До кінця року будуть оголошені лидери галузі охорони здоров’я.

23 июня 2008 г.

Вже у грудні громадяни України отримають підказку професіоналів – перелік 100 кращих лікарів та закладів охорони здоров’я, складений за результатами опитування працівників сфери охорони здоров’я. Про це заявив на прес-конференції з нагоди старту Національної медичної премій «Асклепій» Сергій Сошинський, директор ПМРА «MARSMEDIA».


В Україні стартував національний проект надзвичайного суспільного значення – Національна Медична Премія «Асклепій». Її організатором виступила Перше Медичне Рекламне Агентство «MARSMEDIA», яке співпрацює в цьому напрямку із Міністерством Охорони Здоров’я України.
Ця подія має на меті:
- Підняти на належний рівень в українському суспільстві авторитет та повагу до професії Лікаря;
- Скласти перелік кращих лікарів, клінік, лабораторій та установ, що надають медичні послуги в національному масштабі, для усіх регіонів країни без виключення.
Місія проекту:
Зміцнення здоров’я нації, шляхом сприяння розвитку своєчасної діагностики та високого рівня лікування, що призначається.
Необхідність існування такого професійного рейтингу відзначає навіть Світовий Банк – як національного проекту, в ході якого будуть визначені кращі лікарі та клініки, та, відповідно, буде заохочена краща практика надання послуг та ведення цього соціально важливого сегменту економіки.
Саме тому ідея створення Національної Медичної Премії «Асклепій» була з розумінням та зацікавленістю сприйнята з боку Міністерства Охорони Здоров’я України.
Відзначення кращих лікарів та клінік сприятиме їх популяризації як фахівців найвищого рівня, незалежно від того де вони працюють – у безкоштовній медицині чи у приватній клініці. І, отже, допоможе споживачам медичних послуг робити виважений вибір місця лікування.

«Ми врахували досвід подібних професійних заходів, що проводяться у світі для лікарів, та розробили таку методику проведення, яка, впевнені, задовольнить українських фахівців, – розповідає Сергій Сошинський, директор ПМРА «MARSMEDIA». – Вже до кінця 2008 року буде складено рейтинг лідерів серед лікарів та медичних закладів галузі - «ТОП 100 в медицині». Під час проведення другого туру Премії професійне журі та усі небайдужі українці визначать переможців у різних категоріях, обираючи їх серед учасників рейтингу «ТОП 100 в медицині» та серед інших номінантів Премії».

«Компанія Actavis підтримує цей проект тому, що його реалізація сприятиме підвищенню статусу українського лікаря у суспільстві та зростанню його професійного рівня. Це, в свою чергу, призведе до підвищенню вимог населення до якості життя та буде стимулювати розвиток фармацевтики», - зазначила Олена Висоцька, маркетинг та PR координатор фармацевтичної компанії Actavis, спонсора рейтингу «ТОП 100 в медицині».

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Миколи Гвоздєва, Виконавчого директора Премії: тел.: 361-70-37,факс: 501-04-72, e-mail: top100@asklepiy.com.ua

А також завітайте на офіційний сайт Премії www.asklepiy.com.ua в розділ «Прес-центр», де для журналістів завжди буде викладена найповніша та найсвіжіша інформація.

