BRANDCOM – комунікаційний партнер Днів Корпоративної Репутації в Україні

19 июня 2008 г.

Агентство маркетингових комунікацій BRANDCOM – комунікаційний партнер першого в історії українського бізнесу міжнародного проекту в сфері управління репутацією компаній – Днів Корпоративної Репутації.


BRANDCOM проведе інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію Днів Корпоративної Репутації серед провідних українських підприємств. Ключовими елементами такої кампанії стане ефективна взаємодія з українською та зарубіжною бізнес-пресою та залучення до проекту лідерів суспільної думки у сферах зв’язків з громадськістю та корпоративного управління.

З огляду на вступ країни до СОТ та напередодні проведення «Євро-2012» управління репутацією стає одною із стратегічних функцій як великих українських підприємств, так і України в цілому. Професійний підхід у цій сфері збільшує капіталізацію конкретного підприємства та інвестиційну привабливість України загалом.

Тим не менш, в Україні існує певний дефіцит навичок та знань з управління репутацією. Агентство BRANDCOM разом зі своїми партнерами поставило собі за мету трансформувати цю ситуацію, перетворивши управління репутацією із модного терміну в ефективний бізнес-інструмент. Для досягнення цієї мети розроблена комплексна програма, яка буде розгортатись за двома векторами: управління корпоративною репутацією та управління репутацією країни.

Перші кроки будуть зроблені підчас Днів Корпоративної Репутації, на яких буде презентовано рейтинг найшановніших компаній України та перші результати дослідженні репутації України в США, Німеччині та Великобританії.

Дні Корпоративної Репутації – міжнародний проект у сфері управління репутацією компаній – пройдуть 19-21 червня 2008 р. в Києві. Організаторами Днів Корпоративної Репутації виступають визнаний світовий лідер у сфері репутаційного аудиту й консалтингу в області управління корпоративною репутацією та репутацією країн Reputation Institute (Інститут Репутації, США) та його український партнер компанія Reputation Capital Ukraine.

Директор Агентства маркетингових комунікацій BRANDCOM Артем Зелений:
«Світ навколо нас стає все більш конкурентним та вимогливим. Вибирають тих, кого краще знають, тих у кого краща репутація. Тому управління репутацією – це те, на чому мають розумітися, та те, що мусять вміти робити український бізнес та українське суспільство».

Довідка про BRANDCOM:
Агентство маркетингових комунікацій BRANDCOM засноване у листопаді 2007 року і надає професійні послуги з інтегрованих маркетингових комунікацій компаніям-лідерам українського ринку. В портфоліо команди агентства - робота з провідними міжнародними та українськими брендами «Київстар», «Чернігівське», Gillette, Rexona, Nokia, а також участь у таких проектах як Олімпійські Ігри, кінофестиваль «Молодість», «Євро бачення», Чемпіонат світу з футболу.Комментарии

Еще никто не оставлял комментариев к данному материалу.

