА та Мінприроди, на якій детальніше будуть висвітлені проблеми, пов'язані з використанням альтернативних, екологічних видів транспорту, зокрема в Києві. Від Британської Ради в прес-конференції візьме участь патрон проекту «Європа за безпечний клімат» Микола Луценко – ведучий «Миколиної погоди» на ICTV та радіо «Ретро». Прес-конференція відбудеться на відкритій сцені під Аркою дружби народів (у випадку значного погіршення погодних умов - в той же час, у приміщенні адміністрації парку - 1-поверховий будинок поблизу Водно-інформаційного центру).
- 18:00 - Концерт на літній сцені Маріїнського парку (співають Крихітка Цахес, Пропала грамота, Мартові)

Рух колони велопараду буде організований командою регулювальників-волонтерів, яким допомагатиме ДАІ.

Приєднатися до цих подій може будь-хто, не байдужий до майбутнього нашої планети, навіть в разі відсутності велосипеду (їх можна орендувати!)

Подальші подробиці про «Всесвітній День Без Авто» можна знайти на веб сторінках: www.carfree.org.ua та www.worldcarfree.net.

Дізнатися більше про проект «Європа за безпечний клімат» можна на веб-сайті Британської Ради www.britishcouncil.org/ukraine та на сторінці проекту http://challengeeurope.britishcouncil.org/.

Для редакторів новин:

Британська рада
Британська Рада – відділ культури посольства Великобританії в Україні, яке опікується освітніми та культурними зв’язками. Діяльність Британської Ради у 110 країнах світу спрямована на побудову довіри та взаєморозуміння між людьми, спільнотами та націями. Щороку Британська рада співпрацює з більш ніж 85 мільйонами людей завдяки своїй діяльності в мистецькій, освітній, спортивній, науково-технологічній сферах, а також діяльності з належного управління та захисту прав людини.
Британська Рада в Україні підтримує цю акцію у рамках великого проекту «Європа за безпечний клімат», який було розпочато у червні 2008 року. Це великомасштабна європейська програма, в рамках якої молоді лідери («захисники клімату») з 15 європейських країн розглядатимуть з різних, часом, неочікуваних і нестандартних, точок зору проблему вуглецевих викидів, та винаходитимуть cпособи зменшення цих викидів. У проекті «Європа за безпечний клімат» беруть участь 15 європейских країн: Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Угорщина, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Швеція, Сполучене Королівство (Англія, Шотландія та Уельс), Ірландія (Республіка Ірландія та Північна Ірландія), Україна.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • МакДональдз підтримує Гендерний баланс та Різноманітність МакДональдз підтримує Гендерний баланс та Різноманітність
  Нова Стратегія МакДональдз «Краще разом: Гендерний баланс і Різноманітність» спрямована на покращення представництва жінок на посадах різного рівня та ґендерної рівності у питаннях кар'єрного зростання. Щоб засвідчити це зобов’язання Компанія підписала Принципи ООН про Розширення прав і можливостей жінок.
 • Верховная Рада приняла закон упрощающий экспортные операции в IT-отрасли Верховная Рада приняла закон упрощающий экспортные операции в IT-отрасли
  Сегодня Верховная Рада проголосовала за законопроект №4496 согласно которому, украинские компании-экспортеры (в том числе, участники IT-отрасли) смогут заключать договоры с зарубежными клиентами по мейлу, по схеме публичной оферты, в электронной форме или же просто выставляя счет (инвойс).
 • Верховная Рада предлагает начать маркировать продукцию из РФ Верховная Рада предлагает начать маркировать продукцию из РФ
  Текст соответствующего законопроекта пока не обнародованДепутаты Верховной Рады зарегистрировали проект закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно маркировки продукции с РФ.
 • Volvo начнет выпуск авто без ключей Volvo начнет выпуск авто без ключей

  В этом году владельцы новых автомобилей Volvo получат возможность использовать приложение AppKey вместо громоздких брелков и ключей для автомобилей.

 • Рада установит штрафы за использование украинского флага в рекламе Рада установит штрафы за использование украинского флага в рекламе

  Законопроектом запрещается использование украинского флага в рекламе.

 • Google отметила логотипом-дудлом день рождения ДиGoogle отметила логотипом-дудлом день рождения Диего Риверыего Риверы Google отметила логотипом-дудлом день рождения ДиGoogle отметила логотипом-дудлом день рождения Диего Риверыего Риверы
  Крупнейшая интернет-компания Google отметила праздничным логотипом-дудлом 125-летие со дня рождения Диего Риверы - известного мексиканского художника, политика и мужа не менее знаменитой художницы Фриды Кало.
 • День студента, День Татьяны – чем не повод подкрепиться? День студента, День Татьяны – чем не повод подкрепиться?
  Сеть ресторанов «Фишка» поздравляет с Днём Татьяны и Днём студента и дарит 25 января Татьянам и студентам скидку на все позиции меню 25%*.
 • Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО» Новий сервіс на сайті Авто Аукціонів: «ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ АВТО»
  В зв’язку з постійним підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшення кількості відвідувачів сайту (котрих вже більше 200 000, з них - майже 3000 зареєстрованих), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила впровадити та запустити безпосередньо на сайті абсолютно нову послугу: Центр оцінювання авто в режимі он-лайн!
 • Британська Рада шукає корпоративних партнерів Британська Рада шукає корпоративних партнерів
  Британська Рада шукає корпоративних партнерів для участі у новій ініціативі з протидії кліматичним змінам «Європа за безпечний клімат». Британська рада пропонує двом компаніям у кожній з 15 європейських країн-учасниць підтримати проект «Європа за безпечний клімат» – амбіційну ініціативу з протидії змінам клімату, яка має за мету прискорити перехід до майбутнього без вуглецевих викидів.
 • Київський медіа холдинг підтримує славетних українців Київський медіа холдинг підтримує славетних українців
  Київський медіа холдинг виступив генеральним медіа-партнером загальнонаціональної програми «Людина року-2007». Такій видатній події, як вшанування найзначніших персон в житті України, що визначаються за участі понад 700 незалежних експертів, провідні столичні ЗМІ приділяють особливу увагу. За роки свого існування премія «Людина року» стала престижним і впливовим лідером думок в українському суспільств, унікальною подією такого кшталту.