Довідка.
Асклепій, греч. (лат. Ескулап) — син бога Аполлона та Короніди. Під керівництвом кентавра Хірона, Асклепій навчився врачуванню і здобув визнання як лікар, у стародавній Греції та Римській імперії.
Клятва Гіппократа починається словами: «Клянусь Аполлоном – лікарем, Асклепієм, Гігією, Панацеєю та всіма богами і богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно моїм силам та моєму розумінню, таку присягу…»
Перше Медичне Рекламне Агентство “MARSMEDIA” створено у 2001 році з метою забезпечення етичної та професійної роботи в галузі медичної реклами та маркетингу.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ НОВА КАМПАНІЯ MORSHYNSKA PLUS ANTIOXI WATER: ЗБАГАЧЕНА ЗДОРОВ’ЯМ
  Щоденна підтримка здоров’я та краси в новій серії відеороликів інноваційної мінеральної води з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska Plus AntiOxi Water
 • Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям* Morshynska plus AntiOxi Water: вода збагачена здоров’ям*
  Природна Моршинська + сучасні інновації = мінеральна вода з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water
 • Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року Переможець Effie Awards Ukraine 2018 THINKMcCANN – найбільш бізнес-результативна агенція року
  Спойлер: 7 статуеток і звання найбільш бізнес-результативної агенції року вчетверте. У 2018-му ми – команда THINKMcCANN – працювали дуже багато й дуже ефективно. І на кінець року нарахували аж 15 причин для гордості від зробленої роботи.
 • Якість освіти в ІКТ-галузі - пріоритет роботи новоствореного Комітету ІнАУ з питань освіти в сфері ІКТ Якість освіти в ІКТ-галузі - пріоритет роботи новоствореного Комітету ІнАУ з питань освіти в сфері ІКТ
  З метою сприяння широкому використанню інтернет-технологій, сучасних досягнень ІКТ-індустрії в навчальному процесі закладів освіти та покрашення якості освіти в сфері ІКТ в ІнАУ створено новий комітет – Комітет з питань освіти в сфері ІКТ.
 • Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ Комітет ВР України з питань охорони здоров’я продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ
  УАВПП отримала лист Комітету ВР України з питань охорони здоров’я за підписом голови комітету Т.Д. Бахтеєвої (частина 1, частина 2 , частина 3, частина 4). З отриманої нами інформації зрозуміло, що Комітет ВРУ продовжує необґрунтовано наполягати на забороні реклами ліків у ЗМІ, йдеться, зокрема, про проект закону № 7007 співавтором якого є пані Бахтеєва.
 • AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі AMM/Vizeum Ukraine: Заборона реклами пива призведе до значних збитків у медіа галузі
  Законопроекти про обмеження та заборону реклами пива спричинять значні збитки для медіа галузі України, вважає Оксана Стехіна, Директор медіа агенції повного циклу AMM/Vizeum. Йдеться про законопроекти №1014-2П та №6645 про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (про обмеження реклами пива та інших слабоалкогольних напоїв, а також щодо заборони використовувати спортивну тематику в рекламі тютюнових виробів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв відповідно).
 • Тарифи на зовнішню рекламу у Львові до кінця року не зростуть Тарифи на зовнішню рекламу у Львові до кінця року не зростуть
  Виконавчий комітет Львівської міської ради у п’ятницю, 14 листопада, задовольнив протест прокурора Львова Андрія Палюха, який стосувався зростання тарифів на розміщення рекламних носіїв у місті, з 1 листопада залишаються старі.
 • СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України СПЗР оголошує тендер на проведення комплексу досліджень в галузі зовнішньої реклами України
  Ринок зовнішньої реклами України в 2008 році демонструє стабільно високі показники кількісного та якісного зростання. За даними Всеукраїнської рекламної коаліції зростання обсягів ринку цього року складе 22% та досягне 230 млн. дол. Не зважаючи на загальну економічну кризу в країні, значне зростання витратної складової операторів (до 40%), а також рекордну кількість заборонних законодавчих ініціатив з боку Верховної Ради, в тому числі заборону з 2009 року реклами алкогольних і тютюнових виробів, ринок зовнішньої реклами зберіг основних клієнтів та обсяги рекламних замовлень, а найбільші оператори   вдвічі збільшили витрати на покращення обслуговування парку рекламоносіїв.
 • Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами Перший тематичний семінар галузі зовнішньої реклами
  14 травня в рамках виставки «Юриспруденція-2008», що нині проходить у приміщенні Палацу спорту, за участю ТОВ «Юридичної фірми «Кредо Класик Консалтинг» та КП «Київреклама» вперше відбувся тематичний семінар в галузі зовнішньої реклами на тему "Зовнішня реклама в м. Києві. Аналіз змін законодавства в сфері розміщення зовнішньої реклами в м. Києві. Судова практика»".
 • Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва Позиція Асоціації зовнішньої реклами України стосовно ситуації в галузі зовнішньої реклами Києва
  «…Вважаємо, що на сьогодні першочергове завдання — не публічні виступи, а внесення у письмовому вигляді продуктивних пропозицій та аргументованих зауважень з метою вдосконалення та термінового прийняття нового Порядку розміщення рекламних засобів у м. Києві, узгодженого з вимогами чинного законодавства…» — саме під таким приводом чиновники КМДА свого часу відмовились від участі у круглому столі, організованому Асоціацією зовнішньої реклами, та присвяченого аналізу рекламного ринку Києва.