Добавить комментарийПохожие статьи

 • Brandcom начинает сотрудничество с «Бритиш Американ Тобакко Украина» Brandcom начинает сотрудничество с «Бритиш Американ Тобакко Украина»
  По результатам проведенного тендера PR-агентство Brandcom было выбрано компанией «Бритиш Американ Тобакко Украина» для обеспечения поддержки в области корпоративных коммуникаций.
 • Партнер Стройсервис – надежный партнер Партнер Стройсервис – надежный партнер
  Партнер Стройсервис – надежный партнер по производству и поставке грузоподъемного и геодезического оборудования: стропы , комплектующие и такелаж, траверсы и захваты, лебедки, домкраты и т.д. За больше чем 6 лет работы, специалисты компании не раз доказывали свой высокий профессионализм и компетентность, удовлетворяя все требования и пожелания и клиента.
 • «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності «САН ІнБев Україна» підтримає зустріч бізнес-клубу МІМ-Київ з питань розвитку корпоративної соціальної відповідальності
  В понеділок, 24 жовтня 2011 року, у Бізнес-школі МІМ-Київ (Міжнародний інститут менеджменту) відбудеться тематична зустріч бізнес-клубу, присвячена стратегічним питанням розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Компанія «САН ІнБев Україна» виступає партнером зустрічі.
 • Brandcom начинает сотрудничество с молодежным брендом DJUICE Brandcom начинает сотрудничество с молодежным брендом DJUICE
  В 2010 году обслуживанием молодежного бренда DJUICE в части непрямых коммуникаций будет заниматься PR-агентство Brandcom. Агентство выиграло тендер ЗАО «Киевстар Дж.Эс.Эм.», предложив яркое творческое предложение и продемонстрировав четкое видение стратегии развития бренда и способов взаимодействия с целевой аудиторией.
 • В PR-агентстві Brandcom призначено нового директора В PR-агентстві Brandcom призначено нового директора
  18 березня 2010 року PR-агентство Brandcom очолила Ірина Маркова. Артем Зелений, який раніше займав посаду виконавчого директора компанії, починає розробку нового партнерського проекту в сфері маркетингових комунікацій.
 • Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів! Період торгів на сайті Авто Аукціонів за більшістю лотів скорочено до 4 днів!
  В зв’язку з постійним підвищенням кількості лотів та підвищенням інтересу споживачів, а саме збільшенням кількості відвідувачів сайту (вже майже 3 500 зареєстрованих та 135 000 відвідувачів за 5 місяців існування проекту), що говорить про ріст його популярності, компанія вирішила скоротити період торгів за більшістю лотів від 7 до 4 днів.
 • Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні сприяє розвитку екологічної освіти в Україні
  Київ, 23 липня 2009 року – Екологічна освіта буде включена до освітньої програми середньої школи за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Так звана концепція Зеленого пакету, що впроваджуватиметься у співпраці з Міністерством освіти і науки України була представлена представникам засобів масової інформації, освітянам та неурядовим громадським організаціям під час круглого столу в Києві під егідою ОБСЄ.
 • BRANDCOM СТАЛ PR-АГЕНТСТВОМ Х КИЕВСКОГО МЕЖДУНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЯ РЕКЛАМЫ BRANDCOM СТАЛ PR-АГЕНТСТВОМ Х КИЕВСКОГО МЕЖДУНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЯ РЕКЛАМЫ
  Ключевой миссией Brandcom в сотрудничестве с КМФР станет пресс-сопровождение: специалисты агентства обеспечат оперативное и своевременное распространение среди СМИ и целевых аудиторий информации о фестивале, его программе и участниках, а также возьмут на себя организацию и функционирование пресс-центра фестиваля. Отдел media relations агентства будет проводить аккредитацию журналистов на конкретные мероприятия фестиваля и создаст ряд специальных медийных проектов, информирующих о ключевом событии украинской рекламной индустрии.
 • BRANDCOM ОБЕСПЕЧИВАЕТ КОММУНИКАЦИОННУЮ ПОДДЕРЖКУ "DJUICE ГОЛ" ОТ "КИЕВСТАР" BRANDCOM ОБЕСПЕЧИВАЕТ КОММУНИКАЦИОННУЮ ПОДДЕРЖКУ "DJUICE ГОЛ" ОТ "КИЕВСТАР"
  15 марта стартовал Всеукраинский школьный Чемпионат по футболу «DJUICE ГОЛ 2008». Для обеспечения информационной кампании этого комплексного интегрированного проекта  компанией "Киевстар" было избрано агентство маркетинговых коммуникаций «Brandcom».
 • Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності Міжнародний медіа форум з корпоративної соціальної відповідальності
  Більше 100 медіа та бізнес експертів з восьми країн світу збираються у Києві для обговорення корпоративної соціальної відповідальності на Міжнародному медіа форумі. Ця подія проходить 12-13 липня 2007 року за ініціативи Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні у партнерстві з журналом Експерт та за підтримки компанії МТС. Метою Форуму є ініціювати та провести дискусію стосовно ролі засобів масової інформації у просуванні, поширенні інформації та впровадженні корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

Твои Объявления